Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Szia! Hogy vagy? Mi 13-án elmegyünk egy 4D-re! A magán dokimnál csak 03.06-ra volt időpont...:/
2018. jan. 31. 12:45
 42/69 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm szépen, jól vagyok. Enyhülni látszik a hányinger, nem mondom, hogy nem hányok, max. 2 hetente 1x. :D Fáradtság, álmosság viszont ugyanúgy van, tegnap meg iszonyú fejfájás.

Te hogy vagy? Neked nincsenek már tüneteid? Az időjárás nem visel meg?

Azta, jó sokára lenne időpont, március.....ki bírja azt kivárni???? :D Mi Febr. 16-án megyünk az 1. genetikai Uh-ra. Héftőn voltunk kombinált tesztes vérvételen.

Majd gyere, hogy mi volt az Uh-on, alig várom, hogy elmeséld! Mintha csak én mennék úgy várom! :))) :D

Örülök, hogy írtál!

2018. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
Úgy értem a Febr.16-ot, hogy a kombi teszt genetikai Uh-ja, vagyis 4D az is. Az orvoshoz a 12. héten megyek, de ott ugye akkor sem lesz olyan alapos a vizsgálat, na meg az nem is 4D.
2018. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Szia, meg volt a 4D, minden rendben! :) Mostmár biztos, hogy kisfiú lesz! :) Te hogy vagy? Nekem hatalmas lett a pocim a hetekhez képest. A baba méretei is egy héttel nagyobbak, pedig ugye bár tudjuk a pontos korát! :)
2018. febr. 14. 10:54
 45/69 anonim ***** válasza:
Szia! Köszönjük szépen jól vagyunk! Voltunk mi is vizsgálaton és ha minden igaz Kislányunk lesz! 😄 Nekem még nem annyira feltűnő a pocim, tüneteim viszont már alig vannak! Köszi, hogy írtál!
2018. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagytok?

Mi jól vagyunk, voltunk azóta vizsgálaton ahol láttuk, hogy nem is Kislányunk lesz! 😂 Fütyis a Drágánk! 😄

Az álmosság és fáradtság még mindig megvan és a pocak is növekszik már.

Minden jót Nektek!

2018. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:

Szia! :) Alapjáraton minden oké, cssk beteg vagyok, tök szarul vagyok... Fáj a torkom ,fejem,állkapcsom,brrr... ,Mindjárt betöltöm a 20 hetet, elég nagy a pocakom! Jó sokat rugdosódik a kis fütyis!


Nahát, és mit szóltatok a "változáshoz"?:)

Mi lesz a neve?


Nekem ekkora a pocim, ha van kedved mutass te is fotót! :)


[link]

2018. márc. 12. 14:45
 48/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Azta, mekkora pocakod van! :) Nagyon csini! :)

Nekem még a közelében sem jár. :D

Hát mikor megláttuk, hogy Kisfiú, az leírhatatlan érzés volt. Az előző UH-ból kiindulva abszolút Kislányra számítottunk, de így legalább "vegyes párosunk lesz". Én mindig is vágytam egy Fütyisre is! Ahogy elengedtem a dolgot, jött is.

Végül is mindegy lett volna, ha Kislány is, úgy vagyunk vele, mindegy csak egészséges legyen!

A nevét még nem tudjuk, csak Kislány neveink voltak eddig. :D Annyira, hogy már konkrét nevünk volt a Kiscsajt illetően :D


Ti kiválasztottátok már a nevét?

Jobbulást kívánok Nektek! Vigyázzatok magatokra.


Íme a kép. (remélem jól töltöttem föl)


[link]

2018. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Oh, de kis csinos vagy!

Nekem durva vesegondom volt, egy hétig szenvedtem. Borzasztó kín volt ... Tágulatot találtak. Vesegörcsöm volt. Egy hét pokol.. Már jól vagyok szerencsére!


Vannak már neveink: Roland, Dániel,Máté amik tetszenek.

Legközelebb 4-én megyek dokihoz, már alig várom.

2018. márc. 21. 12:28
 50/69 A kérdező kommentje:
Szia! Eltűntél! Miújság? Hogy vagy?
2018. ápr. 18. 07:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!