Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

Szia! :) Köszi jól vagyunk, Holnap méret szerint 10 hetes leszek, amúgy meg 9+4. Jól van a baba, már szép kis bébi alakja van,(csütörtökön volt uh), 3 cm. :)


Te hogy vagy? Vannak tünetek?

2017. dec. 30. 11:15
 32/69 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok! Szépen növekszik akkor a kis Pocaklakó! :)

Köszönöm, jól vagyok! Néha van egy kis fejfájásom, napközben pedig egy ideig rettentő álmosság jön rám. :) :D Egyelőre ennyi.

Neked milyen tüneteid vannak? Mikor mégy legközelebb vizsgálatra?

2017. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:

Szio! Hogy vagy? Én jövőhét végén megyek genetikai uh-ra! :)


A fáradékonyság még megvan, az álomkór is este korán rámtör. Hányinger elvétve előfordul, viszont a pocak nagyon elkezdett nőni, szinte hihetetlen. És már pici mozgásokat is érzek! :))


Veled miujság?

2018. jan. 8. 10:02
 34/69 anonim ***** válasza:

Szia! Azta, hogy telik az idő...már genetikai Uh-ra mentek. :) Majd írd meg ha van kedved, hogy mi újság. A nemét szeretnétek majd megtudni? Érzel valamit ezzel kapcsolatban, tudod az anyai megérzés... :D

Akkor már látszik is biztos a pocidon, de jóóóó! :)

Nálam is van fáradékonyság, napközben pedig majd el alszom. Róka móka még elkerül, de ki tudja meddig. :)) :D

Mi majd csak hónap végén megyünk Uh-ra.


Nagyon örülök, hogy írtál. Jó egészséget kívánok Nektek!

2018. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

Köszi, nektek is jó egészséget! Most te olyan 8.hét körül jársz?


Én kisfiút érzek, minden babánál megéreztem. De egyébként valahogy jobban szeretnék újra kislányt, tehát remélem rossz megérzés! De ha nem, sem baj, imádni fogjuk persze, csak most minden kislány cucc kéznél van, egészen újszülött kortól, még kicsi a kisebbik lányom is! :D

2018. jan. 17. 16:02
 36/69 A kérdező kommentje:
Ja és már tök izgatott vagyok, szeretnénk tudni a nemét, remélem látni lehet már majd. :)
2018. jan. 17. 16:03
 37/69 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönjük! Igen, ma vagyunk 8 hetesek.

Mikor mentek legközekebb UH-ra? Akkor még nem tudjátok a nemét? Attól is függ a nemük azt olvastam, hogy az együttlét mikor történt az ovuhoz képest.

Akkor már van egy kisfiad és egy kislányod ha jól értem?

Én inkább kislányt érzek nekünk, de jó lenne egy kis kukis a csajszi után. Mondjuk még az messzebb van amikor ki fog derülni.

Majd írj ha megtudjátok,gondolok rátok! 😄

2018. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

Sziaa! Megvolt a genetikai, minden rendben! :) Úgy néz ki fütyis!! :) De még nem teljesen biztos!

Hogy vagy?

2018. jan. 23. 10:38
 39/69 anonim ***** válasza:

Szia! Jajjj, de jó! Szívből örülök, hogy minden rendben Veletek! :) És fütyis..... :D :))

(Elárulod, hogy pontosan mikor sikerült összehozni a bébit (ovukor, utána), hogy kukis lett? Akár priviben is....

Tegnap voltam Uh-on, kicsit kisebb (valószínű, később foganhatott), de amúgy minden rendben éééés ami a legfontosabb, dobogott a kis szíve. :) :D

Mi Febr.16-án megyünk majd genetikára. :) Alig várom és már én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy kislány vagy kisfiú van e a pocakban.


Köszi, hogy írtál! Jó egészséget kívánok Nektek!

2018. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:

Én most direkt úgy csináltam, hogy mivel tudom mikor volt ovum(19.ciklusnap hajnalban) ezért annyival többet mondtam az utolsó mensi első napjának. Okt.20 volt amúgy, de emiatt okt.25-öt mondtam. És így pont jó! :D

Nem tudom mikor jött össze, mert ovu elött 2 nappal meg ovu hajnala előtti este is együtt voltunk. Meg még nem mondta tutira az orvos, hogy kisfiú, azt mondta következő uh-n már tutira lehet majd látni! :)

2018. jan. 24. 07:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!