Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

De jóóóó! Nemsokára erősebb lesz az! :))

Nekem 8.dpo, tesztelni nem teszteltem. Majd csak később. Nem igazán bízom ebben a hónapban. :((

2017. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

Huuu itt az esti!! :)


[link]

2017. nov. 15. 18:29
 23/69 anonim ***** válasza:
Szia! Fura egy teszt :D de gratulálok!!! Ez pozi, még ha halvány is! Boldog babavárást kívánok! :)
2017. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :) Veled miújság??
2017. nov. 23. 10:52
 25/69 anonim ***** válasza:

Szia! Azóta már újabb ciklust kezdtem, feltehetően már ovu utáni napokon vagyok. 2 hét és kiderül. :)

Veled mi újság, hogy vagytok?

2017. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Gondoltam megírom, hogy tegnap reggel nagyon halvány pozit teszteltem,ma meg egyértelmű 2 csíkos lett a tesztem.El sem hisszük, hogy sikerült. Egy Csoda Ő nekünk, nagyon boldogok vagyunk. Legeslegszebb Karácsonyi ajándék!


Veletek mizujs azóta, jól vagytok?

2017. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

Jajjj de jó! :) Gratulálok!!! :)

Mi jól vagyunk, két ünnep között készülök uh-ra, ha minden jól megy! Remélem minden rendben, a 6 hetes vizsgálat óta még nem voltam. Vannak rosszulléteim, de nem nagyon vészesek! A hasam sokat fájdogál. A legrosszabb, hogy baromi fáradékony vagyok! Te mikor mész dokihoz?


Kellemes ünnepeket kívánok, igazán szép ajándék a pozitív teszt! :)))

2017. dec. 24. 07:24
 28/69 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm szépen! Valóban a legcsodàsabb ajándèk! Holnap megyek dokihoz mert a kislányommal is szüksèg volt progi pótlásra, mèg nem igen fog látni semmit szerintem.

Èn most az álmossággal "küzdök".

Örülök, hogy jól vagytok!

Majd gyere ès ìrd meg hogy mi volt a dokinál ha akarod.


Kellemes Karácsonyt kìvánunk mi is Nektek!

2017. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:

Szia! A dokim korai terhessèget valòszìnűsitett de mèg nem látott semmit. 1 hèt múlva újra megyek. Progit irt ahogy sejtettem.

Mikor mèsz orvoshoz? Jòl vagyok?

2017. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
Bocsi, jól vagytok akart lenni az előző kérdésnél.
2017. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!