Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma megemelkedett a hőm...

Ha ma megemelkedett a hőm már, és tegnap este volt pozitiv az ovutesztem, akkor már megvolt az ovu mondjuk hajnalban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 08:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Szia! Minden oké,még egyben is vagyunk! :)


Viszont ma ettől a fronttól totál kikészültem, nagyon rosszul vagyok! :(

Te hogy vagy?

2400grammra becsülték legutóbb a babát! Remélem még marad benn! :)

2018. jún. 27. 17:16
 62/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy minden rendben Veletek!

Szépen növekszik a babátok. 😊 Mi is jól vagyunk, már a 31.hétben járunk. Kb.1700gr a kicsikénk. Itt is hűvösebb az idő, esik. Nekem most jól esik ez a kis lehülés.


Majd írj, hogy mi újság. Kitartást kívánok!

2018. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

Szia! 07.07-én megszületett a kisfiunk! :) 36 hétre,2600 grammal és 47 centivel. Nagyon fájdalmas, de gyors szülés volt, szülőszobai felvétel után 1 órával megszületett. Direkt húztam otthon az időt, így jó volt. De képzeld sem a fogadott dokim, sem a helyettese akivel le volt beszélve nem volt. Így ügyeletesnél szültem, de nem volt semmiféle hátránya.


Ti hogy vagytok?

2018. júl. 9. 06:41
 64/69 anonim ***** válasza:

Juhuuuuu! Szívből gratulálok! 😊 Jó egészséget kívánok nektek és sok tejcsit! 😉

Az igen, tényleg gyors szülés volt és nem császár. Sikerült, nagyon ügyesek vagytok!


Hogy hogy nem volt bent az orvosod és a helyettese sem? Nem érkeztek addigra be?


Köszönjük, jól vagyunk, már a héten a 33.hetet tapossuk. Legutóbbi adatok alapján kb.1900 g, szóval szépen fejlődünk.


Nagyon örülök Nektek és köszi, hogy írtál.


Vigyázzatok magatokra és jelentkezz még majd ha tudsz!

Sok-sok örömteli perceket a babával!

2018. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 A kérdező kommentje:

Szia! Hogy vagy? Hogy viseled a nagy meleget?

Mi jól vagyunk, 3300 gramm a bébi már! :)

Elég sokat eszik korához képest. Nálunk bent borzalmas meleg van, klímánk még nincs így elég elviselni. Mikorra is vagy kiírva?

2018. aug. 1. 09:57
 66/69 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm szépen jól vagyok/vagyunk, de ezt a nagy meleget nehezen bírom. A 36.hétben járunk, már voltam NST-n és minden jó! 😊

Nagyon örülök, hogy ilyen szépen fejlődik a Babád.😊

Úgy érzem amúgy, hogy nem fogom kihúzni a 40.hétig így a kistesó lehet hamarabb érkezik majd. Meglátjuk... Írok majd mindenképp ha van valami.


Gyerekek hogy fogadták a Kicsit? Szoktak neked segíteni?

2018. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

Szia!


18-án megszületett a Kisfiúnk! ❤️ 3200 grammal és 51 cm-rel. Gyorsan megszültem, hamarabb, mint az elsővel. Már itthon vagyunk, és élvezzük, hogy 4 tagúvá bővült a családunk. Picur nyugodt egyelőre, eszik és alszik. Tesója nagyon szereti, állandóan "foglalkozni" szeretne vele. 😁


Ti hogy vagytok? Mi újság? Babó jól van?

2018. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:

Szia! Jajj gratulálok!! :) Ügyesek vagytok! :)


Mi jól vagyunk, de elég sokat sírdogál babóka mert folyton enne. Tápszeres egyébként. Elég nehéz a négy gyerkőccel,de egy fokkal könnyebb lesz, ha kezdődik az ovi meg a suli. Már két kilót hízott, ami elég sok a doki szerint. Éjszakánként egyszer evett, meg korán kelt, de pár napja már átalussza az éjszakát. Bár mikor a kórházból hazajöttünk, akkor is átaludta három napig, remélem mostmár így marad, jobb lenne :D ! A másfél éves kislányom egy kis ördög, nagyon eleven. Tegnap előtt sürgősségin voltunk mert amíg kimentem a mosdóba, leesett fejjel az ágyról... :/ Kis zúzódás lett a koponyáján, de semmi komoly, már kitya baja és sajnos ugyanúgy mászik mindenhová. Remélem hamarosan kinövi, és végre lesz egy kis veszélyérzete, mert ez mostanában katasztrófa amit csinál.


Mesélj te is,ha lesz időd! :)

2018. szept. 1. 15:23
 69/69 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönjük szépen! 😊

Nagyon ügyes a Babód, hogy már átalussza az éjszakákat. Szépen gyarapszik is. 😊

Sajnálom ami a kislányodnál történt. 🙁 Jobbulást kívánok!

Velünk minden rendben, kisfiúnk továbbra is jó bébi. 4 óránként kel enni, majd alszik és éjszaka is így megy. Ő is szereti a pocakját, akkor van hangja csak ha éhes.

Kislányom nagyon szereti a tesóját, sokat beszél neki, folyton simogatja, puszilgatja. Olyan édesek együtt. 💖

2018. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!