Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja március 26-ra?

Van aki nem várja március 26-ra?

Figyelt kérdés
Règóta próbálkoztok? Hanyadik baba lenne?
2018. márc. 20. 12:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/172 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 27-re nem várom. 3. gyerkőcöt tervezzük. Van már egy 8.5 és egy 6 éves fiam. Napok óta rettenetesen szédülök, sokszor van hányingerem (különböző napszakokban), de ma reggel elkezdett feszülni az alhasam. Pihenésre elmúlik. Kicsit túlpörögtem ma, lehet nem kellett volna... Októberben 2 pozi teszt után végül a 31. napon megjött. Azóta ez az első próbálkozásunk. Apa szerint nem kell teszt, mert ő biztos a sikerben.:)) Én már tesztelnék...

2018. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/172 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tünteid is vannak, tesztelj, akkor már kell lennie elég hcg-nek. Drukkolok:)

1.

2018. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/172 A kérdező kommentje:

1es ez egyre izgalmasabb 😊 olyan rossz ez a bizonytalanság....

Nektek van vmi folyásotok??? Nekem ma lett egy nagy adag krémes folyásom, ez nem szokott lenni. De azt mondják h folyásból nem lehet semmire következtetni.

Nagyon vegyes érzéseim vannak...

Ha nem fájna a derekam,hasam talán még el is honném h sikerült...de így úgy érzem h még fog jönni.

Megy a drukk mindenkinek 😊

2018. márc. 24. 21:47
 64/172 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap veszek 1 tesztet. Vagy 2-t. Vagy többet. :D Ez a hasfeszülés annyira nrm tetszik, de nagyon bízom benne, hogy jót jelent most. Első 2 gyerkőcnél semmi ilyesmi nem volt. De szerintem akkor még nagyon kezdő voltam és nem is figyeltem a jelekre. :) Drukkolok én is mindenkinek, akinek még lehet pozi! Jucus
2018. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/172 anonim ***** válasza:
Ja és folyásom nincs.
2018. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/172 A kérdező kommentje:

Írj ha teszteltél Jucus 😊 nem feltétlenül jelent rosszat a hasfeszules...

Még azért eltelt egy kis idő a legutóbbi terhességed óta. Vszinu máshogy reagál a tested a változásokra.

Ti hány évesek vagytok?

Kriszti 😊

2018. márc. 24. 21:58
 67/172 anonim ***** válasza:

Igen... Nem is akartam soha harmadik babát. Aztán tavaly megbolondultam teljesen. 😀 Várnunk kell a próbálkozással, mert volt egy trombózisom. Szeptemberben kezdtük, októberben össze is jött, de ment is sajnos. Én 34 leszek nyáron. :)

És írok mindenképpen, amint teszteltem. Jucus

2018. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/172 anonim ***** válasza:
Várnunk kellett, bocs...
2018. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/172 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet lányok, tesztelt valaki?

Kérdésedre válaszolva, én 30 leszek májusban.

Folyásom most sokkal kevesebb, mint az előző ciklusomban, alig veszem észre.

Én nem tudom, mit gondoljak, olyan hihetetlen lenne, hogy rögtön összejön.

1.

2018. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/172 A kérdező kommentje:

Èn is 30leszek júliusban 😊

Èn hülye teszteltem...persze negatív...😂😂😂

Most száradás után látni vélek vmi csíkocskát...de ezt inkább száradási csíkinak hivnam(igaz az előző teszteken ilyen nem volt).

Szóval nega...

Kíváncsi vagyok jön e ma a szokásos barnazas menszi előtt...

2018. márc. 25. 08:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!