Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja március 26-ra?

Van aki nem várja március 26-ra?

Figyelt kérdés
Règóta próbálkoztok? Hanyadik baba lenne?
2018. márc. 20. 12:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/172 anonim ***** válasza:
6-os vagyok negatív a teszt
2018. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/172 A kérdező kommentje:

Sajnálom 6os 😑 és semmi jele h megjönne?? Így akkor már több mint 1 hete késik, ugye?

Nekem 12dpo negatív a teszt....Sztem menzesz lesz a vége....

2018. márc. 24. 05:27
 53/172 anonim ***** válasza:

Sajnálom lányok :( de kérdező, neked azért lehet még pozi.

Én most már határozottan bizakodom. Éjjel olyan hasszurkálás és feszülés volt, hogy felébredtem rá, nem lehetett nem észrevenni, nekem sosincs ilyen. A lányomnál is ez a szúrás volt az első jel, ami feltűnt.

Reménykedem.

1-es

2018. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/172 A kérdező kommentje:

Sajnos elég megjön érzésén van...derekam is fájdogál...igaz nem egyfolytában...de kb mindig így kezdődik.ha hnap elkezdek barnazni akkor tuti megjön... de igazából nem vagyok elkeseredve...nem sietünk 😊

1es ez elég biztató 😊 és ha a lányodnál is ez volt az első jel akkor hátha most is azt jelenti h sikerült. Drukkolok 😍

2018. márc. 24. 07:24
 55/172 anonim ***** válasza:

Köszi, én is azért még drukkolok neked/nektek! Persze azért igyekszem nem elbízni magam, mert semmi se biztos, de biztató a helyzet.

Nekem mensi előtt mindig csak annyi van, hogy előző este fáj a derekam meg a hasam. Korábban semmi, mindig így este, és reggelre megjön, elég pontosan tudom ebből általában, nem szokott meglepni. Neked már így napokkal előtte jelez?

1es

2018. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/172 A kérdező kommentje:

Igen 1-2nappal előtte már fájdogálok előtte nap kezdek el barnazni.

Tényleg nem görcsölök rá...de mégis olyan tüneteket produkál a testem ami miatt azt hiszem h talán mégis...ez a csütörtöki egész napos hasszurka-1pontban...a mellem ég..ilyenek nem szoktak lenni menszi előtt.

Drukkolok nagyon neked 😊

2018. márc. 24. 07:36
 57/172 anonim ***** válasza:
én 27-re nem várom és már most furcsa tüneteim vannak második baba lenne
2018. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/172 anonim ***** válasza:
Utolsó, te miket érzékelsz?
2018. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/172 anonim ***** válasza:

Lányok, nekem megnőttek a melleim :D Ez nem vicc, nagyon látványosan, fél nap alatt. Azt már éreztem 2 napja, hogy keményebbek, de most nagyobbak is, úgy megteltek élettel, mint a régi szép időkben :D Ez tök furcsa nekem, előző terhességeimnél ilyen nem volt. Hát most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok.

1-es

2018. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/172 anonim ***** válasza:

Nekem ma már se mensi szerű görcsök, se folyás, semmi....

Lehet h már nem képzeéem be h "na hátga baba van" és nem is produkálok tüneteket.

Azért még reménykedem #11

2018. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!