Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja március 26-ra?

Van aki nem várja március 26-ra?

Figyelt kérdés
Règóta próbálkoztok? Hanyadik baba lenne?
2018. márc. 20. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/172 anonim ***** válasza:

Tegnap este (7 nappal peteérés után) nekem hasfeszülés, derékfájás, mára akkorák a mellbimbóim, mint amikor szoptattam, és fáj is a mellem. Utóbbi múlt hónapban is volt menzesz előtt, úgyhogy lehet nálam se lesz most semmi. De én még nem tesztelek, nekem még sok van a nemvártig, egy hét.

1-es

2018. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/172 anonim válasza:
14es vagyok.utolso.☺26ra várom de majd kiderul. Lehet hogy hamar teszteltem.de tiszta mensi gyanús ez az érzés. Es a mellembe is ugyanaz a fajdalom mint amikor kell jöjjön. Nem tudom.hetvegen majd meg csinálok tesztet.
2018. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/172 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem még fentebb ment a hőm, ezen kívül semmi különös nincs kivéve hogy néha szurkál a hasam. :)

2-es voltam

2018. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/172 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én 25-re nem várom. 3 éve próbálkozunk tesóval eddig sajnos nem sikerült.

Minden hónapban nagyon bizakodó vagyok,szóval meglátjuk🙂Feladni nem fogom,mert elvileg minden rendben van velünk az orvos szerint.

Azt viszont nem tudom hogy miért van az,hogy mikor hirtelen mozdulatot csinálok iszonyat szúr a méhemnél és a petefészkemnél.Valakinek volt ilyen?

Pozitív tesztet kívánok mindenkinek+++

Móni

2018. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/172 anonim ***** válasza:

Szia, nekem anno a szúrás a méhemnél jelezte a lányomat :) Szurkolok :)

Az első babátok mennyi idő alatt jött össze? 3 év azért sok idő :(

1-es

2018. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/172 anonim ***** válasza:

Az első gyerkőc első hónapban összejött ahogy abbahagytam a gyógyszert.Nála akkor teszteltem mikor már bőven késett,mert azt hittem a bogyó abbahagyása bekavart és emiatt késik.

Most meg mindig idő előtt tesztelek.De most nem fogok🙂Szeretném kivárni türelmesen a nemvártat.

Igen,sok idő a 3 év,de lassan készülünk másik dokihoz majd

2018. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/172 anonim ***** válasza:

De furcsa... érdekes, hogy az első ilyen könnyen jött, a második meg ennyire nem akar. Sajnálom, de látom pozitív vagy még mindig, ez tök jó :) Drukkolok!

1-es

2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/172 anonim ***** válasza:

Köszönöm🙂Én is drukkolok neked!

Muszáj pozitívnak lenni.Az első egy év után majdnem ráment erre a házasságom.Minden hónapban mikor megjött,sírtam,kiborultam.Okoltam magamat,a páromat,a körülöttünk élő több gyermekeseket,és a barátokat akiknek éppen akkor sikerült.

Aztán elmentünk orvoshoz,ő mindent rendben talált,és ő mondta hogy türelem,és jönni fog.

Szóval magamban kellett rendet tenni,mert rá kellett jönnöm hogy az hogy minden hónapban kiborulok,és jogtalanul bántok meg másokat,attól nem fog hamarabb sikerülni.

2018. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/172 A kérdező kommentje:

Az biztos h agyban is sok minden eldől...nekem is az első baba akkor sikerült amikor a 3 vetélés utan mar teljesen feladtam...Épp a kivizsgálásokat kezdtük volna el mikor már 5hetes terhes voltam.


Amúgy nekem ma egész nap szinte folyamatosan szurkált a hasam egy bizonyos pontban...dpo10 ... Igazából olyan vegyes érzéseim vannak.egyszer totál azt érzem h sikerült...máskor meg h tuti még fog jönni...😂😂😂 csak telne már el ez a 4 nap 😂😂

Ki h van???

2018. márc. 22. 19:34
 40/172 anonim ***** válasza:
#11 vok. Nekem már 3 napja olyan folyásom és "mindjárt megjön" érzésem van. Soha nem szokott ilyen lenni, de most h a bogyót abba hagytam, inkább ennek tudom be. Azért már várom h 29 legyen, és teszteljek. Igazából már úgy érzem h beképzelem a dolgokat. Pedig tudom h nagyon kicsi az esélyem a terhességre az első hónapban. Az agyam tudja, érti. A szívem mégis vágyakozik, remél. Furcsa
2018. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!