Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja március 26-ra?

Van aki nem várja március 26-ra?

Figyelt kérdés
Règóta próbálkoztok? Hanyadik baba lenne?
2018. márc. 20. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/172 anonim ***** válasza:

Én is érzek szurkálást néha, de nekem fogalmam sincs a ciklusom működéséről, mivel eddig egyetlen egy volt csak a fogamzásgátló abbahagyása után. Az előzőben ilyen szurka nem volt, peteérés után nyugi volt teljesen, egyedül a mellbimbóm duzzadt meg és a mellem fájt, de hastájékon abszolút semmi. A mensi előtti nap mondtam a férjemnek, hogy furcsa, olyan mint amikor másnap meg akar jönni, de az még korai (27 nap volt csak, nekem régen a lányom előtt 32-33 napos ciklusaim voltak), és másnap tényleg megjött. De abban a ciklusban még nem is próbálkoztunk, várni akartunk egyet.


Most a hasszurka miatt kicsit azért reménykedem, de én is hol azt érzem, hogy lesz baba, hol azt, hogy nem. A mellem most is fáj és duzzadt a bimbó.

Az eszem amúgy nekem is tudja, hogy elsőre nem túl gyakran jön össze, viszont nekem eddig mégis úgy volt 2x is, emiatt azért bízom benne.

1es

2018. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/172 A kérdező kommentje:

Sztem attól mert most hagytatok abba a bogyót még simán sikerülhet elsőre 😊 én kívánom h igy legyen!!!😊

Van még egy pár tesztem itthon..lehet reggel is tesztelek 😂

2018. márc. 22. 20:27
 43/172 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok mindenkinek! Sógornőnmek kétszer is gyógyszer abbahagyás utábi elaő ciklusban megfogantak a terhességei! :)
2018. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/172 anonim ***** válasza:

Nekem megkattant a lányom tegnap :D Állandóan a fenekemben van, lóg a lábamon, hogy ne menjek el (2 órára terveztem elmenni, máskor van, hogy egész nap az apjával van, és semmi baja, hozzá van szokva, mert heti 1x dolgozni megyek), rajtam akar feküdni, folyton jön, bújik. Meséltem ezt egy ismerősömnek reggel, azt mondta, hogy neki akkor csinálta ezt a nagyfia, amikor megfogant a kicsi, ő még nem is tudta, hogy terhes, még el se maradt a menzesze, a gyereke megzizzent és lógott rajta :O

Hát, nem tudom, mennyire működik a gyerekek hatodik érzéke, de a lányom most tényleg nagyon anyja majma lett hirtelen. Még 6 napom van amúgy.

1-es

2018. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/172 A kérdező kommentje:
Húúú 1es ez nagyon érdekes tényleg 😊 nagyon kíváncsi vagyok h tényleg e miatt van e 😊
2018. márc. 23. 16:16
 46/172 A kérdező kommentje:
Mikor gondoltál tesztelni???
2018. márc. 23. 16:16
 47/172 A kérdező kommentje:

Nekem egész nap égett a mellem...hazaértem munkából megnéztem és ha megnyomom akkor szivárog belőle ilyen fehér savó. De közben meg megjön érzésén van...

Áhhh tényleg nem tudom...reggel tesztelek!

2018. márc. 23. 16:18
 48/172 anonim ***** válasza:

Én szerintem hétfőn, ha kibírom addig. Derék meg alhas fájdogálás előfordul még, de az lehet, hogy amúgy is lenne, nem tudom. Múlt hónaphoz képest sokkal kevesebb a folyásom. Na de ez az, hogy nem tudom, mi normális nálam és mi nem :D


Szerintem tesztelj :D

1-es

2018. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/172 A kérdező kommentje:
Írj mindenképp 😊 többiekkel mi újság?
2018. márc. 23. 20:39
 50/172 anonim válasza:
14es vagyok.picit faj a hasam alja de azonkívül semmi.mi meg a lányom utan most próbáltuk eloszor.nem tudom mi lesz.tiszta megjon érzésem van. Majd kiderul.drukk mindenkinek
2018. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!