Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem várja március 26-ra?

Van aki nem várja március 26-ra?

Figyelt kérdés
Règóta próbálkoztok? Hanyadik baba lenne?
2018. márc. 20. 12:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/172 anonim ***** válasza:

Hahó!

Hát én nem tudom mit gondoljak... Reggelre elkezdtek fájni a melleim, éhes vagyok nagyon, de hányingerem van, illetve bal oldalt a petefészkemnél szúró fájdalmat érzek. (A héten voltam hasi UH-n, ahol elvileg a bal petefészkemben 26 mm-es cisztát találtak. De soha nem volt ilyenem és egyik doki ismerősöm szerint inkább sárgatest lehetett.) Szóval nem tudom mi lesz. Lehet meg fog jönni. Bár ilyeneket nem szoktam produkálni előtte. Veszek ma tesztet, amint lesz időm meglógni itthonról.

2018. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/172 anonim ***** válasza:
Ja Jucus voltam 😀
2018. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/172 anonim ***** válasza:

Én 29 vagyok. És ahhoz képest h nem izgulok rá a dologra azért ellőttem egy tesztet. Persze negatív. Hosszú hónapok lesznek, ha már most nem bírok magammal. A lányom nehezen jött össze, de soha nem teszteltem még nemvárt előtt sem. Nem h így egy héttel előtte....

Ebbe fogok megzakkanni 😁

#11 Dori

2018. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/172 anonim ***** válasza:
Nekem apa pont ezért nem engedi. 😀 Októberben hamar tesztelgettem. 27. napon lett halvány pozi, 28-on kicsit erősebb, de 31-en megjött. A ciklusom egyébként 24-28 között mozog. Átlag 26 napos.
2018. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/172 anonim ***** válasza:

Ja és még olyan érzesem is van, mintha "vízzel lenne tele" az alhasam.

Jucus

2018. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/172 anonim ***** válasza:
100%

Ahh nekem pont az a bajom, hogy kétszer sikerült rögtön (bár az első sajnos nem maradt), ezért nem tudok nem számítani rá, bármennyire is tudom ésszel, hogy azért arra nem sok esélyem van, hogy harmadjára is ilyen szerencsém legyen. Dehát így azért türelmetlen vagyok nagyon.

Jucus, ha most érzed a szúrást ott, lehet kipukkant a ciszta. Az jó dolog, mert ezek tudják akadályozni a teherbeesést, mert ösztrogént termelnek.

Ne keseredjetek el, ismerek olyat, akinek csak a nemvárt után lett pozitív a tesztje :)

1.

2018. márc. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/172 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne szerencséd? Szerintem simán lehet. 😉

Viszont ha kipukkadt a cisztám (már ha valóban az volt), akkor az nem jelenti azt, hogy meg fog jönni? Bocs, de tök hülye vagyok a ciszta dologhoz, hiszen soha nem volt. Még az UH-s doki miómáról is hadovált, hogy az is van, de a vizsgálat végén közölte, hogy "ááhh.. felejtse el a miómát! Nem kell vele foglalkozni!" Hát köszi... Cuki volt, mert mondta, hogy terhességet nem lát. Mondom fura is lenne, mert még 8 napom van menzeszig... 😀

2018. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/172 anonim válasza:
Sziasztok. En is most teszteltem.negativ.😏ugyhogy holnap jöhet. Es 36leszek jövő héten. Gondoltam lesz egy szülinapi meglepi de nem.na majd jövő hónapban talán.
2018. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/172 anonim válasza:
Es 14es voltam.
2018. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/172 anonim ***** válasza:

Utolsó! Még simán késhet és lehet pozi teszted! Nekem 3 nap késés után lett pozi. A remény hal meg utoljára. 😉

Jucus

2018. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!