Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
75%

Időn túli eredmény, fals eredmény. Szóval ebből semmit sem lehet tudni.

Szombaton csinálj újra. És akkor időben nézd meg :)

2018. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 A kérdező kommentje:

Igen-igen tudom! :) Akkor tesztelek majd újra ha addig nem jön meg!

Köszönöm!

2018. márc. 29. 09:54
 3/85 anonim ***** válasza:
62%

Mivel időntúli.Így én ezt nem venn3m pozitívnak.Csinàlj újat.

Amúgy mondod,hogy nem láttál még pozi tesztet.Tessék :)

[link]

2018. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
Oda írtam, hogy élőben! Így nincs viszonyítási alapom! Nem tudom mi a különbség a szellemcsík, száradási csík és a valós csík között!
2018. márc. 29. 09:59
 5/85 anonim ***** válasza:
83%

SZia,


Hát ez ahhoz képest ,hogy időntuli igen csak rózsaszín ....

ugyan ahogy az első irta időn tuli nem mérvadó... de ennek akkor is van színe.... méghozzá nem is kell keresgélni... egyértelműen látszik .


VIszont mivel időn tuli én sem élném bele magam, de nem bírnám ki vennék egy tesztet egy más fajtát, mondjuk facelle tesztet vagy nem tudom. nem pisilnék 4-5 órán keresztül és megcsinálnám , nem bírnék várni napokig , ha lenne egy ilyen tesztem !


Ird meg mi lett a történeted vége :)

2018. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:
5-ös! Köszönöm szépen a bíztatást! Ma megveszem a tesztet és meglátom, hogy holnap reggel mit érzek lelkileg! ☺️ Jó lenne megvárnom a szombatot mert ez a predictor volt szóval elég érzèkeny és csak ennyire látszik, szóval lehet a facelle nem mutatná még :(
2018. márc. 29. 10:05
 7/85 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ez halvány pozinak tűnik :)
2018. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
69%

Én rózsaszínnek látom, a száradási viszont szürke. Szóval bíztató ;)

De csinálj újat, drukkolok neked!


Aki meg belinkelte a sajátját, hát felesleges volt "dicsekedni", gratula meg minden, de a google képkereső tele van pozi képekkel, a kérdező bármikor rakereshetett volna ha fotón szeretett volna pozit látni..

2018. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:

Most pont ma kevés a munkám így sajnos van időm agyalni, amit nem szeretek, de nem tudok másra gondolni. :) Lehet nem bírom ki szombatig és reggel vsinálok egy facellet vagy x epilt. :)

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ! :)

2018. márc. 29. 10:22
 10/85 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem száradási csík.Rózsaszín a második csíkod is úgyhogy ezt pozitívnak venném.Nem tudom hányadik napon tesztelted, de holnap tuti időn belül is pozi lesz:D
2018. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!