Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:

20as+44es vagyok.

Nagyon gratulálok!!! Bizony terhes vagy, élvezd minden percét, boldog babavárást! Várom majd a fejleményeket 😊


9hkm

2018. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :) Nagyon várom, hogy halljam a szívhangját! :) kicsit zavar, hogy ennyire halvány a teszt, de kedden remélem erősebb lesz már!

Mikor érdemes orvoshoz mennem? Vagy ha megmondom neki, hogy pizitív a tesztem, akkor ő mondani fogja, hogy mikor menjek?

2018. márc. 31. 16:05
 63/85 anonim ***** válasza:

Ha szívhangot is akarsz, akkor 6hét 4nap körül, de ha a 7-8.héten mész csak, bőven jó vagy még. Persze ha panaszmentes vagy.

Én majd a 7.hét körül szeretnék.

2018. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:

Nincs baba! :( mérhetetlenül el vagyok keseredve! Ma barnáztam be mentem az ügyeletre és az ottani teszt negatív lett és nem láttak semmit sehol! Nem értem de konolyan!! Akkor mi volt az a 3 db pozitív teszt! Annyit modnott a doktornő hogy előfordul!

Én ezt nem hiszem el :(

2018. ápr. 2. 16:22
 65/85 anonim ***** válasza:

Hát... nagyon nagyon sajnálom, ha valóban így van. De! Én azért még nem vagyok biztos abban, hogy nincs baba. Majd, ha rendesen megjön. Első terhességemnél szintén így véreztem, szintén orvos, negatív teszt, uh-n semmi, nem vagyoj terhes. 3 napig volt meg, de nem úgy ahogy kéne. Elmúlt. Aztán 2nap múlva megint kicsit megvolt. Ekkor teszzeltem ami erősödött. Vissza orvos, és màr az ő tesztjük is pozitív volt. Uh-n még mindig semmi, de már valamit látott ami majd lehet, hogy az lesz. Közben a sárga földig aláztak, "megmarad megmarad, nem nem". "Ezzel nem lehet semmit csinálni." 3nap múlva ugyanez. Ugyanúgy vérezgetés. Ez az orvos már írt progeszteron pótlást...

A gyerekem 5éves lesz...

Szóval azt mondom szedj magnéziumot, rutascorbint, feküdj(!), és várj. Ha rendesen megjön, akkor sajnos vetélés volt. De, ha nem, akkor tesztelj újra 2nap múlva! Ha pozitív, orvos!!!

Én azért még drukkolok, és a legjobbakat kívánom!

2018. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy leírtad! Rettentő érzés csak sírni tudok :(

Világos hol sötétebb barna folyás :( az hogy nem láttak még ennyire korán semmit az érthető de hogy náluk negatív ez padlóra tett és annyit mond a doki mikor rákérdezek hogy ez hogyan lehet hogy előfordul...

Ez nekem nem indok!

2018. ápr. 2. 18:01
 67/85 anonim ***** válasza:

Ez suttyó dolog, és hülyeség! Tipikus magyat eü. Szarnak az emberre, és kutyába sem veszik. Egy hozzáértő nem így mondja. Brr, hányingert kapok ettől.

Igrn, előfordul, ha pl nem siketölt a beágyazódás, és megszakad a terhesség. De már mennyivel jobban hangzik ez is, nem?! :(

Illetve előfordul, hogy a tesztjük szar, hogy könyörgöm!!!! Egy korai terhességről beszélünk!!! Ha nem volt koncentrált a pisid, akkor simán negatív lesz, és terhes vagy(pont pont pont)!!!

Előfordul, hogy progi pótlás kell majd. Most csak a pihenés van, de én még nem írlak le titeket. Komolyan mondom, feküdj! Magnézium (3*2 nyugodtan). Rutascorbin erősíti az ereket. És ha fura a vérzés (nem megszokott), de mondjuk sztem egyébként is 2nap múlva tesztelj újra(u.olyan teszttel amilyenből már van halványod)!!! Akkor elválik.

Drukkolok nagyon. Holnap dolgozol?

2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsére már holnap megyek és próbálok nem ezen kattogni! Azt mondta ismerősöm, hogy lehetett kémiai terhessèg és nem tapadt meg rendesen... :(

Ha nem jön meg holnap sem, hazafele veszek este tesztet és szerdán megcsinálom! Simogatom a hasam és beszélek hozzá, hátha megérzi mennyire szeretnénk hogy ott legyen bennt! :)

2018. ápr. 2. 19:17
 69/85 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen tavaly, 5 pozitiv teszt (abbol egyik digitalis ami kiirta konkretan, hogy 2hete tortent megtermekenyules), majd barnazas, ugyelet, ott negativ teszt, nekem sem tudtak megmondani, hogy hogyan lehet.. 2nap barnazas utan nekem egy brutal eros 8napos verzesem volt...

Par honappal kesobb uez.. pozitiv teszt, barnazas, ugyelet, viszont akkor en magam kertem progeszteron kupot es 1hetig fekudtem csak a kup mellett.. (tappenz). Par nap barnazas utan el is mult teljesen. Hogy van-e osszefugges nyilvan biztosra nem lehet utolag megmondani, de a fekves es esetleges progipotlas artani biztos nem arthat.

19 hkm

2018. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad! Ha ez ismérlődik szerintem a nőgyógyászomhoz megyek azonnal nem az ügyeletre... szerencsére 8 órát ülök így elég nyugis környezet a munkám, néha túlságosan is az, de ha azt mondanák hogy fekvés akkor meg sem moccanok az ágyból, ezen nem múlhat. Nagyon nem akarom ezt újra át élni de soha többet nem tudok hinni a pozitív tesztnek... mjad ha látják és hallom a szívdabagását! :(
2018. ápr. 2. 19:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!