Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 A kérdező kommentje:

Nagyon is tisztàban vagyok! Attól, hogy átmegyünk ebédre a szüleinkez, úgy mint más hétvégéken is, attól még nem fogok elfejtkezni teljesen arról, hogy egy kicsivel nagyobb az esély arra, hogy várandós vagyok, mint pl hónapokkal ezelőtt! Nem rakom tele tojásokkal a házat és nem rakodok csokikat a fészekbe az udvaron! De úgy gondolom, hogy mivel bízunk benne, hogy most végre sikerült, ez nem úgy működik, csak úgy kizárom a gondolataimból! Nem szoktam tesztelni mert mindig megjött időben így esélyem sem volt! Most az hogy 3-4-szer tesztelek, hogy biztos legyek benne hogy terhes vagyok vagy sem ez biztosan teljesen normális! Más is így tenne a helyemben én úgy gondolom! Az hogy ideírom... hát ez van! :) Attól, hogy sokan írták hogy drukkolnak és nagy esély, hogy pozitív, egyáltalán nem bízom el magam, mert tudom, hogy kétesélyes a dolog, mivel időn túli!

Csajok, holnap megírom a teszt eredményét! :)

2018. márc. 30. 12:46
 42/85 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Ne foglalkozz másokkal, csináld ahogy jól esik. Szerintem pozitív (lesz), és nagyon drukkolok neked!

Nálunk pl vannak gyerekek, de vasárnap jön a nyúl és heló. Nem bonyolítjuk túl, ezért nem csinálunk semmi ájtatatosat, vagy húdebeleborzongósat.

Én is izgultam nagyon, a napokban teszteltem pozit, tudom min mész keresztül, foglalkozz csak a témával! Érezze az élet, hogy akarod, és nem "hát legyen". Igenis azt mondom mindent bele kell adni, ha fáj akkor is! A legjobb dolgokért szenvedni kell. (Picit demagóg lett a vége, jöhetnek a lepontozások!)

Boldog nyúlünnepet, várom a fejleményeket!

2018. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ment ma a városba a párom és az ügyeletes patikában clearblue volt ami érzékenyebb! Még nem használtam. Van vele tapasztalatotok? :)

2018. márc. 30. 15:24
 44/85 anonim ***** válasza:
Én csak a digitálisat használtam belőle de az megmondja a tutit. 4 nappal nemvárt előtt voltam 😊
2018. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:

A sima cb nem a legjobb teszt!:(

Lehet attol is ketsegek kozott maradsz

2018. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
Nagyon várom, hogy mi lesz!!! Drukkolok kérdező!!!
2018. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:

Nekem halvany eldonthetetlen tesztjeim voltak es megmondta a tutit🙂

Hajra!

2018. márc. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
En is nagyon varom az eredmenyt!
2018. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:

Te totálisan félreértetted a tanácsomat. Amennyire csak lehet.

Túlmentem ezen is, 2 gyerekem van. És én is írtam korábban hogy pozitívnak látom a teszted! Szóval ne húzd fel magad. Annyit írtam mindössze, hogy pl. az idő is nehezebben múlik amikor az ember a neten lóg és atommód rágörcsöl a sok üres bíztatásra, plusz ha ne adj'Isten mégsem jön össze, ez megtízszerezi a fájdalmat.


Aki meg azt írta hogy "érezze az élet hogy akarod", hát nem attól leszel terhes hogy széjjelgörcsölöd magad és valóban elhiszed hogy vadidegen ember aludni sem tud addig amíg le nem írtad mi lett.

2018. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 A kérdező kommentje:

[link]


:)

2018. márc. 31. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!