Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 A kérdező kommentje:

Megjött sajnos! Már elfogadtam, de remélem nem lesz mégegy ilyen! Ezt is megtapasztaltam, hogy milyen amikor pozitív lesz a tesztem, de nincs baba...

Ma veszek terhes vitamint és magnéziumot szedek. Szerintem mást nem tudok tenni...

Gondolkodom, hogy felhívjam e az orvosom és elmeséljem e neki. Igazából okosabb nem leszek szerintem... :(

2018. ápr. 4. 10:03
 82/85 anonim ***** válasza:
Sajnalom, akkor valoszinuleg kemiai terhesseg volt. Nagyon gyakori, ezert nem szoktak a korai tesztelest javasolni (de ki birja ki..) de nezd a jo oldalat, egy lepessel mar elorebb vagy 😉
2018. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 A kérdező kommentje:
Igen csak erre gondolok! Most becsapott hogy korán 11. Napon volt ovulációm amiatt is teszteltem előbb, de a következő hónapban is így teszek csak máshogy állok majd hozzá egy esetleges pozitív teszthez. Jönni fog úgy is ha szeretne :)
2018. ápr. 4. 13:54
 84/85 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta sikerrel jártatok? :)
2020. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 A kérdező kommentje:

Sajnos nem :( Most lesz a 2. inszeminációnk augusztusban. Azóta sem volt pozitív egy tesztem sem. :(

2 műtétem volt azóta endometriózissal, de nem amiatt nem sikerül a baba nert nagyon kicsit szedtek le. Valamint PCT (Összeférhetetlenség) teszt lett pozitív, így csak inszem vagy lombikkal sikerülhet.

2020. júl. 22. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!