Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
Muti
2018. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
Nem lehet fotózni sem! Próbáltam! Tuti csak a teszt csík helyét látom mert látni akarok valamit! Ha holnap délutánig nem jön meg akkor veszek tesztet de csak vasárnap csinálom meg! Most nagyon elszállt az a hangyànyi esély :(
2018. márc. 30. 07:36
 33/85 anonim ***** válasza:
Egy predictort vegyel legkozelebb! Drukk
2018. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:

Figyu nekem is ilyen volt mint neked, masnap ketszer olyan eros volt a predictor. Persze en is vettem facellet hat en latom mert gyakorlott a szemem de a ferjemnek meg kellett mutatni😁 tehat meg ne szalljon el minden remenyed.

Vegyel predictort, minden el hamarabb kimutatta nekem es lesz osszehasonlitasi alapod

2018. márc. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
100%

Nezd csak, nekem is ilyen halvany volt nemvart elott a predictor: [link]


Majd 2 nap mulva:

[link]

Amikor nem volt baba az eg vilagon semmi sem latszodott a tesztem, idon tul sem!

Az x-epil es a no name tesztek eloszor semmit se mutattak!

2018. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
34%

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor eltereled a figyelmed 2-3 napra, nem itt élsz hanem a való életedben, húsvétoztok, stb. Ha letelt a 2-3 nap, tesztelsz újra.

Általában ezeknek nem szokott jó vége lenni, amikor valaki naponta haditudósít a gyakorin az állapotáról és félelmeiről, és jönnek a drukkok meg tapasztalatok...mert ez egyrészt teljesen rápörget a dologra és a stressz nem jó, masrészr xy tapasztalata semmit nem ér rád nezve. Élj! Aztán tesztelsz majd ünnepek után.

2018. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ma beküldöm páromat az ügyeletes patikába. Ott lehet kapni predictort?
2018. márc. 30. 10:10
 38/85 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam kérték, hogy írjam le az eredényt! Ebben semmi rossz nincsen! Sajnos nem az a típus vagyok, aki magában tartogat mindent és elég rossz ez nekem, hogy ezt az egész próbálkozós dolgot senkinek nem mondhatom el. Párommal megfogadtuk, hogy nem mondjuk el senkinek az ég világon, ameddig az orvos azt nem mondja majd hogy babánk lesz! És ez az első kérdésem itt a gyakorin! Ezen is eléggé dilemmáztam hogy kirakjam e! Ez után a teszt után sajnos nem tudok nem erre gondolni! Ilyen vagyok! Mivel nincs gyerekünk nem husvétozunk!
2018. márc. 30. 10:14
 39/85 anonim ***** válasza:

Abszolut ertheto!

Sok siekert majd ird meg az eredmenyt

2018. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

Hát jó, te tudod. Ahogy könnyebb a lelkednek.

(amúgy a Húsvét nem a gyerekesek ünnepe de gondolom tisztában vagy a hátterével..)

2018. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!