Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi lesz ez :) Negatív teszt nem szokott ilyen egyertelmu rozsasizn csikos lenni felora utan sem :) Persze ne eld bele magad, nem biztos, de biztató!
2018. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat!

13. Dpon vagyok 14 napja volt pozitív az ovu tesztem és csak aznap tudtunk együtt lenni így ezt a honapot el is engedtem mert mult honapban a pozitív ovu tesztnél 5 napig együtt voltunk és semmit sem lett.

Veszek ma 2 darabos xepilt és holnap is csinálok. Igazából még "korán vagyok" mert holnap lesz csak a 14. Dpo és szombaton kellene megjönnie.

Rettentően izgulok és annyira szeretném ha kezelések és minden egyéb nélkül sikerülne a baba.

2018. márc. 29. 10:57
 13/85 anonim ***** válasza:

2 napja nekem is ilyen volt. Idon belul kijott. Tegnap ketszer olyan eros lett

Drukkolok

2018. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
Ird majd meg, szoritok!
2018. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív lesz ez, én nagyon drukkolok!!! A presictor egy nagyon jó kis teszt egyébként!

Ha gonolod mutatok nem sokkal erősebb predictort, ami mára szép erős lett! :)

Mindenképp írj majd!

2018. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:

Hat ez igen pozitivnak nez ki!

Ismerem ezt a tesztet! Ha nincs baba 10

Perc mulva is homezo....

Irj majd!

2018. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek. Ma szerintem veszek egy más fajtát pl x epilt és holnap megcsinálom reggel. Szeretném kibirni szombatig, de úgy sem fogom! :)

Túl szép lenne.... :) Nem bízom el magam, bár nagy a kísértés! :)

2018. márc. 29. 13:45
 18/85 anonim ***** válasza:
Szerintwm is pizitiv. De ha adhatok egy jo tanacsot, ne x-epillel tesztelj ma vagy holnap, hanem inkabb facelle teszttel. Abbol is nekem a martogatos jott be, egyszeruen azon jobban latszodott.
2018. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet akkor facellet veszek :)
2018. márc. 29. 13:58
 20/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se x-epilt vegyél! Amíg nekem az x-epil extra halványan mutatta a terhességet, addig a predictorrol leugrott a második csík. Szerintem pozitív lesz a teszt amit csinálni fogsz 😊 Drukkolok!
2018. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!