Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lehet pozitív vagy...

Időn túl lehet pozitív vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

Megfogadtam ha egyszer sikerül pozitívat tesztelnem nem teszem fel ide.... ( 😄) de nem bírtam ki. Nem láttam mèg pozítív tesztet élőben. Az a gondom, hogy 10percet vártam, addig havas mező... és vissza aludtam, de összesen fél óra múlva ez látszott. Nem szürke hanem rózsaszín. Lehet hogy csak száradási csík?

Szombatra nem várom, de nincs lelki erőm addig teszteni annyira izgulok és félek. Nem merem magam beleélni.


[link]


2018. márc. 29. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:

Tudom milyen. Sajnos. Tényleg pihenj! És mindenképp írj, ha van baba, ha nem! Hidd el, az érzéseiddel, tapasztalásoddal sajnos nem vagy egyedül bármi is lesz a vége. De én akkor sem írlak le még titeket!

Utolsó! Végül baba lett, vagy megszakadt a terhesség (most nem tiszta nekem, bocsi).

Azóta mi a helyzet kérdező, vérzel most is?

2018. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 A kérdező kommentje:

19 óra óta egy 2 mm-es barna pötty...

Nagyon sűrűn cserélek most tisztasági betétet hogy mindent nyomon követhessek :)

2018. ápr. 2. 21:40
 73/85 anonim ***** válasza:
69es vagyok. Elsővel tavaly megszakadt, masodikkal fekvessel es progipotlassal iden megmaradt, vele leszek a heten 19hetes 😊 Szoritok kerdezo es mindenkepp irj! Barnazasnak lathatod ketfele kimenetele is lehet meg 😊
2018. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
Ohh basszus... Sajnos tenyleg előfordul, kémiai terhesség... nekem 2x is volt (amiről tudok). De! Még nem biztos, hogy minden veszve van. Az első babámmal barnaztam rendesen, azt hittem megjött. Aztan nem erősödött be 2 nap utan, kivancsisagbol teszteltem egyet és pozi lett. Úgyhogy szerintem tesztelj még te is, es ha neked erősödik, akkor el kéne kezdj progit szedni! A korhazi tesztek nem vmi erősek, legolcsóbb gagyit hasznaljak... Szoritok!! De ha most nem sikerült, ne ess ketsegbe, hamarosan sikerülni fog!
2018. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a bíztatást! Tegnap este óta gyengült és reggelre is picike volt! Ha ma estig nem erősödik vagy nem vált át vérre akkor holnap reggel tesztelek... bár félek!
2018. ápr. 3. 08:30
 76/85 anonim ***** válasza:
69es vagyok. Mindenkepp tesztelj, ha nem erosodik akar meg ma is. Menstruacio elott szoktal barnazni? Mert az a legfobb jele a progihianynak. Ha igen akkor neked is nagy esellyes megmentheto mint nekem a masodik progipotlassal. Ha nem akkor lehet tenyleg csak kemiai volt 😞
2018. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 A kérdező kommentje:

Az az érdekes hogy soha de soha! Kivétel az előző ciklusom! Sok barnázással kezdtem az első napon és kifejezetten soká jött meg 30. Napra pedig 25-26 naposak szoktak lenni a ciklusaim! Mivel az ovulációmat múlt ciklusban 14. Napon jelezte a teszt így sejtettem hogy 28 nap körül lesz a ciklusom! De most a 11. Napon volt pozitív így szombaton kellett volna akkor megjönnie

Vagy létezik hosszúl luteális szakasz!? :(

2018. ápr. 3. 09:02
 78/85 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem neked nem lesz hormonhiany. Mondjuk en mar 33eves vagyok, par eve egyre tobb barnazassal jott meg. Mostanaban mar 3-4nap is mensi elott.. szoval nalam egyertelmubb volt. De a lenyeg hogy ha nem lesz rendes verzes, tesztelj meg. Nagyon sokan barnaznak terhesseg akar elso 3honapjaban is a mensi idejeben.
2018. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnos 1 hónapig szedtem a clostybegitet de túlatimulálta a petefészkem és azóta össze vissza jón meg és a barnázás is utána jelent meg :(
2018. ápr. 3. 09:39
 80/85 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2018. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!