Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg sokkal gyorsabban...

Tényleg sokkal gyorsabban lehet így teherbe esni?

Figyelt kérdés

Írjatok kérlek tapasztalatokat. Interneten olvastam, hogy 12 hónap alatt a nők 85%-a teherbe esik védekezés nélkül. (Abban az esetben is, ha nem fókuszálnak szándékosan a termékeny napokra.) Ugyanakkor, ha tudatosan együtt vannak minden ciklusban a termékeny napokon többször is, akkor 6 hónap alatt lesz terhes a nők 81%-a. Ez igaz lehet?


Sajnos mi nem tudunk tudatos szervezés nélkül minden ciklusban rendszeresen együtt lenni, mert 2-3 hetente több napra el kell mennem anyukámhoz, aki beteg. (Tőlünk elég messze él.) Tehát azt nem tehetem, hogy csak rendszeresen együtt vagyok a párommal, "így úgyis beleesnek a termékeny napok" címszóval. Tudatosan oda kell rá figyelnem, mikor utazom haza a szülőkhöz, és hány napra. Csak nem tudom, tényleg lehet-e ennek hinni :).


2018. júl. 18. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Most komolyan 4%-on aggodsz? Azért ez tényleg nagyon ragorcsoles kategória na!

Nyugodj le egy kicsit.

Az én példám:

Mehnyak nyákot figyelve lőttem be az ovut, 2. hónapban sikerült. 1. baba

Nem figyeltem semmit a világon, sőt, véletlenül csúszott be. Missed ab

Megint csak mehnyak nyakot figyelve elsőre sikerült. 2. baba


Szóval, biztos van olyan h pszichés blokk de ahhoz tényleg ra kell görcsölni, amihez jó úton haladsz :-/.....ne aggódj annyit a korodon (tudom mondani könnyű). De nincs más, el kell fogadni, ennyi idős vagy, sikerül ha sikerül, ha nem akkor meg nem, nem tragedia! Legfeljebb jó kis korkulonbseggel vállalatok másodikat.

2018. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira biztosra akarsz menni akkor vizsgaltasd ki magadat is es a parodat is, hogy minden rendben van e veletek, nincs e barmilyen gatlo tenyezoje a terhessegnek. Mert ha van, de nem tudsz rola, probalkozol 1 evig, ugye nem jon ossze majd az ajanlas vegett ekkor mesz csak kivizsgalasokra. Plusz 1-2 honap mire kiderulnek a dolgok es elkezdik kezelni ha van valami aztan elkezdodik az erdemleges probalkozas ha mar minden oke, de akkor se feltetlen jelenti hogy azonnal osszejon. Lehet beletelik par honapba az is, plusz a 9 honap.
2018. júl. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amikor elhatároztuk, hogy babát akarunk, én is eléggé rágörcsöltem, mindig a napokat számoltam, mikor kell együtt lennünk stb. Én is benne voltam a korban rendesen, ezért is szerettem volna, ha minél előbb összejön. De egy év próbálkozás után sem jött össze, pedig orvosnál is voltam. Aztán elengedtem, akkor voltunk együtt amikor jól esett, nem reagáltam túl, hogy mikor jön össze. Elkezdtem intenzíven sportolni, egészségesebben táplálkozni, más célokat (is) kitűztem, meg közben lakás vásárlás előtt is álltunk. Nem is kellett sok, mikor kiderült, hogy terhes vagyok. És mint utólag kiderült, nem pont a peteérés napján történt a megtermékenyítés, hanem jó pár nappal előtte.
2018. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

31 évesen még ennyire ne aggodj. 41 evesen megértenélek. De átlagban 26-34 evesen szulnek manapság a nők!

Még teljesen jok az esélyeitek.

Párodé pláne, mert a férfiak tovabb termékenyítő képesek! Kivéve ha alapból nem jók a spermái.

Ha nem sikerul 6-9 honap mulva viszont a helyedben elmennék orvoshoz,pároddal együtt

Én 22 évesen szültem, 10honap kellett h ossze jojjon a fiam, ha 31 lettem volna talan mar orvoshoz fordultam volna, de akkor sem parázom így túl.. ne olvasgass, legyetek egyutt es kesz. :)

2018. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!