Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, mi a véleményet...

4 napja késik, mi a véleményetek? Nem akarok megint csalódni.

Figyelt kérdés

Április óta próbálkozunk a babóval, de eddig nem sikerült. Mindig 28 napos a ciklusom, ritkán a 29. Napra tolódik a mensi kezdete.

Viszont ez a hónap valahogy más. Nekem olyan igazi földönfetrengős szokott lenni a mensi első napja. Ebben a hónapban nem jött még meg. 4. napja késik, ma elkezdett reggel fájni a hasam de gyógyszer hatására elmúlt( nem szokott elmúlni tőle) szúr a hasam, feszít a méhem. Mikor dolgozok és nehezebbet emelek begörcsöl iszonyatosan, de amint leteszem elmúlik.

Szerintetek terhes lennék? Félek az újabb csalódástól


Bocsánat, kicsit zavaros az írásom, pont amilyen most én is vagyok😒😒😬😬

Valaki van még így? Izgulunk együtt?😂😂



2018. aug. 23. 13:31
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, nem tudtam :( Ha esetleg nem lesz meg most a babó, egy picit próbáljátok pihentetni az ügye és véletlen fog becsúszni a kis drága.

Ilyenkor nincs egy időszak mikor nem lehet baba? Már mint nem köteledni szeretnék, csak valamiért így rémlik, tisztázni szeretném hogy rosszul tudom e.

2018. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Dehogy veszem kötekedésnek.. :)

Elvileg 3 hónap, de történnek csodák.

Ahh... Tegnap óta ilyen szar. Hirtelen emeltem a kartont, éreztem egy pukkanást, nyillalt egy nagyot(mint mikor mondjuk szétszakad egy seb) és azóta fáj a hasam. Most meg barnázok. Sztem ebből semmi nem lesz :(

2018. aug. 23. 16:51
 13/47 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :( Továbbra is szorítok neked, hogy neked összejöjjön, ha most nem is de a közel jövőben.

Köszönöm, hogy közben választ is kaptam.

2018. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, lehet elkerülte a figyelmem, de teszteltél egyáltalán ha 4 napja nem jött meg? Mert ha pozitív, akkor le kell sz*rni hogy mit szólnak a munkahelyen, ki kell magad iratni táppénzre rögtön ha valóban a munkádhoz tartozik az emelgetés. Így ne haragudj, de ne is várd, hogy minden rendben lesz, főleg egy vetélés után...
2018. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Tegnap este írta hogy csinál tesztet, hátha
2018. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Jó reggelt nektek! Pozitívat teszteltem, de éjszaka elöntött a vér( annak ellenere hogy mensire keltem kíváncsiságból csináltam) ez most miii??
2018. aug. 24. 09:40
 17/47 anonim ***** válasza:

Jó jel. :-) menstruálhatsz ha baba van akkor is.

Én is bár főként a menzeszt várom azért fogok egyet tesztelni, mostanában több ismerősömnek volt meg vagy az első menzesz vagy akár végig is, a legtöbb ilyen esetben nem ugyan olyan vérzés, rövidebb vagy kevesebb de én hallottam már olyanról is hogy teljesen ugyanolyan volt.

Szorítok, hogy megmaradjon ez a babó

2018. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképp írok, hogy mi lett a vége!
2018. aug. 24. 10:05
 19/47 anonim ***** válasza:
Várjuk. 😊
2018. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

Én is örülök a pozitiv tesztednek, vannak sokan akik mensiznek az első hónapban, de ettől függetlenül én elmennék orvoshoz mert amúgy progi hiány is lehet

Ahogy kezdődő vetélés is


Nekem is volt minden féle (progi hiány is, vetélés is meg mensi szerűség élő baboval) de mindnél rohantam az orvoshoz kérdés nélkül...

2018. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!