Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, mi a véleményet...

4 napja késik, mi a véleményetek? Nem akarok megint csalódni.

Figyelt kérdés

Április óta próbálkozunk a babóval, de eddig nem sikerült. Mindig 28 napos a ciklusom, ritkán a 29. Napra tolódik a mensi kezdete.

Viszont ez a hónap valahogy más. Nekem olyan igazi földönfetrengős szokott lenni a mensi első napja. Ebben a hónapban nem jött még meg. 4. napja késik, ma elkezdett reggel fájni a hasam de gyógyszer hatására elmúlt( nem szokott elmúlni tőle) szúr a hasam, feszít a méhem. Mikor dolgozok és nehezebbet emelek begörcsöl iszonyatosan, de amint leteszem elmúlik.

Szerintetek terhes lennék? Félek az újabb csalódástól


Bocsánat, kicsit zavaros az írásom, pont amilyen most én is vagyok😒😒😬😬

Valaki van még így? Izgulunk együtt?😂😂



2018. aug. 23. 13:31
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
26/27-es válaszoló vagyok. Örülök hogy végülis elmész dokihoz! Szurkolok,hogy ne legyen semmi baj. Mindenképp írj!!! 🙂
2018. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Megsértődött rám anyu.. :( tegnap átmentünk hozzájuk, csinált nekem halrudat(tudja hogy a kedvencem) de megéreztem a szagát és elhánytam magam. Nekem esett hogy jó szívvel csinálta de nekem semmi nem jó, rosszabb vagyok mint az időjárás :(
2018. aug. 25. 10:27
 33/47 anonim ***** válasza:
Jajjjj 😐 ne hagyd hogy ez büntodatot keltsen benned, nem tehet róla. 😔 sajnálom, de nézd a jó oldalát, az jó jel ha a szagokra érzékeny vagy és kívános is vagy
2018. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Azert nem mondom el neki a gyanut, mert megmondta, ha 25 eves korom elott szulni merek, paromnak kiszedi a helyerol azt amivel csinalta, engem meg kitagad miutan kikaparta belolem a gyereket, merthogy o nem akar koran nagymama lenni. De nem izgat, ugy vagyok vele nem kell se ismernie se szeretnie az unokajat...epp elegge megkeseritette az eletemet idaig, jobb is lesz ha megszakitjuk a kapcsolatot
2018. aug. 26. 09:29
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
😐 sajnálom hogy ez van. Te azért ne add fel, ez a te életed nem az övé. Ha meg ti készen álltok a babára ilyen “korán”, akkor sok sikert hozzá. 😊
2018. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Köszönjük❤
2018. aug. 26. 10:36
 37/47 A kérdező kommentje:
Mensi elmúlt. 8 nap helyett csak 4,5 nap volt. Viszont most majdnem fekete folyásom van. Találkozott már valaki ilyennel?
2018. aug. 27. 05:28
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Ba..ki azonnal menj orvoshoz!


Ezért mondtam, bár le lettem pontozva, de a méhen kivülinek a szurkos szerű mensi az egyik jele, ahogy a sima vetélésé is... most menj el orvoshoz, ne ide írogass, hát ennyit ér neked a saját egészséged?


Tudom miről beszélek, nekem mindkettő volt már.

2018. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le. Koszonom a valaszod:)
2018. aug. 27. 15:18
 40/47 A kérdező kommentje:
Ma mar negativ volt a tesztem. Voltam dokinal, nincs baba s nem is volt :/ :(
2018. aug. 27. 16:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!