Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik, mi a véleményet...

4 napja késik, mi a véleményetek? Nem akarok megint csalódni.

Figyelt kérdés

Április óta próbálkozunk a babóval, de eddig nem sikerült. Mindig 28 napos a ciklusom, ritkán a 29. Napra tolódik a mensi kezdete.

Viszont ez a hónap valahogy más. Nekem olyan igazi földönfetrengős szokott lenni a mensi első napja. Ebben a hónapban nem jött még meg. 4. napja késik, ma elkezdett reggel fájni a hasam de gyógyszer hatására elmúlt( nem szokott elmúlni tőle) szúr a hasam, feszít a méhem. Mikor dolgozok és nehezebbet emelek begörcsöl iszonyatosan, de amint leteszem elmúlik.

Szerintetek terhes lennék? Félek az újabb csalódástól


Bocsánat, kicsit zavaros az írásom, pont amilyen most én is vagyok😒😒😬😬

Valaki van még így? Izgulunk együtt?😂😂



2018. aug. 23. 13:31
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés: olyan hányingerem van, majd meg zavarodok. Fáj a fejem is, ágynak dőltem.. Szerintetek ez is attól van vagy inkább ez a szar idő?


Amm.. Lehet attól jött meg pozi teszt mellett, mert fiatal vagyok még? Olyan hallottam hogy a fiatal szervezet nem feltétlen 'ismeri fel' a terhességet

2018. aug. 24. 11:58
 22/47 anonim ***** válasza:

Pihenj, ne legyen gond.


Sok embernek meg van minimum az első, nem hiszem hogy a korhoz köze lenne hozzá

2018. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Ez nem korhoz kötött.

Még mindig vérzel?

2018. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Igen :(
2018. aug. 24. 14:57
 25/47 anonim ***** válasza:
63%
Jó jel???? Te jó ég,azonnal menj orvoshoz,lehet hogy éppen vetélsz!!! Nem is értem komolyan, egy vetélés után megint vérzel és van egy pozitív teszted! Kapj már a víztoronyhoz!!!
2018. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: nem akarlak megbántani,teljesen jó szándékból írtam! 🙂 Siess,nehogy elmenjen ez a baba is. Legközelebb(reméljük nem lesz mert marad a babu) pedig folyamatosan tesztelj és amint pozitív irány a doki!!! Ne vedd ennyire félvállról basszus...
2018. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Én úgy állok hozzá, amelyik babó menni akar, hagy menjen. Nem véletlen megy el. Lehet beteg lenne stb. Volt kivizsgálás, nálam mindent rendben találtak. Ha megmarad, minket választ, akkor örülünk. Sok embernek nem tetszik ez a hozzáállásunk, de ez van:)
2018. aug. 24. 16:20
 28/47 anonim ***** válasza:
82%

Hát pedig igaza van az előző hozzászólónak. Már csak azért is, mert nem csak vetélés jele lehet hanem méhen kivüli terhességé is, csak éppen mondjuk abba a pár százalékba tartozol ahol nincs pokoli fájdalom, csak erős vérzés. Majd pár nap múlva szétrobban a petevezetéked és sírhatsz a gyakorin hogy többet egyáltalán nem lehet gyereked.


Nem megbántani akarlak, de ilyenkor a saját érdekedben is el kell menni orvoshoz,nem pedig otthon ülni és várni az isteni csodát, hátha magától megtapad a gyerek jó helyen.


Plusz, mi van ha egy szem utrogestantol már minden kafa lenne? Lehet csak progi pótlás kell a csodálatos gyerekhez te meg otthon ülsz és vársz vajon hanyadik terhességedet tudod végig kihordani???


Oh.. no, nem bántás, de ha babát akarsz akkor sajnos ilyenkor nem gyikezni kell hanem orvoshoz menni. Nem minden esetben tudnak ők se segíteni, de ha tudnának, akkor nagy kár a babáért.


Tényleg szívből remélem hogy megmaradt a baba, ha elmúlt a vérzésed akkor viszont mindenképp menj orvoshoz. Tudod a kitisztulás miatt is. Ígérd meg hogy elmész!

2018. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy így aggódtok értem. Megígérem elmegyek dokihoz. Hétfőre kaptam idpontot, addig csinálok még tesztet. Mindenképp szólok, hogy mi lett



Már a görcs elmúlt, csak feszítés maradt. Már. Vérzés sem annyira erős mint eddig.

2018. aug. 24. 18:40
 30/47 anonim ***** válasza:

Kitartást neked! Bármi van írj!

Én megvettem a tesztem amit 7-8nap múlva használhatok nagyon várom hogy nekem negatív legyen

2018. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!