Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva tesztelhetek és...

Egy hét múlva tesztelhetek és elkezdtem pánikolni, hogy még nem házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
11 éve élünk együtt Életem Szerelmével. Ebben volt már elutasított meg félre sikerült lánykérés is. Lényeg hogy a házasságig még nem jutottunk el. Aztán ez eddig különösebben nem frusztrált,pedig már legalább 9éve megszakítással "védekezünk" mert úgy voltunk vele,nem tervezzük még konkrétan de örülünk ha terv előtt is érkezne. Most meg úgy érzem,hogy besikerült és ezen pánikolok,hogy lányanya lettem de azt sem szeretném ami szerintem lenne, az után ha tényleg pozitív. Mert szerintem ez egy lökés lenne a Páromnak az újabb lánykérésre. Én meg már boldogan igent mondanék de nem így mert ez olyan mintha csak azért tenné. Holott tudom, hogy nem, de most össze vagyok zavarodva,le sem tudom rendesen kommunikálni a gondolataimat...

2018. szept. 22. 17:07
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Kedves 9! Sajnos rosszul hiszed,bár a házassággal kapcsolatban valóban sikerült már sok-sok éve megértetnie,hogy miért érzi fontosnak. Nekem is az lett ezáltal.

Viszont az végigkíséri a kapcsolatunkat,hogy sosem hoztam fel,mert azt sem szerettem volna,hogy ne a kedvemért kérjen újra. Nekem vannak ezzel kapcsolatban ilyen averzióim.

2018. szept. 22. 17:46
 12/41 anonim ***** válasza:
Szóval akkor eddig 2x mondtàl nemet?
2018. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
De azóta már régen tisztáztuk,hogy átértékelődtek a dolgok és megbántam és bármikor igent mondanék.
2018. szept. 22. 17:54
 14/41 anonim ***** válasza:
80%
Xd. Hat ez mi? Xd lany anya??? Ha meg is fogant,(ne haragudj... De az erzem hogy osszejott.... Xd az nem terhesseg... Szakadok. Xd) 9 honapod lenne vegig agonizalni ezt az idiota gondolatmenetet...
2018. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vesd fel, hogy hàzassàgba szeretnèl szülni, és a gyerek lassan aktuális lenne részedről.
2018. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbben (persze nem mindenki) gyerek céljából házasodnak, mármint azok is, akik később szeretnének - ha ez megnyugtat.
2018. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
11-ben válaszoltam,hogy sajnos rosszul hiszed. Én még nem tervezek gyermeket,hisz akkor nem is alkalmaznánk a megszakítást. Vagyis most pont ovulációkor nem is alkalmazta ezért van a pánik. Ha jönne természetesen örülnénk,de nem érzem még,hogy fel lennék erre teljesen készülve. Mondjuk azt mondják ha a tökéletes pillanatra várna mindenki már kihalt volna az emberiség. A lényeg,hogy nem mondhatom ezt, amit 15-ben tanácsolsz.
2018. szept. 22. 18:18
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nagyobb zöldségeket írsz. Ha nem akarsz gyereket, védekezz. Nem, a megszakítás nem az.
2018. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor nem ertem...

Ha nem vagyok kesz egy gyerekre, akkor nem szexelek direktbe sem megszakitassal :/

2018. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Pedig ebben semmi különleges nincs,sokan alkalmazzák ezt a módszert összeszokott párok,akiknél nem lenne baj a terhesség illetve a gyerek. De ezt már a kérdés alatt is leírtam.
2018. szept. 22. 18:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!