Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva tesztelhetek és...

Egy hét múlva tesztelhetek és elkezdtem pánikolni, hogy még nem házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
11 éve élünk együtt Életem Szerelmével. Ebben volt már elutasított meg félre sikerült lánykérés is. Lényeg hogy a házasságig még nem jutottunk el. Aztán ez eddig különösebben nem frusztrált,pedig már legalább 9éve megszakítással "védekezünk" mert úgy voltunk vele,nem tervezzük még konkrétan de örülünk ha terv előtt is érkezne. Most meg úgy érzem,hogy besikerült és ezen pánikolok,hogy lányanya lettem de azt sem szeretném ami szerintem lenne, az után ha tényleg pozitív. Mert szerintem ez egy lökés lenne a Páromnak az újabb lánykérésre. Én meg már boldogan igent mondanék de nem így mert ez olyan mintha csak azért tenné. Holott tudom, hogy nem, de most össze vagyok zavarodva,le sem tudom rendesen kommunikálni a gondolataimat...

2018. szept. 22. 17:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

én "lányanya" vagyok, tavasszal kétszeresen is!

több,mint 9 éve vagyunk együtt... kisfiunk előtt nagyon szerettem volna esküvőt,ő nem papírpárti.. aztán teherbeestem( nem tervezett )én megmondtam neki most eszébe ne jusson elvenni! azóta már nekem se fontos a házasság, sokkal fontosabb volt a kistesó 😊úgyhogy tervezetten megfogant, jelenleg 12 hetes vagyok! 7-10éves tervünkben egyelőre nem szerepel az esküvő

de sokszor beszélünk róla, azt mondta most már ő is elvenne 😍 mivel nagy lagzit akarunk, ami sok pénz egyelőre halasszuk a dolgot(addig nem is kér meg,mivel egyikünk se akar évekig jegyben járni,így beszéltük meg majd ha aktuális lesz az esküvő, előtte évben lesz eljegyzés) most várjuk, hogy megszülessen majd a kistesó után lakás vásárlás és talán a 3. gyerkőc már házasságba születik 😜

amúgy engem a falusi mamám őrjít meg, állandóan nyaggat a házassággal 😂

2018. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem olvastam végig a kommenteket. Szerintem beszéld meg a pároddal hogy most már szeretnél házasságot, tesztelj amikor már a nemvart napján vagy, vagy pár nappal utána. Mondd meg a párodnak hogy babátok lesz. Éljetek boldogságban. Ennyi. Nem tudom ezen mi olyan bonyolult. Mi a párommal megbeszéltuk egy év múlva esküvő, utána baba. Rá 2 hónapra várandós lettem, 2 hónap múlva összehazasodtunk. Aki pedig ez miatt megszolt annak megmondtuk hogy amúgy is ez volt a terv csak így felgyorsultak a dolgok. Azt mondod nem érdekel ki mit gondol, de mégis attól félsz hogy lanyanya maradsz?! Felnőtt emberek vagytok, szeretitek egymást. Nem kell ezt így tul bonyolítani.. Nem a 19. században vagyunk..🤷‍♀️
2018. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
72%
Rinyalsz, egy jo esellyel be sem kovetkezett dolog miatt.... Pfu...mindent igy tul bonyolitasz? Megoszulnek mellettedy....hihetetlen, hogy nincs nagyobb gondod, mint a kiralacioidon trippelgetni.
2018. szept. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le most és beszélj a pároddal. Mondd meg neki hogy félsz a terhességtől és tanácsoljon valamit mi lenne ha... Egyáltalán nem ciki neked említeni a házasságot úgy, hogy ő már 2x kért meg. Szerintem jól esne neki. Hány évesek vagytok? Van munkátok?
2018. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

11 év után nem mered neki egy beszélgetés során elmondani, hogy készen állsz a házasságra? Nem hiszem hogy itt az idő a gyerekre.

Ki se derült hogy terhes lennél e, de te ezen pattogsz előre. A viselkedésedből nem vagy több húsznál, de mivel 11 éve kapcsolatban vagy, nem lehetsz teljesen mai gyerek, ami durva ilyen gondolkodással amit itt levágsz.

2018. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva tényleg. Van baj a toronyban...
2018. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mély kapcsolat lehet, ha nem mersz beszélni sem vele, vissza is utasítottad, s még magánakciózik is.

Gratulálok a MÉLY kapcsolatodhoz.


Ha megnézed, hogy miért hisztizel feleslegesen, akkor rájössz, hogy ez meg nagyon kamasz felfogás.

2018. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

31,32,33,34-nek is köszönöm! 32-es Te még így is kompetensebb választ írtál mint azok akiknek az irreleváns kérdéseire kellett magyarázkodnom.


Többieknek meg nem ingem,nem veszem fel! Már 20 sőt 8 évesen is túl felnőtt gondolkodásom volt,mert így hozta az élet. Meg nem tudom hogy lehet egyesekben ennyi rosszindulat,hogy a kapcsolatomat kezdik szidni. Evidens hogy nem is lenne miről most beszélni,ha pl.annó azt az elutasítást nem éli túl a kapcsolat. Ilyet,meg még amiken keresztül mentünk nem ismerek kapcsolatot ami kibírt volna.😊 Meg ezt is negatív színben feltüntetni,hogy konzervatívan állok ehhez,hogy ki kezdeményezzen házassági témában. De nagy baj!😊 Ettől függetlenül máskor is beszéltem már erről,de ezt írtam is. És még emiatt mert félremagyarázod, van szíved odaszúrni,hogy nincs itt az ideje a gyereknek? Én ilyen gonoszan nem tudnék viselkedni.


A lényeg,hogy azoknak köszönöm akik megértettek és nyugtattak vagy bátorítottak. Ma pihenő nap volt tudtunk is sokat beszélgetni és el is múlt a pánikom...😊

2018. szept. 23. 19:34
 39/41 anonim ***** válasza:
32-es vagyok. Remélem sikerül mindent megbeszélni és minden úgy alakul ahogy szeretnétek! ☺️😉
2018. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha 11 évig nem vett el, és most terhesen elfog máj, akkor bizony mindenki azt hiszi majd, hogy csak a gyerekért teszi. Ha annyira felnőtt, komoly ember vagy, akkor bizonyára megtanultad már, hogy más véleményét magasról le kell.... - ni, egyik fülön be, a másikon ki.
2018. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!