Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva tesztelhetek és...

Egy hét múlva tesztelhetek és elkezdtem pánikolni, hogy még nem házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
11 éve élünk együtt Életem Szerelmével. Ebben volt már elutasított meg félre sikerült lánykérés is. Lényeg hogy a házasságig még nem jutottunk el. Aztán ez eddig különösebben nem frusztrált,pedig már legalább 9éve megszakítással "védekezünk" mert úgy voltunk vele,nem tervezzük még konkrétan de örülünk ha terv előtt is érkezne. Most meg úgy érzem,hogy besikerült és ezen pánikolok,hogy lányanya lettem de azt sem szeretném ami szerintem lenne, az után ha tényleg pozitív. Mert szerintem ez egy lökés lenne a Páromnak az újabb lánykérésre. Én meg már boldogan igent mondanék de nem így mert ez olyan mintha csak azért tenné. Holott tudom, hogy nem, de most össze vagyok zavarodva,le sem tudom rendesen kommunikálni a gondolataimat...

2018. szept. 22. 17:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Gondolom, azóta már teszteltél.

Nem tudom, mi lett a sztori vége, de nekem az a véleményem, hogy régen rossz, ha két ember csak a gyerek miatt házasodik össze, mert nem őszinte. Több példát is tudok rá a környezetemből, mind elváltak azóta.

Üdv: egy egygyermekes leányanya

2018. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!