Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva tesztelhetek és...

Egy hét múlva tesztelhetek és elkezdtem pánikolni, hogy még nem házasodtunk össze?

Figyelt kérdés
11 éve élünk együtt Életem Szerelmével. Ebben volt már elutasított meg félre sikerült lánykérés is. Lényeg hogy a házasságig még nem jutottunk el. Aztán ez eddig különösebben nem frusztrált,pedig már legalább 9éve megszakítással "védekezünk" mert úgy voltunk vele,nem tervezzük még konkrétan de örülünk ha terv előtt is érkezne. Most meg úgy érzem,hogy besikerült és ezen pánikolok,hogy lányanya lettem de azt sem szeretném ami szerintem lenne, az után ha tényleg pozitív. Mert szerintem ez egy lökés lenne a Páromnak az újabb lánykérésre. Én meg már boldogan igent mondanék de nem így mert ez olyan mintha csak azért tenné. Holott tudom, hogy nem, de most össze vagyok zavarodva,le sem tudom rendesen kommunikálni a gondolataimat...

2018. szept. 22. 17:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
74%

Persze, mi is alkalmaztuk, de én nem féltem a gyerekvállalástól.

Ne haragudj, de ha felsz tole, akkor miert engedted, hogy benned menjen el?

2018. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Én meg igen,nem vagyunk egyformák. De ha helyzet lenne,tudom,hogy helytállnék. És azt is leírtam,hogy egyszer fordult elő ne sarkítsd ki,hogy "engedem" és a részletekbe ennél tovább nem is szeretnék belemenni.😊 Most nem értelek egyébként miért változott a hangnem. Lehet kár volt kiírni a kérdést.
2018. szept. 22. 19:03
 23/41 anonim ***** válasza:
88%
Tulajdonképp mi a kérdès? 😃
2018. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Igen,eléggé elkanyarodtál a témától.😊
2018. szept. 22. 19:14
 25/41 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te tulajdonképpen a külvilág számára akarsz megfelelni?

Mit szólnak, lanyanya leszel, stb. Kissé éretlen és gyerekes vagy.

2018. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy százas ne haragudj. Itt hisztériázol egy internetes fórumon olyasmin, ami még be sem következett, és normális válaszokat várnál egy nemlétező kérdésre.
2018. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Leírtam már ezt is,hogy sosem adtam mások véleményére (falun ezt jó korán megtanultam) és nem értem miért fogom fel most ezt így. Engem ne ezért akarjon elvenni a Párom hanem egyértelműen Magamért. Pedig abszolút nem vagyok infantilis.


Tulajdonképpen arra jutottam,hogy két ill. 3 lehetőségem van. 1:Az előjött érzések miatt még egy héten belül fel kellene hoznom,hogy még el akar-e venni,mert ha igen akkor kérjünk is időpontot,mert egy hét múlva már ha úgy van,akkor úgy venné ki magát a dolog,hogy amiatt. De ezt akkora zagyvaság még leírni is😁 pedig legszívesebben ezt tenném,ha merném.

Másik lehetőségem pedig amit egyes írt,hogy teszt után. Ami szintén kétesélyes. 2:Ha sikeres volt a magánakciója,akkor nem azt hozom fel,hogy házasodjunk,hanem azt ha 11évig nem vett el akkor ezután már olyan mintha"csak" azért tenné. 3:Ha nem volt sikeres,akkor elmesélem ebben a pánikban megélt érzéseim és megkérem,hogy semmi magánakciót ne iktasson be míg nem vagyunk házasok.


Ebben kellett volna segítség,hogy ezt a hülyeséget ami a fejemben van,hogyan és mikor kommunikáljam le. Én ezekre a verziókra jutottam jelenleg.

2018. szept. 22. 19:39
 28/41 A kérdező kommentje:
26-os de egy hét múlva bekövetkezhet! Azután már nem fogok tudni nem terhesen beszélgetni semmiről ha már tudjuk hogy az vagyok! Én meg még az infó előtt kíváncsi lettem volna de mindegy úgysem fogom tukmálni ezt a témát mert sosem tettem.
2018. szept. 22. 19:47
 29/41 anonim ***** válasza:
87%

1.Ha ilyen egyszerű lenne teherbe esni.. az nagyon jó lenne. Ennyire azért ne éld bele magad.


2.A pasid helyében a visszautasítás után rád sem néztem volna. Ennyire megalázni egy férfit, aki szerelemből cselekszik. S aztán még várod, hogy elvegyen. VICC!

Megérdemelnéd te is, hogy ha felhozod a házasságot jól faképnél hagyjon.


3. Mi ez a hisztéria egyáltalán? Hány éves vagy? Mert ez a hablatyolás csak egy 12 éves értelmi szintjét tükrözi! Fel kéne már nőni.


4. Ahogyan mások is írták, a megszakítás nem védekezés. Ha pedig ilyen komolyan űzitek, akkor ne rinyálj ha terhes leszel.

2018. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Senki nem rinyált azért mert terhes lehetek. Sőt. Abszolút nem érted a kérdést ezek szerint. Nem tudom mi 12 éves értelmi szint ebben,hogy egy ilyen mély kapcsolatnál mint a mienk,másképp képzelném az esküvőt. Szerintem teljesen érthető a problémám egy kis empátiával. De ezt sem értem minek reagálok alaptalan sértegetésekre!😊


Azoknak akik segítő szándékkal próbáltak írni,köszönöm szépen!

2018. szept. 22. 20:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!