Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mièrt nem leszek ìgy terhes?...

Mièrt nem leszek ìgy terhes? Elvileg a megszakìtàs nem vèdekezès.

Figyelt kérdés
Sziasztok, mièrt nem esem ìgy teherbe? Hosszù èvek òta megszakìtàsosan "vèdekezünk" sőt kb 4 hònapja nèha nèha mèg belèm is èlbezett a pàrom. Nem lettem terhes. Szeretnènk majd babàt,de èn nem bànnàm ha màr jönne,de nem jön ezzel a mòdszerrel :( Pàrom azt mondja mèg nem kène,vàrjunk jövő nyàrig legalàbb vagy kicsit tovàbb,hogyan győzzem meg? Vagy törődjek bele ès vàrjak türelmesen? Màs hogy lesz vèletlen terhes? Ès èn mièrt nem? Mert amùgy ha mègis becsùszna megtartanànk ès pàrom is örülne.

#Megszakìtàs
2018. okt. 23. 21:20
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jàt kedves utolsò pedig nem bànnàm :)
2018. okt. 23. 23:23
 12/30 A kérdező kommentje:
Szia 10-es. Nem akarok semmit sem csinàlni ùgy hogy ő mèg nem akarja...de ha nem akarja miert èlvezett belèm mùlt hònapban pl 4szer? De annyira fèlek hogy nem fog majd könnyen jönni a baba ha màr èlesbe csinàljuk. Mèg akkor sem ha minden nap szexelünk majd,azt mondja a pàrom hogy ne aggòdjak hamar sikerülni fog,de èn akkor is azt gondolom hogy kemèny hònapok lesznek ès hosszù hònapok akàr èvek is lehetnek :( főleg hogy màr most ràgörcsölök
2018. okt. 23. 23:32
 13/30 anonim ***** válasza:
98%

"de ha nem akarja miert èlvezett belèm mùlt hònapban pl 4szer?"


Ne legyél már ennyire naiv!

Azért, mert sokkal jobb érzés, mint kikapkodni.

Plusz mert elbízta magát attól, hogy eddig nem kaptad be a legyet.

Ennyi.

2018. okt. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò az elmùlt 5 èvben nem volt problèma hogy kivegye,aztàn jött ez a pàr hònap amikor volt hogy nem figyeltünk oda ès nem lettem terhes de nem is edgedtük be minden szex alkalmàval, lehet hogy ez miatt elbìzta magàt de most a mùlt hònapban nagyon elengedtük magunkat ès megijedt szerintem,mert nagyon esèlyes volt hogy terhes lehetek,kèsett is 2 napot aztàn megjött,azòta nem èlvezett belèm,viszont tovàbra is megszakìtàsosan "vèdekezünk" ùgy èrzem hogy amiòta belèm èlvezett nehezebb neki kikapni

De akkor valòszìnűleg vàrnom kell amìg ő is kèszen àll :)

2018. okt. 24. 02:42
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

Mi vagyunk akkor az ellenpélda. Egyszer kockáztattunk, 100%, hogy időben kivette, inkább úgy mondanám, hogy félidőben. És mégis terhes lettem. Tudtuk, hogy mit kockáztatunk, mindketten örültünk. Akartunk kistesót, csak picit később.

Az első terhességem is első hónapban sikerült.

Azóta van harmadik. Érte jobban küzdöttünk, kétszer elhalt a terhesség. Harmadjára megmaradt, makk egészséges.

Csak úgy jelzem, hogy ötször estem teherbe az első vagy második ciklusban, illetve egy "Kicsit bedugta pár percre" szituból.

Nem véletlenül köttettem el magam a harmadik után, több gyereket nem szeretnénk.

2018. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
97%

Én egyszer csináltam így, és terhes lettem. Pedig nem élvezett belém, rá hosszú percekkel elégült csak ki.


Van ismerősöm aki szintén megszakítás mellett lett terhes de ők el is vetették.

2018. okt. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kerdezo!


Buzonyara gyereket akar a parod, csak olyan bizalmatlan, nyuszi veled szemben, h nem.meri bevallani, mert fel a reakciodtol? Te komolyan ezt hiszed?? Szanalmas a gondolkodasmodod....

2018. okt. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%

Akit ismerek, és így esett teherbe, hogy párom is biztos örül neki, az decemberben fog szülni, de már nincsenek együtt.

Ha a párod LEGALÁBB jövő nyárig akar várni, annak oka van, és nem, nem akar gyereket.

Azért élvez beléd, amiért gumi nélkül bedugja: felelőtlen. Azt hiszi, hogy ő olyan ügyes, hogy még így is tud vigyázni... Legfeljebb elküld abortuszra, elvégre megbeszéltétek, hogy még legalább egy évig nem aktuális a gyerek téma.

Nyugodtan áltasd magad, nem én esek pofira, nekem mindegy.


A másik pár meg évekig hencegett, hogy ők is megszakítással védekeznek, és nem esett teherbe, pedig egy gyereke már van a nőnek, aki elsőre összejött.

Azóta eltelt 6-7 év, minimum 4 éve próbálkoznak, de gyerek sehol. A párjának 1-2% esélye van saját gyerekre, olyan rossz a spermája.


Nem tudom, hogy én így mennyire esnék teherbe, mert ha nem akarok gyereket, akkor védekezek, akinek gumira vagy tablettára nincs pénze, az meg ne akarjon gyereket.

Évente 35 ezer abortusz van, 85 ezer gyerek születik, akiknek a harmada csak becsúszott. Ennél a megszakításnak is jobb a Pearl-indexe.


Kérdező: hosszú évek óta együtt, de még mindig nem akar gyereket a párod. Nem férjed.

Szerintem ne áltasd magad, hogy ha tehetbe esel akarata ellenére, annak jó vége lesz.

2018. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha tényleg gyereket akartok, akkor szerintem ne ezt a "dugi-huzit" játsszátok, hogy néha kiveszi, néha nem, akartok is babát meg nem is. Az égre is, döntsétek el. És ne játszmázzatok, hanem legyetek nyíltak, a gyerek issza meg a levét, ha két bizonytalan, gyerekes ember lesznek a szülei, akik inkább becsapják egymást, minthogy egyenesen közölnék a szándékaikat.

Addig inkább ne akarjatok gyereket, amíg így álltok egymáshoz.

2018. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
10%

Én viszont azt mondom, hogy ha megszakítást alkalmaz valaki, akkor tisztában van vele, hogy besikerülhet a gyerek.

Az én férjem is így volt, alapból megszakítást alkalmaztunk, a veszélyesebb napokat leszámítva belém is élvezett. Nem akartunk konkrétan gyereket, de ha jött volna, mind a ketten örültünk volna neki akkor. Nem igaz az amit itt össze hordanak, hogy azért élvez beléd, mert az neki jó, mert az neki kényelmes. Tisztában van vele, hogy lehet gyerek belőle.

2018. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!