Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mièrt nem leszek ìgy terhes?...

Mièrt nem leszek ìgy terhes? Elvileg a megszakìtàs nem vèdekezès.

Figyelt kérdés
Sziasztok, mièrt nem esem ìgy teherbe? Hosszù èvek òta megszakìtàsosan "vèdekezünk" sőt kb 4 hònapja nèha nèha mèg belèm is èlbezett a pàrom. Nem lettem terhes. Szeretnènk majd babàt,de èn nem bànnàm ha màr jönne,de nem jön ezzel a mòdszerrel :( Pàrom azt mondja mèg nem kène,vàrjunk jövő nyàrig legalàbb vagy kicsit tovàbb,hogyan győzzem meg? Vagy törődjek bele ès vàrjak türelmesen? Màs hogy lesz vèletlen terhes? Ès èn mièrt nem? Mert amùgy ha mègis becsùszna megtartanànk ès pàrom is örülne.

#Megszakìtàs
2018. okt. 23. 21:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom, nem tudja napra pontosan, mikor kell megjönnie. Pár nappal előtte lengesd be, hogy 3 napja késik, jujj most mi van, nem mersz tesztet csinálni, vársz még pár napot. Próbáld ki!

Nagyon beszedés lesz az első reakciója.

Barátnőm vőlegénye helyből közölte, hogy 100%, hogy nem tőle van, mert ő "vigyázott", úgyhogy lehet takarodni. Ezek után örült is, hogy nem volt terhes.

Nehogy azt hidd, véled nem eshet meg ilyen. Aki tényleg szerelmes, az nem húzza 5-10 évig a családalapítást. Azért élvez beléd, mert nem érdekli, ha abortuszod lesz.

Azt elég konkrétan elmondta, hogy nem akar gyereket, csak te nem fogod fel ésszel.

2018. okt. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
57%
20: az én férjem, vagyis akkor még vőlegényem is tudta, megbeszéltük, hogy ha előbb jön, nem gáz, mindenképp megtartjuk, örülünk neki. Mi spec úgy voltunk vele, hogy akartuk már, csak az éles próbálkozással azért várjuk meg az esküvőt. Én se venném ennyire készpénznek, hogy csak felelőtlen, aztán majd benyögi h menj abortuszra...
2018. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
63%
Mi is 2,5 éve így "védekezünk" a férjemmel és nem csúszott eddig még be. Én is aggódom, hogy másnak első megszakításra vagy egy éven belül beesik, nekünk pedig semmi. Pedig ovukor is együtt vagyunk és mégsem.
2018. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
97%

#23:

Miért veszi ki, ha akartok gyereket?

Ti ebben mi logikát láttok?

Kollégám megmondta, hogy azért így csinálja, mert ő nem felejti el kihúzni és nem lyukad ki. Magyarul nem bízik az asszonyban, és nem akar gyereket. Ő már inkább válni akar.


Miért veszitek ennyire biztosra, hogy akar a párotok gyereket, csak buta a technikához, és kihúzta?

2018. okt. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos nem olyan könnyű teherbe esni (legtöbbször), mint, ahogyan azt addig gondoltad, ameddig nem is akartál. Gondolj bele, hogy mi 8 hónapja sehogyan sem védekezünk, mégsem vagyok még terhes. Sőt, ovulációs teszttel is időzítjük az együttléteket 5 hónapja. Mégsem. Pedig ez nem megszíktás, kerül belém sperma bőven. Ezt csak azért írom, mert nem gondolom, hogy a te szervezeteddel lenne a baj.
2018. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
70%

Jajj de bírom az ilyen buta libuskákat.

Gyereket akarsz úgy hogy a pasid "vigyáz", és azt kérdezgeted te mikor esel már végre teherbe.

Lefogadom ha meg mégis összejön azért fogsz kérdést kiírni, hogy nem kell neki a gyerek, el akar hagyni, abortuszra akar küldeni, stb.

Mit nem lehet azon felfogni hogy nem akar gyereket? Ha akarna akkor nem vigyázna hanem menne élesben MINDIG mert ő is várná, hogy összejöjjön.

De ő nem akarja. Akkor te miért? Miért akarod a szöges ellentétét amit ő? És miért nem lehet ezt rendesen megbeszélni?

Leülteted, drágám babát akarok és teherbe esni mihamarabb. Így őszintén. Ha ő is akkor elhagyni ezt a vigyázok dolgot, ha meg nem akar akkor megbeszélni a továbbiakat. Nem akar, jó de meddig? X évig, belefér-e az neked........most folytassam? Hihetetlen hogy felnőtt emberekről beszélünk de egyikőtök sem képes kinyitni a kicsi száját, és elmondani hogy figyelj szívem akarok/nem akarok gyereket.

Miért kell így viselkedni? Ezt értem amúgy mind a kettőtökre.

2018. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò...ez ìgy is törtènt.megtudjuk beszèlni a dolgokat meg is beszèltük ès ìgy lett a jövő jàr miutàn haza költöztünk külföldről.ès igenis akar gyereket.tőlem,nem is egyet. Nem vetetnè el soha ha becsùszna ès ebben azèrt vagyok biztos mert 1 ismetem, 2 pedig amikor mùlt hònapban mègis megjött ès màr ő is megvolt győződve hogy terhes lettem....ültem az àgyon kifolyt egy könycseppem,odajött ès àtölelt ès megkèrdezte hogy biztos? Ismerem a pàrom ès làttam a fejèn hogy sajnàlja. Màr règ lenne gyerekünk ha nem lennènk külföldön a melòrengetegben. Sose küldene abortuszra ebben is biztos vagyok
2018. okt. 24. 15:39
 28/30 anonim ***** válasza:
35%

Én elhiszem neked, csak akkor az nem világos hogy miért vigyáz minden alkalommal? Ezt azok szokták csinálni, akik nem akarják hogy becsússzon.

Nem látok logikát a cselekedeteitekben.

2018. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Èn se làtok logikàt az ő csekedeteiben. Akar ő babàt, csak àtlatja hogy mèg vàrnunk kène. Gondolom addig nyüstöltem neki hogy mikor màr mikor màr ő is beleèlte magàt ès amikor ott volt a helyzet hogy hoppà lehet összejött àtgondolta hogy basszus akkor haza kell nekem menni magyarorszàgra.nemtudom. de eldöntötte, hogy be

Etörődöm ès vàrok :)

2018. okt. 24. 20:29
 30/30 anonim ***** válasza:
47%
#24-es, akarunk gyereket persze mindketten, de közben építünk is, valószinüleg jövő nyárra tudunk beköltözni. És mivel külföldön dolgozunk, így nem lenne most oke ha én kiesek a munkából, mivel két keresettel nyilván jobban haladunk. Ezért "vigyázunk". De persze nem lenne gond az sem ha becsúszna. De lassan 3 éve és még semmi...ezért aggódom de jövőtől már mehet élesben is. Remélem összejön.
2018. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!