Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek terhesseg...

Volt valakinek terhesseg alatt menstruacio? Illetve leheteke terhes?

Figyelt kérdés
Szoval arrol van szo a honapba egyutt voltunk a parommal ovulaciokor babat akartunk azert . De viszont ma megjott.maskor Erosen gorcsolok es 2 betetet teszekbe mert omlik a ver belollem ma viszont minden mas az allaga szine gorcs pedig nemis volt csak 1 pici has szurka teszt negativ volt ma milehetez? A verzes halvany rozsaszines barnas es naggyon minimalis egesznap 1 betet van benn de azonis szinte majdnemhogy senmi!!!???
2018. nov. 27. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz, ahelyett hogy itt eroskodsz, es minket traktalsz? Meg mondták hogy nem vagy terhes, akkor még mi bajod van? Ha nekünk nem hiszwl, menj el orvoshoz.
2018. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#4 valaszolo Terhes voltal amikor verzes volt a nemvart elött 3 nappal??! Bocsi kerdezö hogy a kerdesedbe bele kerdeztem!
2018. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Igen, terhes voltam. 6 napig véreztem. Tegnap volt 12 hetes a kisfiam.
2018. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, peteérés után 9 nappal kezdődött a vérzés, itt az akkori kérdésem:)


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm a linket! Egy pici remeny van ! En is verezgetek , kivancsi vagyok mi lessz !
2018. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!