Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés

Ti hogy csinálnátok?

Párom rokonaival sajnos leginkább anyós, nem jövök ki. Nem csináltam semmi rosszat, szimplán nem vagyok szimpi neki.

Külön költözni nem nagyon fogunk onnan, (párom anyjával él egy nagy családi házban) és feleslegesen fenntartani másikat nem tudnánk.

Viszont így nem tudom hogy milyen lenne helyzet... Most vagyok 8hetes.

Mindig vágytam babára, párom 36lesz már.

Ő is szeretne nyilván csak vitákba nem nagyon akart még.

1,5 éve nem védekeztünk. Most meglepett a kicsi nagyon. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben volnátok???:(



2019. jan. 16. 09:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
68%

Nem gondoltál még arra, hogy a probléma veled lehet, mivel a többi rokonnal sem jössz ki, nem csak anyóssal?Továbbra is adom, hogy el kell adni a házat, venni egy egyszobás kis garzont anyukának, vagy fizetni az albérletét a ház árából és meg van oldva.

Esetleg ha tényleg nagy ház, akkor le lehet rekeszteni is úgy, hogy senki ne zavarjon senkit.

Szerintem van itt megoldás, csak sok a rinya.


Szóval hány éves vagy?

2019. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Ebbe a házba fektette a pénzét , 4 éve esett át a ház teljeskörű felujjításon.
2019. jan. 16. 09:53
 13/41 anonim ***** válasza:
9%
Párod mit csinált eddig az életben,hogy közel 40 éves nincs egy minimális egzisztenciája sem? Még kölcsönt se tud felvenni hogy otthont teremtsen a családjának.
2019. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk úgy lett megoldva a lakás kérdés (hasonló a szituáció: nagy ház fele a páromé,az apukája lakik még itt,bár mi nem vagyunk rosszban,de az együttélés nem mindig könnyű),hogy külön lakrészt alakítottunk ki magunknak. Tulajdonképpen olyan a távolság,mintha egy panelban szomszédok lennénk csak van közös udvar. Így élünk több,mint 6 éve,most nyáron születik az első babánk. Nem tudom mik a lehetőségeitek anyagilag, de ez egy köztes megoldás pl.
2019. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

14-es köszönöm a válaszod, nem rossz ötlet lenne ez. Sőt!

Eladni azért nem akarja mert ilyet biztos nem fog venni és ezt még ők építették anno! Emiatt nem akar mást.


Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 16. 09:57
 16/41 anonim ***** válasza:
81%

Már én is leírtam hogy le kell rekeszteni egy részt. Ezt nektek nem adta ki eddig?


"Eladni azért nem akarja mert ilyet biztos nem fog venni és ezt még ők építették anno! Emiatt nem akar mást."


Tehát elköltözni nem fogtok, akkor mi a kérdésed? Vagy megszokod anyósodat és úgy szülsz, vagy nem szokod meg és nem szülsz oda, ennyi.

2019. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Amikor írtam nem figyeltem csak siettem :) Amúgy 29 vagyok!
2019. jan. 16. 10:05
 18/41 anonim ***** válasza:
73%

De már bocs ha anyósoddal van bajod miért nem vele beszéled meg a közös problémát?

Hasonló szitu van nálunk is.Csak fordítva.Állandó vita volt nálunk is egyszer felcsattantam,hogy elegem van ebből .Mindig kettőjük közt állok mert persze részben minkettőjüknek igazuk volt.

Mondtam nekik ha probléma van köztetek beszéljétek meg.És jé bevált.

Ha így akartok élni oké nincs ezzel gond de tudni kell kezelni.De csak feltételezed,hogy anyós nem csíp.

Valami oka tuti van.Lehet nem ilyen párt képzelt a fiának.

2019. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem ez volt az első amikor éreztem, csupán ennyi volt a válasz:

“Egy mosoly, és nem tudon miért de nem vagy szimpatikus”

2019. jan. 16. 10:16
 20/41 anonim ***** válasza:
21%

És a többi rokonnak szerinted mi a problémájuk veled?

Általában az az oka, ha valakit "kinéznek" a párja rokonai, ha nem dolgozik, ha túl beképzelt, sokat ad a külsőjére, vagy ha lusta disznó, és nem főz, nem takarít, trehány. Nem ismersz valamelyikről magadra?

2019. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!