Megtartsam vagy ne?

Figyelt kérdés

Ti hogy csinálnátok?

Párom rokonaival sajnos leginkább anyós, nem jövök ki. Nem csináltam semmi rosszat, szimplán nem vagyok szimpi neki.

Külön költözni nem nagyon fogunk onnan, (párom anyjával él egy nagy családi házban) és feleslegesen fenntartani másikat nem tudnánk.

Viszont így nem tudom hogy milyen lenne helyzet... Most vagyok 8hetes.

Mindig vágytam babára, párom 36lesz már.

Ő is szeretne nyilván csak vitákba nem nagyon akart még.

1,5 éve nem védekeztünk. Most meglepett a kicsi nagyon. Ti mit tennétek ha ilyen helyzetben volnátok???:(



2019. jan. 16. 09:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
92%

1,5 éve jobb volt a helyzet? Ha 1 évvel előbb megfogan megtartod?

Mivel ennyi időtök volt, felkészülhettetek volna.

Pont az ilyenek miatt ítélik el sokan az abortuszt. 1,5 évig akarjátok, hogy legyen gyerek, most hogy van, már nem kell.

Sajnálom a gyereker, bárhogyan is döntesz.

2019. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Nem. 20 éves koromtól egyedül éltem, dolgozok, főzök, tiszta vagyok, tehát nem ezek
2019. jan. 16. 10:21
 23/41 A kérdező kommentje:
Félreérted! :) A kérdésem az volt még mindig, TI mit csinálnátok.
2019. jan. 16. 10:22
 24/41 anonim ***** válasza:
93%

"A kérdésem az volt még mindig, TI mit csinálnátok."


Hát biztos nem vetetném el, ha másfél évet vártam volna rá. Leírták hogy eladnák, és elmennének kisebbe, de az nem jó. Akkor nem az a kérdés, hogy ÉN mit csinálnék.

2019. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
97%
#23 Én előre gondolkodtam. Ha nem találtam volna ideálisnak a környezetet, nem is próbálkozom a gyerekkel.
2019. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
31%

"Nem. 20 éves koromtól egyedül éltem, dolgozok, főzök, tiszta vagyok, tehát nem ezek"


ne mond már, hogy semmi különösebb oka nincs, hogy nem csak anyósod, hanem a röbbi rokon sem kedvel...kamu

2019. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehet,hogy anyósnak az a cirka 7 év korkülönbség nem tetszik?

Ezt az ötletet felvetetted a párodnak,hogy elveteted a babát??

Anyós tud róla,hogy terhes vagy?

Mióta vagytok együtt?

2019. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem egy hülye anyós miatt miért ölnéd meg a gyereked?!A kérdést sem értem!
2019. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen esetben azt gondold végig, hogy egyedül tudod-e vállalni a gyereket? Mert ilyen körülmények között nem biztos, hogy sokáig együtt lesztek.

A párod nem akar külön menni, te nem tudsz anyóssal egy fedél alatt élni. Ilyenkor normális ember szakítani szokott, ha nincs közös út, nem pedig gyereket vállal.

Főleg így, hogy csak a barátod, és semmi elköteleződés.

2019. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
8éve vagyunk együtt, lehet a kor miatt, de én arra gondoltam előttem nem volt komoly kapcsolata a páromnak én vagyok az első hosszútávú akit haza is vitt bemutatni. Nem tudom pedig nem vagyok bunkó..
2019. jan. 16. 10:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!