Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 év korkülönbséggel egy...

6 év korkülönbséggel egy szobába két gyereket?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, 60 nm. Nagyon szeretnénk kistesót a kislányunknak. Merjük bevállalni?

2019. febr. 11. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát... 6 év már necces, főleg ha különböző neműek lesznek.

Nálunk 3 év korkülönbséggel vannak együtt, de mire a nagy 6-7 lesz, külön akarjuk őket tenni.

Nektek erre bármikor lesz lehetőségetek? Nagyobb albérlet, saját lakás a jövőben?

2019. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2 év múlva szeretnénk költözni. Építkezni szeretnénk majd, ha páromnak bejön az ingatlanbiznisz ha nem akkor meg elköltözünk persze más albérletbe.
2019. febr. 11. 09:07
 3/14 anonim ***** válasza:
2019. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ő kérdése.
2019. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem nem az enyém!! csak ezt írtam ki ma
2019. febr. 11. 09:12
 6/14 A kérdező kommentje:
pénzzel nálunk nincs probléma, szerencsére párom és én is jól keresünk. 29 éves vagyok, párom 34
2019. febr. 11. 09:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk így volt, én vagyok az idősebb tesom 5,5 évvel fiatalabb, egyneműek vsgyunk. Én majdnem 16 éves voltam mire külön szobank lett. Pár évig nem volt belőle gond, de utána nagyon rossz volt. Már kezdtem kamaszodni, de a húgom meg kislany volt, minden vágyam a saját szoba volt.


Pár évig szerintem nem gond, csak figyeljetek mindkettőjük igényére.

2019. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 6 ev van a 2 gyerek közt. A nagy kérte, h együtt aludhassanak. Tavasszal felujitunk, de mondtuk a nagynak, hogy ha külön szobát akar, szóljon. A tetőtér beépitését tervezzük, 2 szoba simán elfér ott.
2019. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

A két lányom közt 6 év van. Az én lányom nagyon nem örülne, ha a húgával kéne egy szobában lenni. És én sem tenném őket egy szobába.

Szerettem volna, ha kevesebb korkülönbség van köztük, de addig nem vállaltunk be másodikat amíg nem tudtunk neki külön szobát biztosítani.

Sok az a 6 év ilyen szempontból...

2019. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem 4 év van a gyerekek kozott, es 6 évesen mondta a lányom hogy mar szeretne külön szobát.

De! Ha szeretnétek még egy gyereket, es 2-3 év múlva úgyis el koltoztok nagyobba, akkor annyit simán kibír :) mi is együtt voltunk a tesomekkal, volt hogy a 2 kis tesommal voltam egy szobában kamaszként, es nem lett semmi bajom!

2019. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!