Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hét napra...

Együttlét után hét napra szúró petefészki fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Aktus után pontosan hét napra fajdalmasan szúró érzést tapasztaltam a jobb szerintem petefészkem felöl. Ez egy napig igen tartós volt, azóta semmi ilyen és soha nem is tapasztaltam még ilyet. Azóta állandóan alhasi görcseim vannak hol erősebben hol gyengébben. Másnak is volt ilyen? Próbáltam utána olvasni, ilyesminek írták le a beágyazódási fájdalmakat. Valakinek van erről személyes tapasztalata? Persze megyek dokihoz, de megöl addig a kíváncsiság. Hátha tudtok valamit mondani nekem erről. Köszönöm!

2019. febr. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Nekem vasárnap van a nem várt napja, de reggel óta folyamatosan mindjárt megjön érzésem van, tompán görcsöl és feszít a hasam alja. Nem igazán tudom mire vélni a dolgot mert csak aznap reggel szoktam érezni mikor megjön, de az még elég korai lenne.
2019. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat érzek, reméljük :))

Igen, a teszt korai! Nekem is hétvégén kéne meg jönni.... Gondolkodtam teszten én is de felesleges lenne szerintem, még tuti negatív lenne akkor is ha baba van. Tényleg nagyon szurkolok mindenkinek! Reméljük a legjobbakat :))

2019. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Nekem kicsit még odébb van a nem várt, de a görcsölés kitartóan velem van. Emmellett vannak még furi tüneteim vagyis nem megszokott dolgokat tapasztalok. De nem akarok semmit sem bebeszélni... Hajrá mindenkinek. ☺️
2019. febr. 25. 15:13
 14/60 anonim ***** válasza:
Nekem is vasárnap lenne a nem várt, kezd gorcsolni az alhasam pedig csak előtte 1-2 nappal szokott :/ én sem tudom ezt hova tenni, reméljük nem jön meg senkinek. Azért a tesztet ma megvettem 😁😁 de már nem élem bele magam én sem
2019. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Jóstesztet csinált már valaki? :)
2019. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
Én még nem, direkt nem is vettem ovu tesztet most annak reményében hogy többet nem kell.
2019. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Én most próbáltam ki először! Vettem Corexet 5db van benne ma csinaltam meg az utolsót de majd ha nem jön meg tesztelek hcg vel is!
2019. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Meg se veszem a tesztet nem várt előtt mert tuti furdalna a kíváncsiság hogy mit mutatná és idő előtt feleslegesen megcsinálnám 😃
2019. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Amúgy tünet valakinek? :D na igen a kíváncsiság :D
2019. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:

Én mindenen elsírom magam, tényleg mindenen. Tegnap az új Milka reklám rígatott meg. Pedig nem vagyok érzékeny típusú főleg nem ennyire. Minden ételt sósnak érzek és undorodok bármilyen szagtól. De alapvetően is finnyás vagyok, de megint csak nem ennyire. Fejfájás is van meg szédülgetés. De ezeket a tüneteket bármire rá lehet igazából fogni. 😒 Megpersze fáradtság is van bőven hiába alszok sokat.

Viszont a mellem egyáltalán nem feszül. 😔

Úgy hogy totál megvagyok lőve. Nem tudom merjek e bízni. Ha nem baba akkor is doki lesz mert a szurkálás iszonyatosan fájt. Veletek mi a helyzet?? ☺️

2019. febr. 25. 17:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!