Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hét napra...

Együttlét után hét napra szúró petefészki fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Aktus után pontosan hét napra fajdalmasan szúró érzést tapasztaltam a jobb szerintem petefészkem felöl. Ez egy napig igen tartós volt, azóta semmi ilyen és soha nem is tapasztaltam még ilyet. Azóta állandóan alhasi görcseim vannak hol erősebben hol gyengébben. Másnak is volt ilyen? Próbáltam utána olvasni, ilyesminek írták le a beágyazódási fájdalmakat. Valakinek van erről személyes tapasztalata? Persze megyek dokihoz, de megöl addig a kíváncsiság. Hátha tudtok valamit mondani nekem erről. Köszönöm!

2019. febr. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 31/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Amúgy kedves kérdező mióta próbálkoztok?
2019. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkozunk. Nem tudom mikor van az ovum és az egész témában új vagyok. Ha baba van a dologban akkor, igazi csoda baba lesz. 😊
2019. febr. 25. 19:54
 33/60 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba :))

Hát nem bírtam ki csináltam tesztet pedig extra korai de valahogy elvonási tüneteim lettek a teszt iránt 🤣🤣 úgy hogy persze hogy negatív, remélem hétvégén változik :))


Ha már januárban rendesen menstrualtal akkor szerintem ne aggódj! Biztosan minden rendben, pláne ha magától szívódott fel és nem bolygattak meg akkor végképp

2019. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:

:) kedves kérdező én egészen eddig az évig azt se tudtam, hogy félidőben van peteérésem, mert a lányom mensi utan közvetlen akcióban fogant :D érdekes, a ciszta felszívódás óza viszont mind a 2 peteérésemet éreztem! Remélem sikerült a kiscsodababád ;)


Aniella77 :D ezek a tesztek :D kész anyagicsődbe visznek :D

2019. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Biztosan változni fog :)
2019. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy kíváncsian várom a ti eredményeteket is 🤭
2019. febr. 25. 20:35
 37/60 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok nektek mi lesz, remélem mindenki boldog lesz
2019. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
100%
Hát csajok... ma reggel miután felkeltem beszúrt a méhem megint aztan elmentem pisilni és valami halvány barnás valami volt de most semmi.... :( miért jön meg ilyen korán...?!
2019. febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beágyazódási vérzés, az viszont jó jel :)) !!!!
2019. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem mindig szabályos volt a ciklusom de pl amióta babát akarunk azóta szórakozik kicsit....
2019. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!