Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hét napra...

Együttlét után hét napra szúró petefészki fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Aktus után pontosan hét napra fajdalmasan szúró érzést tapasztaltam a jobb szerintem petefészkem felöl. Ez egy napig igen tartós volt, azóta semmi ilyen és soha nem is tapasztaltam még ilyet. Azóta állandóan alhasi görcseim vannak hol erősebben hol gyengébben. Másnak is volt ilyen? Próbáltam utána olvasni, ilyesminek írták le a beágyazódási fájdalmakat. Valakinek van erről személyes tapasztalata? Persze megyek dokihoz, de megöl addig a kíváncsiság. Hátha tudtok valamit mondani nekem erről. Köszönöm!

2019. febr. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 21/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
:) nekem egy kicsit feszül a.mellem, de ezen kívül semmi enyhe haspuffadás talán... az 5.-6dpon volt mensi sueru gorcs este na mondom megfog jönni előbb aztán elmúlt, majd másnap ketszer hirtelen mintha kést szúrtak volna a méhembe aztan azóta 2 szer szédültem meg pedig nem vagyok szédülős... még van 4 napom a nem vártig... én csináltam.ilyen lh jóstesztet kíváncsiságból azon napról napra erősebb, de gyanítom nem hcg re mert nem a reggeli pisiből csináltam hanem délben...
2019. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Nekem most egész délután szurkal jobb oldalt a hasam, igazából más nincs, nekem így is minden nap hányingerem van és mindig fáradt vagyok szóval nehéz lesz észre venni 😁🤣
2019. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Lehetne már vasarnap....
2019. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Első babóca? :)
2019. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Garamvolgyialexa kitől kérdezed? ☺️
2019. febr. 25. 18:39
 26/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Bocsánat igazából mindenkire kíváncsi vagyok! :) neharagudj:) nekem van egy 3 éves nagylányom :) vele semmi tünetem nem volt leszámítva hogy félidőben elkezdtem barnázni és 3 hónapon át tartott... utánna sem.volt semmi :)
2019. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

Ha nálam baba van akkor igen első lesz☺️

Pont ezért is vagyok ennyire tanácstalan mert sose voltam ilyen helyzetben.

2019. febr. 25. 19:12
 28/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Én is tanácstalan vagyok nem csak Te ;) szeptemberben nem jött meg kiderült 5 cm ciszta volt a balpetefészkemben ami, decemberben felszívódott, de hát ugye 3 hónapig nem mensiztem akkor és ezért aggódom :(
2019. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Uhh de januárban minden rendben volt?
2019. febr. 25. 19:29
 30/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Igen normálisan megjött!! Aztán február 1 én volt a következő... és majd most pénteken kiderül, hogy miújság :)
2019. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!