Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után hét napra...

Együttlét után hét napra szúró petefészki fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Aktus után pontosan hét napra fajdalmasan szúró érzést tapasztaltam a jobb szerintem petefészkem felöl. Ez egy napig igen tartós volt, azóta semmi ilyen és soha nem is tapasztaltam még ilyet. Azóta állandóan alhasi görcseim vannak hol erősebben hol gyengébben. Másnak is volt ilyen? Próbáltam utána olvasni, ilyesminek írták le a beágyazódási fájdalmakat. Valakinek van erről személyes tapasztalata? Persze megyek dokihoz, de megöl addig a kíváncsiság. Hátha tudtok valamit mondani nekem erről. Köszönöm!

2019. febr. 22. 14:47
1 2 3 4 5 6
 41/60 Garamvolgyialexa ***** válasza:
Jajj de jó lenne ,ha az lenne :) makd kiderül amúgy azóta sincsen csak neha kisebb görcsszerű valamik... hát igen ez a tipikus addig minden oké aztán hirtelen az egész szervezet felborul :D valami valakinek?
2019. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb görcsök meg még mindig szurkál jobb oldaldt....
2019. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
A tegnapi görcsök elmúltak néha pici szúrkálást érzek ezen kívül mást nem
2019. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Ki hogy van? :))
2019. febr. 28. 15:37
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egész délelőtt olyan érzésem volt hogy mindjárt meg fog jönni de nem. Remélem nem is fog 😊
2019. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Délelőtt nekem is meg fog jönni érzés volt :/ persze ez nem jelent semmit, de már nem elem bele magam
2019. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
Na most voltam wc-n és volt a WC papíron kis nagyon halvány barna folt :((( remélem nem mensi elő jele :( pláne hogy korai is lenne, így is 23 napos a ciklusom hát ha már ennel is rövidebb....
2019. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit hidjek.. ma pár percig elég intenzíven szúrt a méhemnél aztan elmúlt. Vasárnap kéne megjönnie úgyhogy már várom mi lesz
2019. márc. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Eddig akkor senkinél sem jött nem várt ez már jó! :)
2019. márc. 1. 16:16
 50/60 anonim ***** válasza:
Na nekem is már csak 1 nap és kiderül, alig várom a vasárnapot :))
2019. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!