Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/201 A kérdező kommentje:

Gina! Decemberben tuti összejön a babó! Én most a 28.napon vagyok, de a ciklus.hu a 13.napra tette a pé-t, amit nem értek, mert a ciklusom 30-31 vagy több napos, de hát lehet hogy a foreveres termékeknek köszönhető az előbbi pé. Pár nap múlva megismétlem a tesztet. Ha most nem jött össze akkor jön a következő hónap! És ha megjön akkor elkezdhetem szedni a clostit is, bár remélem nem lesz rá szükségem.

Remélem Rékáról is hallunk majd!

Na még írjatok ha van valami! :D

****Évi****

2008. nov. 10. 13:49
 12/201 anonim ***** válasza:
100%

SziasztoK!

Nekem is 30 naposak a ciklusaim. Amikor tavasszal terhes voltam akkor a 30. napon negatív volt a tesztem a 32. napon meg délután akkor pozitív volt hogy csak na. Szóval lehet várnod kellene pár napot aztán után csinálni. Lehet csak korai volt. Be tudod másolni a hőgörbéd? Meg a babatervezők otthonán el lehet küldeni és ki is értékelik.

Sziasztok!

zsuzsi

2008. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/201 A kérdező kommentje:

[link]

tettem fel ezzel kapcsolatban is egy kérdést ahova bemásoltam már így találkozhattál/tatok vele :)

2008. nov. 10. 13:58
 14/201 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem akkor volt amikor berajzolta. De küld el oda amit mondtam. A többi meg amjd kiderül.

zsuzsi

2008. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/201 anonim ***** válasza:
100%

Szia Évi!

Szerintem is a 13. npon volt pé-d, viszont abban a hónapban nekünk sem jött össze a baba, amikor csak a pé napján voltunk együtt. Csak javasolni tudom, hogy a pé-t követő 2 napon is legyetek együtt, nekünk így sikerültek az ikrek!

Szorítok!

Ági

2008. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/201 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudtunk utána együtt lenni, de hát azért remélem így is jó lesz és a hét vége felé én is pozitívat tesztelhetek végre!

A hasam azóta is érzem, méghozzá a szeméremcsontnál (vagy alatta). Remélem nem fog megjönni, mert ha akkor volt pé-m, akkor ma vagy holnap jönne elvileg. Jaj nagyon izgulok!

Az éjjel azt álmodtam hogy terhes vagyok, olyan 10-11 hetes körül, mert láttam a babám, azt is hogy fiú, és szinte elfért a tenyeremben is. A kép amit adott róla a doki nagyon tetszett mindenkinek, és tök büszkén mutattam, és még fintort is vágott rajta.

Kb 1 hónapja álmodtam azt hogy 7 hetes vagyok és az uh képernyőn látom a babám, egy paca ami lüktet :)

Nem tudom hogy ezek lehetnek-e jelek, hogy közel van, vagy csak szeretném. Szerintetek? Ági, Te nem álmodtál ilyesmit?

Évi

2008. nov. 10. 15:24
 17/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Évi én megálmodtam mindkét lánykámat, úgyhogy ezek jó jelek. Megnéztem a hőgörbéd azt mondják, hogyha 18 napig fenn van a hő tartósan az babát jelent az esetek 95%-ban, neked ha jól számoltam már 15 napja fenn van, ha még egy 3 napig fenn marad és nem jön meg, akkor tesztelhetsz és bizti poz. lesz. Nagyon remélem!

Ági igazad lehet, én se akarok pont csak pé-kor együtt lenni, hanem előtte és utána is. ( mondjuk nekünk ki is kell használni azt a 3 hetet :))

És még anyit akartam, hogy nagyon jó veletek levelezni, erőt ad mindenhez!!! Hogy elviseljem, hogy nem jön és hogy reménykedjek, hogy majd fog!!! Puszi!

2008. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/201 A kérdező kommentje:

Nekem is jó hogy levelezünk, nekem is erőt ad, mert lehet hogy egyedül már beleőrültem volna. És tök jó az is hogy megosztjuk egymással a tapasztalatainkat és segítjük egymást! :)

***Évi***

2008. nov. 10. 17:00
 19/201 A kérdező kommentje:

Megkaptam a választ a babatervezők.otthona.netről a hőgörbével és azt írta, beillesztem:


az ovus fájdalmad alapján lehetett a kereszt környékén egy próbálkozásod a pére, de nem ment fel utána a höd, ezért arra gondolnék, hogy mégsem szabadult ki a petesejt. :-(

Ha ez így van, a mensi bármikor jöhet, de el is húzódhat, kiszámíthatatlan.


Szóval ha nem ment fel a hőm azonnal csak lépcsőzetesen, másnapra 2 tizedet, aztán újra 1 tizedet... akkor tényleg nem volt tüszőrepedés? :(:(

Most nagyon el vagyok kettyenve :(

2008. nov. 10. 17:48
 20/201 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kiértékelést én nem értem, hát nem azt mondják, hogyha leesik a hő egy napra és utána egyből felmegy, akkor ott volt a pé????? Az én görbém ugyanez mint a tiéd, annyi a különbség, hogy nekem már megjött, viszont nekem is még mindig fenn volt ma reggel. Akkor nekem se volt pé-m? Pedig meg voltam róla győződve, mert nekem is 36,5 volt, aztán fokozatosan ment fel, 36,6, aztán 36,7 és utána nap 36,8. Hát ezt nem hiszem el. Lehet kár volt kiértékeltetned még, most meg ezen idegeskesz. Szerintem nyugi és ha itt az idő tesztelj!!! Gina voltam
2008. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!