Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Azt hiszem igazából erre jó ez a kérdezősdi. Meg lehet beszélni a dolgokat, megosztani a mésikkal a gondolatokat. Tök jó, nekem nagyon tetszik.

Szerintem most mindenki a bizakodó állásponton van. Szorítok mindenkinek.

Igen érdeke kérdés ez hogy fiú vagy lány. Bölcs dolgo ez a mindegy csak egészséges legyen de szerintem mindenkinek van azért elképzelése. Én azt hiszem inkább fiút szeretnék elsőre -lehet azért mert 2 bátyóm van:) De ha majd kislány lesz akkor is én leszek a megboldogabb kismama majd anyuka ebben biztos vagyok.

Ági szerintem tök mókás lenne ha az egyik fiú a másik meg lány lenne nem?

Gina. Nekem a hőm úgy alakult hogy 37,1-ről leesett először 36,9-re majd 36,7-re mára pedig 36,6-ra. És kezdődnek a próbálkozós napok:))

Szép napot mindenkinek!

zsuzsi

2008. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/201 A kérdező kommentje:

Jóreggelt Lányok! Sorstársak és Kismami! :)

Ma nem dolgozom, így nemrég keltem fel. Valamikor hajnalban is megébredtem, kb akkor amikor kelni szoktam, és megmértem a hőmet. Akkor 36.7 volt. De most reggel meg 36.9 szintén ágyban. De gondolom a 36.7 ami számít. Még mindíg nem jött meg. Az a fura, hogy nekem eddigi tapasztalatok alapján mikor megjött, mindíg aznap esett le a hőm 2 tizedet. De még nem jött meg. Pedig nagyon úgy érzem magam mint mikor megvan (a hasam, puffadás, derékfájás, és hogy sokat járok nagywcre.:)) De eddig csak fehér krémes folyást tapasztaltam.


Szerintem normális az a hő, nekem régebben így alakult: mielőtt megjött volna 37, aznap 36.8, 36.8, 36.6, 36.7, 36.85, és elmúlt. Ez augusztusban volt. Szeptemberben csak barnáztam menzi helyett és a múltkorinál meg nem néztem sajna. Talán ezzel segítettem.


Évi

2008. nov. 12. 09:22
 43/201 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a lily tesztet első vizeletből de nega lett. Így már biztos hogy nincs baba... De új hónap! Csak jönne már meg!

Visszatérve Gina a hődre, szerintem normális. Hiszen pé-ig emelkednie kell, majd pékor meg leesnie! Én is mérem, hogy tudjam mi van. Csak jó lenne ha szabályos hőgörbénk lenne. :)

2008. nov. 12. 10:25
 44/201 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem azért amíg nem jön meg addig még bármi lehet. Amikor terhes votlam nekem csak a 32. napon mutatt ki a teszt. De ha meg megjön akkor új hónap új remények:)

Szi

zsuszi

2008. nov. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Évi, amíg nem jön meg, addig van remény! Nekem egyébként az első terhességnél nagyon sok krémes folásom volt, a mostaninál csak a nemvárt előtt 1 héttel, majd napról napra kevesebb lett és végül elmúlt. Szóval erre sem lehet (szerintem) igazán hagyatkozni... :(

Az ikrekre visszatérve: egyelőre nem merem magam beleélni ebbe az iker kérdésbe (persze nagyon boldog vagyok), de igazából csak akkor merem majd elhinni, ha a 12. heti uh-n is ott látom őket. A párom elsőre fiút szeretne, én kislányt, úgyhogy az lenne az igazi öröm, ha mindkét nem képviseltetné magát. :) Egyébként 3-4 baba szerepel a terveink között, úgyhogy ha 2-vel indítunk, akkor az már nem rossz. :D

Gina: a decemberi 3 hét biztosan szuper lesz a férjeddel! Használjátok ki az együtt tölthető időt, csakis ez a fontos!

Egyébként az ovulációs mikroszkóp nálam nem vált, pedig hüvelyváladékkal használtam - sosem volt páfrányos. Az ovu teszt annyiban más, hogy az vizeletből mutatja ki a peteérést (úgy müxik, mint a terhességi teszt). Én a Gabriel fajtát vettem meg, mert abban 7 darab van, a többiben csak 5. Szóval ez utóbbira lehet alapozni az együttlétek időpontját (legalábis nálunk bevált, amikor a peteérést követő 2 negatív napon is együtt voltunk).

A mensi első napjától mért hő a peteérésig igazából változó lehet (ezt a dokimtól tudom), nincs jelentősége, hogy mennyit mérsz. Csak az a fontos, hogy a peteéréskor a hőd leessen, majd az azt követő napokon emelkedjen.

Zsuzsi: nagyon szorítok, hogy nálad is sikeres legyen a következő ciklus, adjatok bele apait-anyait! ;)


Üdv mindenkinek,

Ági

2008. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Ági ezek után már tényleg az lenne az igazi meglepi, hogy fiú-lány baba jönne. Szorítok neken nagyon, hogy minden rendben menjen, de miért is ne menne. Erre kell gondolni!!! Egyébként hogy viseled igy az első időszakot?

Folyás dologról tapasztalatom, hogy az első babinál semmilyen nem volt, a másodiknál meg végig megvolt az átlátszó , nyúlós folyás. Egyszer a 32 hét környékén a dokim meg is ijedt, mert vizsgált és ráakadt egy kicsire a kesztyűjével és azt mondta nekem, hogy úristen , csak nem a nyákdugó? De megnyugtattam ( én a dokimat), hogy ez nekem végig volt és van. :)))

Még lehet bármi Évi, amig nem jön meg, addig van remény! De különben nagyon bosszantó tud lenni, hogy tuti megjön és akkor még nem elég , késik is!!! Mintha a szervezetünk játszana velünk. Ha nincs baba , legalább jönne meg időben, nem?

Akkor örülök, hogy normális ez a hő, remélem, hogy lesz leesés is a ciklus közepén. Meg Zsuzsi, Évi nektek is!

Szerintetek a Réka kiszállt a csapatból? Puszi mindenkinek!

2008. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/201 A kérdező kommentje:

Szasztok!


Ma tökre kibuktam. Egyik ismerősöm már 20 hetes, aminek örülök, csak valahol akkor is szarul esett talizni vele látván a kerek hasát és tök rosszul esett hogy nekem meg nincs. Vagyis azért esett rosszul, mert amikor beszélünk mindíg kioktat, meg "majd annak idején megtudod, meglátod, tapasztalod ez ilyen-ez olyan.....okoskodva!!" és nem úgy ad tanácsot mint Ti, hanem mint akin látszik az hogy direkt de mutogatja meg úgy mesél mintha élvezné hogy nekem nincs és szarul esik. Hülye vagyok? De akár hányszor e-mailezünk vagy találkozunk, ez jön le róla. És ez rosszul esik. Amúgy is versengő típus és sokszor hasonlítgatott össze minket velük, pl amikor terveztük az esküvőnket vele beszéltem meg sokminden elképzelésemet, és erre sutyiban ők is megszervezték az esküvőjüket amiről nem is tudtunk sőt még a lánykérésről sem, és a miénk előtt 2 héttel tartották. Aztán meg jött azzal hogy az ő esküvője meg a miénk... én nem vagyok ilyen de most telt be a pohár. Vagy rosszul fogom fel? Amióta terhes, mindíg csak én keresem, nagy ritkán jelentkezik ő magától. Pedig mielőtt nem volt baba, szinte minden héten megkérdezte hogy megjött-e már nekem és hívogatott hogy mi újság... Bocsi, csak úgy éreztem hogy ki kell írnom magamból. Most ez bunkóság tőlem?

A hasam és a derekam ma nem fájt, nem éreztem azt a menzis érzést, csak néha egy picit.

Ha van valami akkor írjatok! Puszika

2008. nov. 12. 15:21
 48/201 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Be kell valljam nem voltam ilyan szituációban, de...

én nem tudom megérteni az ilyen embereket. Nem szeretm ha valaki versenyez a privát életben pedig sportben nőttem fel. De mindennek megvan a maga helye és ideje. És ha valakit a barátomnak tartok akkor azzal is tisztában vagyok hogy őt hogy érintenek dolgok, és ha tudom -márpedig ha a barátja vagyok akkor tudom- hogy szarul akkor azt a témát nem piszkálom. Bocs de ez a véleményem erről. Én a heyedben nem keresném. Sajnos azt is tudom hoyg miylen egy barátban csalódni, de ha ilyen akkor nem érdemli mge a barátságodat. VAGy világosítsd fel hogy neked ez szarul esik.

De most az a lényge hogy babát szeretnél, szóval NYUGI!!!!

Fel a fejjel!

zsuzsi

2008. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/201 A kérdező kommentje:

Köszi hogy megértesz, már csak akkor írok neki ha ő keres, és akkor is szinte csak a kérdéseire válaszolok. Többször csalódtam benne már mint barátban... Szóval nem fogom idegesíteni rajta, igazad van! Sőt ha összejön a baba, amit mindíg kérdez, természetesen a maga stílusában, nem fogom elújságolni nekik, csak amikor már nem tudom letagadni sem, mert akkor meg majd jön azzal hogy az ő babája, az ő hasa...stb. Szóval nincs szükségem ilyen barátra. Igazad van, megnyugszom és csak magamra és a páromra koncentrálok! (Na meg rátok! :) és izgulok veletek együtt hogy mi lesz! Ági, Neked pedig TISZTA SZÍVBŐL ÖRÜLÖK!!!!!! :)

Ha összejön akkor is remélem megmaradnak a levelezések és akkor már azon írogatunk egymásnak hogy mi volt a dokinál és hogy a méretek jók-e...stb! :D:D

2008. nov. 12. 15:42
 50/201 anonim ***** válasza:
100%

Szia Évi! A barátnődtől bunkóság volt, hogy így beszélt Veled. Úgy érzem, hogy a félidős terhességével fölényben érzi magát és ezt valahogy a tudtodra is adja. Én a helyedben nem keresném őt, majd jelentkezik, ha tényleg van valami fontos mondanivalója, egyébként meg nem mondható barátnak az, aki semmibe veszi a másik érzéseit, helyzetét. Szóval ne foglalkozz vele! Csakis magadra gondolj, a kapcsolatodra és arra, hogy biztosan eljön az az idő, amikor Te is az anyaság kérdéseivel fogsz foglalkozni, de tőle eltérően - nagyban másképp!

Most számolj el 10-ig, vegyél egy nagy levegőt és nyugodj meg! Egy ilyen nő miatt csak nem rontod el az egész napodat??? ;)


Ági

2008. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!