Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/201 anonim ***** válasza:
100%
Most megnéztem mégegyszer , meg elolvastam a kiértékelést, de nem értem. Hiszen neked felment a hőd??? Vagy a két tized ezek szerint kevés???
2008. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/201 A kérdező kommentje:
Na ezt nem értem én sem. Hmmm... Remélem hogy csak elnézett valamit, hisz emelkedett a hőm. Próbálok nem idegeskedni, hisz azon már változtatni nem tudok, de talán sikerült a baba, pár nap múlva talán kiderül.
2008. nov. 10. 18:11
 23/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én nem tudom hogy a 2 tized elég e vgay nem, de az tuti hogy mindenki máshogy működik-már bocs. Szóval én úgy gondolom hogy amíg nem jön meg addig van remény!! szóval tessék NEM kétségbe esni, mert ha nincs baba akkor úgysi mindegy, ha meg avn akkor az nem jó ha idegeskedsz!!! OKÉ!!!

Igen szerintem is nagyon jó ez a kis levelezgetés. Már csak Réka hiányzik! Lehet bulizik:) Ha esetleg előkerülsz Réka akkor Isten éltessen sokáig!!!!

Sziasztok!

zsuzsi

2008. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/201 A kérdező kommentje:

Boldogságos névnapot Réka!!!!

Okés, nem idegeskedem! Próbálok pozitív lenni!

2008. nov. 10. 20:26
 25/201 A kérdező kommentje:

A hőmmel kapcsolatban ezt a választ láttam valamelyik régi kérdésben:


"Egy szakkönyvben ez áll: a tüszörepedés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon, tehát a hőmérséklet görbéjének közvetlenül az emelkedés elötti napján szokott bekövetkezni."


Csak gondoltam leírom...Bocsi, már biztos unjátok...:S

2008. nov. 10. 20:32
 26/201 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon boldog névnpot Réka!

Nem unjuk, mindenegyikünk ezzel foglalkozik , szerintem. Szerintem neked volt pé-d, tuti! Reméljük össze is jött a baba. Mindenkinek jó éjszakát kívánok, puszi!!!Gina

2008. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/201 A kérdező kommentje:

Jóccakát Nektek is!

Puszi

2008. nov. 10. 20:53
 28/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajszik! Sajna ma későig dolgozom és nem leszek netközelben!

Képzeljétek, ma reggel leesett a hőm! 36.8-ról 36.4-36.5-re! Tuti meg fog jönni! Viszont ha így van akkor annak azért fogok örülni, mert tudom hogy volt pé-m és hogy a ciklusom is rendeződni látszik. És persze elkezdem szedni a clostit!

Szép napot Nektek! Este jelentkezem!

Puszi! Évi

2008. nov. 11. 06:25
 29/201 anonim ***** válasza:
100%

SziasztoK!

Hát ez van most Évi csatlakozol hozzám, tudod új hónap új remények:) Csak pozitívan.

Réka sajnos nem talált meg minket. Lehet felakom a régi kérdés végére a kérdés linkjét:)

Szép napot mindenkinek!

zsuzsi

2008. nov. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/201 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt csajok! Én is csatlakozom Zsuzsihoz, Évihez, igaz nekem már 3 napja megvan, de ma reggelre esett le a hőm. 36,4-re. De nagyon örültem neki, mert így tudom, hogy rendben van a szervezetem. Most már csak azt kell kiderítenem ebben a hónapban, hogy kb. mikor van pé-m és olyankor mit érzek magamon. Mert decemberre nagyon képben akarok lenni. Nehogy elszalasszuk a nagy lehetőséget. Majd segítetek nekem? Mármint abban, hogy rájöjjek a pé-mre. Sajnálom Évi, hogy neked is ez lett a vége, mert a hőesés az sajna nem jó, mensi lesz. De ti laegalább próbálkozhattok újra. Én meg ebben a hónapban csendes megfigyelő leszek. Nem kell babára várnom, csak magamat ismergetem. Mindenkinek szép napot, puszi!Gina
2008. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!