Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

NA Évi mi újság? nem jött még meg ugye? Ne izgulj, szerintem ott az a baba:)

Nálam minden oké, lassan talán közeledik a pé.

Képzeljétel el tegnap tök jót babáztam délután. A keresztfiaméknál voltunk. 3 gyerek a legnagyobb 5 ves a legkisebb 2. Szóval tök jó volt.

Nálatok miújság?

zsuzsi

2008. nov. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jó neked hogy babáztál Zsuzsi, nekem a környezetemben nem igen vannak gyerekek. De jó lenne gyakorolni :)

Még nem jött meg, a hőm még mindíg 37. Ha ezen a héten sem jön meg,akkor kezdek igazán reménykedni! Ma egész nap égett a gyomrom. Tegnap vagy 5ször voltam nagywc-zni, bár most a derekam nem fáj úgy mint múlt héten. Majd meglátjuk...

Többiek?

Puszi Évi

2008. nov. 17. 20:27
 83/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Már azt hittem egyedül maradtam. Évi tegnap egy csomószor eszembe jutottál. Remélem így is marad a hőd, vagy legalábbis nem jön meg. Szorítok nagyon!

Nálam közeleg a pé, úgy érzem. Néha szurkál a hasam. Prbálok mindenre figyeni. Eddig ilyet nem nagyon vettem észre. MEglátjuk.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szerintem Zsu jegyezd fel magadnak a naptárba hogy mikor mit éreztél! És így ha most nem sikerülne a baba, bár remélem hogy fog, akkor tudni fogod a kövi hónapban hogy mi van.

Nekem ma kicsit vizesebb fehér folyásom volt és néha a köldököm alatt érzetem a tűszurkálásokat. Szerintem tuti meg fog jönni...Sajna.

Na megyek aludni, mert kivagyok! Holnap reggel még ha tudok írok, ha nem akkor este ilyentájt!

Jóccakát és szép napot holnapra!

Évi

2008. nov. 18. 20:24
 85/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Már azt hittem egyedül maradtam.

Évi de nem jött még meg és ez a lényeg egyelőre. Mikor tesztelsz? Nagyon szorítok ám.

Tö kíváncsi lennék mi van Ágival:) biztos nagyon jól érzi magát, az ikrek meg szépen fejlődnek.

Tegnap láttam 19 hetes ultrahang képeket. Anniyra édes volt. Remélem lassan mi is örülhetünk majd ilyeminek:)

puszi

zsuzsi

2008. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/201 anonim ***** válasza:

Na sziasztok, nem tűntem el én se, csak nem voltam netközelben. Én meg elfelejtetem anyumékhoz hőmérőt vini, a digitálist, amivel szoktam, úgyhogy pénteken mértem utoljára, nem tudom igy már van e értelme. Lehet hogy reggel azért megnézem , aztán ha nem ment még fel, akkor még nem volt pé. Ugye jól gondolom???? Egyébként tegnap óta iszonyatosan görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, nem is értem mi van. Folyásom meg krémes. Alig várom már, hogy menjek a dokihoz, kiváncsi vagyok, hogy miket mond. Évi mizujs? Nem ismételsz tesztet? Már hányadik napon jársz?

Igen, Ági biztos, hogy nagyon boldog a kis ikrekkel, kiváncsi vagyok az élménybeszámolóra. Puszi mindenkinek, szép napot!

2008. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/201 A kérdező kommentje:

SZiasztok!!!


Még nem jött meg, a leguccsó időpont most péntek. 3 lehetőségem van:

1. nem volt pé-m,

2. később volt pé-m és később jön meg,

3. baba miatt

Holnap csinálok egy tesztet, és megírom majd hogy mi lett. Néha úgy érzem hogy terhes vagyok néha meg úgy hogy tuti nem sikerült. De holnap kiderül, mert már kéne mutatnia. Ma sok fehér folyásom volt. Szóval teljesen tanácstalan vagyok. A hőm még mindíg 37, de egy kicsit azt hiszem megfáztam, vagy lappang bennem valami mert olyan álmos vagyok hogy csak na. Vasárnap már este 8-kor aludtam, és a héten negyed 10-kor már ágyban voltam.


A hőmérőre, szerintem mérd meg mindenképp reggel, hátha tudunk valami okosat mondani rá! Reméljük még nem késtél le a pé-ről. De lehet a hasfájás a pé jele, meg a folyás is! Ezeket írd fel magadnak szerintem, hogy mikor észlelted!

Na megyek, mert leragadnak a szemeim, holnap írogatok mert nem dolgozom!

Jóccakát!

Puszi

2008. nov. 19. 20:41
 88/201 anonim ***** válasza:

Szia Évi, nagyon várom a reggeli teszt eredményét, szerintem holnapra már erősödik a második vonalka, ez az álmosság is lehet baba jele, sőt!!! Én egyikkel se voltam fáradékony, de viszont volt olyan kismama aki azt mondta, hogy el tudna aludni álló helyében. A hőd is tök jó, nagyon remélem, hogy baba van!

Hát végülis csak olyan szempontból nem jó, ha lecsúsztam, hogy megint nem tudom, hogy mikor van, hányadik napon, meg ilyenek. De szerintem még nem volt, mert szokott lenni nyúlos folyásom, de most még nem volt. De a derekam az szétszakad, majd mindenképpen feljegyzem ezekt, hátha még jól jönnek decemberre, amit már nagyon, de nagyon várunk!!!!!!Dec 15-étől mindent bele adunk!!!!!

Nagyon szorítok reggel és írd meg , kívánom, hogy jó hírek legyenek!!! Most már itt az ideje, hogy a 4-ből kettő kismama legyen. Aztán Zsuzsi te jössz ebben a hónapban és legvégül én , akiért majd januárban kell izgulni. Csak így legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó éjszakát mindenkinek!

2008. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

NA Évi várjuk az eredményt nagyon:) De szerintem pozitív lesz. Gina belőled meg a próféta szóljon.

Nekem sem volt még pé-m ha minden igaz. Ma vagyok a 14. napon 36,6 és van egy kevés folyásom, szóval szerintem közeledik:)

Évi írjál!!!!

puszi

zsuzsi

2008. nov. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/201 A kérdező kommentje:

Jóreggelt lányok!


Még nem teszteltem, de a reggeli pisim megvan, úgyhogy már csak egy tesztet kell vennem! Lassan készülök is a gyógyszertárba és veszek.

Remélem tényleg így lesz Gina ahogy írtad, és akkor már az lesz a téma, kinek mi volt az uh-n és kinek mekkora a babája, mit érez, hogy van....stb.

Na majd még írok hogy ha vettem és megcsináltam a tesztet. De valahol azt gondolom úgyis negatív lesz. Bár lehet azért érzem így mert már sokat csalódtam...

Na megyek készülődni, aztán tesztre fel!

2008. nov. 20. 08:33
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!