Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Évi teljesen meg tudom érteni a helyzetedet, mert az én unokatesóm ugyanezt csinlta. Egyfolytában versenegett , már elegem volt. Egymás után születtek a gyerkőcein, az övéelőbb, aztán nekem az első, aztán nekik a második, aztán nekünk a második. De egyfolytában ugyanezt csinálta. Nagy bunkó volt, már bocs, ezeket az embereket tök butának tartam, mert ez a butaság jele. Ha valakiben ennyi empátia nincs a másik iránt, akkor elmehet a fenébe. Ő tudja rólad, hogy nektek nem jött még össze és ez téged bánt, akkor nem tudom, hogy miért kell igy viselkedni. De sajnos bele kell törődnünk , hogy vannak ilyen primitív emberek és nem szabad velük foglalkozni. Én már arra is rájöttem, hogy ezek a fajta emberek sokmindent irigységből csinálnak. Pl. az én unokatesóm elsőre nagyon kislányt szeretett volna, mondogatta végig és végül fia lett, és mikor nekem megtudta ,hogy kislányom lesz és azt is szerettünk volna, azt mondogatta, hogy ő meg tök örül, hogy neki fia van, nem is szeretne kislányt, meg hogy akkor sajnos nem tud nekem gyerekruhákat adni, mert kislányra ugyse adok fiús dolgokat. Hála mára már nem vagyunk jóban és nem kell ezt hallgatnom, mert előbb utóbb ezen nagyon összevesztünk volna, de hála más miatt szakadt meg a kapcsolat. Szóval te se keserítsd meg a napjaid ezzel, ne foglalkozz vele, mert nem éri meg. És az ilyen tényleg nem barát, hidd el. Puszi mindenkinek!!! Gina

2008. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Úgy látom lányok ebben most nagyon egyet értünk. Szóval Évi fel a fejjel és csak pozitívan. Azt sajnos tudom hogy milyen barátban csalódni, azt hiszem a családon kívüli gondokat leszámítva kevés fájó dolog van mint csalódni valakiben. De csajok most foglalkozzatok magatokkal és a párotokkal férjetekkel -ikerekkel:)Gina neked meg kitartás, nemsokára itt lesz a december nyugi:) Addig meg ott van a két gyönyörű lánykád, foglald le magad velük. Amenniyre ismerlek már nem lezs nehéz:)

Jó éjszakát!

zsuzsi

2008. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/201 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Lányok hogy mellettem álltok, nagyon jól estek a szavaitok!!!! :)

Nekem még mindíg nem jött meg...pedig azt hittem tegnap hogy tuti megfog. Na mindegy!

Holnap ismét csak este leszek, addig írjatok és ha hazaértem végigolvasom őket!

Jóccakát és szép napot holnapra!

Puszi, Évi :D

2008. nov. 12. 20:21
 54/201 anonim ***** válasza:
100%

Én is jó éjt kívánok mindenkinek! Évi még a végén tényleg baba lesz!!! Amíg nem jön meg, addig nincs veszve semmi. Zsuzsi köszi,igazad van, mert lefoglalom magam rendesen, gondolhatjátok, hogy egyedül a két kicsivel nem unatkozom. Még azért kicsi mindkettő ( 4 és 1,5 éves) Mire este összapakolom utánuk a házat, megfürdetem őket, megvacsizunk, alig várom, hogy aludjanak és én is pihenhessek kicsit. :) Nem panasz, de ez a valóság. Nagyon fárasztó tud lenni egy kisgyerek, hát még kettő, főleg apa nélkül. Ti meg még élvezzétek az édes kettest, mert nekünk nagyon hamar jött a baba, az első és nem nagyon voltunk előtte együtt kettesben, most meg is éreztük ott Londonban , olyan jó volt kicsit együtt lenni, újra kicsit "felelőtlennek" lenni, igazi szerelmes fiataloknak. Értitek remélem amit írtam, mert a legcsodálatosabb dolog az életemben a két kicsim, csak most jó volt egyet a férjemmel kettesben azt leszámítva, hogy nagyon hiányoztak a lánykáim.

Majd ha összejön mindenkinek a babi, akkor is tök jó lesz, akkor is lesz kivel megosztani a tapasztalatainat, érzéseinket, csak már előre félek, hogy nekem nagyon fog hiányozni majd a terhesség, meg ez a készülődés a babára. Nade mindegy, mert akkor meg már ott lesz majd a bébike. Na puszi mindenkinek és mégegyszer jó éjszakát, majd jelentkezzetek!

2008. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/201 A kérdező kommentje:

Jóreggelt! Gondoltam még leírom hogy a hőm visszament 36.8-ra. Nem értem. Pedig azt hittem megjön. Talán ma. Szőrnyű ez a várakozás!

Este jelentkezem! Addig is szép napot Nektek!

Puszi, Évi

2008. nov. 13. 06:24
 56/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek:)

Látod Évi még lehet bármi is. LÉnyag hogy stresszelj, csak nyugi. Ha van akkor úgyis ott van. Ha meg nincs akkor majd lesz.

Gina. Tök szeretem olvasni ahogy a lánykáidról írsz. Sugárzik belőle hogy menniyre oda vagy értük. A férjecskéd meg csak hazajön egyszer:)

NA legyen szép napotok.

puszi:

zsuzsi

2008. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/201 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt, az én hőm ma reggel 36,7, vége a mensinek, már alig várom, hogy lássam, hogy mikor van pé-m és hogy nálam az milyen formában és milyen tünetekkel jelentkezik. Egyébként ez nem furcsa, hogy nekem mindig lépcsőzetesen emelkedik a hőm? 36,4-36,6-36,7. Akkor elvileg pé-kor majd megint le kell esnie, igaz? De nagyon úgy emlékszem, hogy a múlt hónapban nem volt hőesés, de inkább várjuk meg ezt a hónapot.

Hát a lányaimért tényleg nagyon odavagyok, az biztos, nekem a hivatásom az anyaság, ezért is akrok hármat, sőt ha tehetném inkább lenne 5 is, de sajna azért ahhoz már nagyon sok pénz kell. Így se kevés a két gyerkőc. Ági tök jó, hogy ti is igy gondolkodtok, hogy többet szeretnétek. És a családotok mit szól hozzá? Mert engem eléggé bánt, hogy a szüleim, meg tesóm nem nagyon repdesnek az örömtől, sőt, totál hülyének néznek, hogy erre a világra egynél többet mertem vállalni. Anyósomékkal nincs gond, mert ők azt mondják, hogy a mi dolgunk, nem szólnak bele. Lehet anyumék gondolkodnak jól , mert nagy felelősség, de mi akkor is vállaljuk őket. Ha Isten is úgy akarja, hogy legyen még. Évi tényleg még a végén baba lesz! De jó lenne!!! Nagyon szorítok neked és Zsuzsi neked is , hogy most összejöjjön. Akkor már csak én maradok. :))) De sebaj! Éjjel azt álmodtam, hogy talélkoztam veletek, jött mindenki hozzánk és dumáltunk egy tök jót, már mindenki babás volt. Puszi mindenkinek, szép napot!

2008. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Zsuzsi, neked nagyon szorítok, hogy ez a hónap jól sikerüljön!

Évi, még bármi lehet, ne add fel, de legfőképp ne idegeskedj ezen, mert nem sokat használ! Most már lassan ki kell derülnie, hogy mi is a helyzet! Mikor fogsz tesztelni?

Gina: még nem árultad el, hogy milyen neműeknek tippeled az ikreimet. :) Szóval? A tippeket előre kell leadni. ;)

Egyébként a családunkban szerencsére nincs gond a töb gyermek vállalásával. Anyámék 6-an voltak testérek, apámék 3-an, a legidősebb nővéremnek 1 gyermeke van,a második nővéremnek pedig 2. Én februárban leszek 31 éves és a családunkban már mindenki nagyon várja, hogy nálam is baba legyen. Tudják rólam, hogy imádom a gyereket és már évek óta hangoztatom, hogy töb gyermeket szeretnék...

Képzeljétek, tegnap délután óta megállás nélkül nagyon fáj a hasam, ezért ma reggel felkerestem a kórházban a dokimat, hogy megnézzük, minden rendben van-e. Kiderült, hogy azért vannak görcseim, mert hátrahajló méhem van, ami most az ikerek hatására "kiegyenesedik". Szóval minden rendben van. Jó volt újra látni a kölyköket, mindkettő tökéletesen fejlődik. :)

Na jó! Nem irogatok többet, mert regény lesz belőle...


Szép napot Nektek,

Ági

2008. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ági jöhet a kisregény,én örülnék neki. Én úgy vgayok ezzel hogy tök szeretek kismamikat hallgatni, azt hiszem okosabb leszek én is ez által. ÉS ki tudja talán hamarosan hasznát is tudom majd venni. Örülök hogy minden oké, akkor talán nem lesz már gond egyikkel sem. Vannak egyébként ikrei másnak a családodban? Naálunk van, és ha igaz az hogy 2. fokon öröklődik akkor jó eséllyel pályázhatok arra hogy nekünk is ikreink legyenek. Én már 1 gyerkőcnek is örülnék, nagyon szeretnék már pocis lenni, de tudom ami késik nem múlik.

Én most múltam 29 éves szóval talán azért nagyon késésben nem vagyok.:)

Jó kérdés: Évi mikor tesztelsz legközelebb?

sziasztok:

zsuzsi

2008. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Ági a tippem, két kislány! Nem tudom miért , de ezt érzem, ha rád gondolok! Pedig nem is ismerelek.

Akkor én vagyok a legfiatalabb a csapatban? (26) Én annyira gyerekőrült voltam, hogy nem bírtam várni, és egyből nekiláttunk, ahogy lehetőség volt rá.

De jó ilyen fiatal anyukának lenni. A kislányom is szokta mondani, hogy anya te nem is vagy olyan anyukás. Zsuzsi te tudod, te már láttál is iwiw-en, tényleg nem vagyok anyukás. Még fiatalabbnak tűnök, mint amennyi vagyok. Sokan el vannak ájulva mikor mondom,hogy gyerekeim vannak.

Évi már alig várom, hogy kiderüljön mi újság. Elvileg tesztelhetnél egyet reggel. Ha nem jön meg, de imádkozom, hogy ne.

És Ági , nekem is hátrahajló méhem van.:) Örülök, hogy nincs semmi gond, biztosan nem is lesz. Én is úgy szerettem nézegetni őket uh-n. Én kórházban dolgoztam, úgyhogy az elsőt egy csomószor megnézegettem. Sokan mondták hogy nem szabad, mert bal kezes lesz, meg nem jó neki, mert meg van zavarva a nyugalma, ennek ellenére jobb kezes, és már a pocimban is , meg azóta is egy tündéri kis nyugodt kis csajszi!!!

Puszi mindenkinek!

2008. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!