Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziastok!

Most láttam azt a kérdést hogy ha valakinek volt vetélése akkor automatikusan veszélyeztetett lesz e. Nem tudjátok a választ? ugye nekem volt egy miss ab-om. CSak hogy mire számítsak ezután. Szerintem csak akkor ha valami gond lesz. Az meg ugye nem lesz:)

zsuzsi

2008. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/201 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy valaki akkor lesz veszélyeztetett terhes, ha a vetélése után 6 hónapon belül újra teherbe esik vagy ikreket vár. Én mindkettőt magaménak mondhatom. :)

Egyébként nem tudom, hogy ez a veszélyeztett terhesség mit takar, mert bár nagyon rendes, lelkiismeretes dokihoz járok (most már), nem rendel be többször vizsgálatokra, mindent úgy csinál, mint normál esetben. Tehát ez a dolog számomra csak egy fogalom...

Gina, 2 kislány? Na, kíváncsi leszek! Érdekes egy kicsit a szitu, mert a párom családjában szinte csak fiúk vannak, nálunk meg szinte csak lányok. :)

Végülis tényleg mindegy, úgyis imádni fogjuk őket!

Szombaton délután majd gondoljatok rám, ugyanis akkor lesz az esküvőnk. Bízom benne, hogy minden jól fog sikerülni, és az esti vacsi meg egy kis táncolás sem okoz majd gondokat!


Évi, szerintem is holnap reggel tesztelhetnél!


Üdv,

Ági

2008. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Wow Ági Te halmozod az élvezeteket:) Gratulálok nagyon. Biztos minden szuper lesz. Még nekem is friss az élmény -áprilisban volt- és minden olyan volt ahogy terveztük. Szóval nyugi minden rendben lesz. HA változtatsz nevet akkor párszor írd le előtte, mert így is furcsa lesz:) tapasztalat.

Hát ja ez a veszélyeztetett terhesség nekem is fogalom, és remélem az is marad. Elvileg helyből táppénzt jelent nem?

puszi:

zsuzsi

2008. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! A veszélyeztett terhesség szerintem egyfajta figyelmeztetés annak, aki nem dolgozik, mondjuk otthon van kisgyerekkel, vagy munkanélküli, aki dolgozik, csak annál van jelentősége, mert veszélyezetett terhességnél rögtön táppénzre írnak ki. Én az voltam a második babánaál és anyum is az volt a tesómmal. Ott volt a piros V betű a kiskönyvemen, mert az első három hónapban barnázgattam, ami attól volt, hogy rossz helyen tapadt meg a méhlepény, és azt mondták, hogy még egy ceruzát is csak óvatosan emelhetek, dehát mit volt mit tenni, 2 éves volt a nagyobbik lánykám, sokszor egész éjjel cipelgettem, de azért ettől függetlenül a 20 hetes uh-ra már a helyén volt a méhlepény, utána meg 30 hetesen 3 perces fájásokkal mentem az ügyeletre, akkor kinyiltam egy ujnyira és pipolphen nyugatót kaptam, bár azt mondták nem árt a babának nem szedtem be, mert én irtózom minden ilyentől. Nem azért mert felelőteln vagyok, csak mert nem éreztem, hogy szükségem lenne rá. Végülis aztán a 37-38 hét között született, de el is húztam volna a végéig, ha nem lett volna közel 4 kilós. ( én meg 56 kb.)

Igy nekem ez a saját tapasztalatom a veszélyeztetett terhességről. Anyum úgyszintén nyitva volt félidőtől, ezért lett V betűs.

Ági nagyon sok boldogságot kívánok nektek, most már azt hiszem teljes is lesz a boldogság, hisz a babik a pocidban. Én 7 hetes terhes voltam mikor összeházasodtunk, de a második babával. Szóval a nagyobbik lányom kísért az anyakönyvvezető elé. Nagyon megható volt. Nektek is biztosan az lesz, szorítok, hogy minden rendben legyen és ne táncolj azért olyan nagyon sokat, nehogy nagyon elfáradj. Sokat gondolok Rád! Puszi!

2008. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nemrég értem haza...sok volt mára a meló...

Ági! Én is szívesen hallagatom a "kisregényt" és érdekel hogy hogy alakulnak a kicsi ikreid! Szóval jöhet a beszámoló!!! :D

Gina, majd a hónapban kitapasztaljuk hogy mikor lehet pé-d, segítünk kitalálni! Elvileg akkor le kell esnie. Az nem baj hogy lépcsőzetesen emelkedik a hőd, az a lényeg hogy emelkedjen és pékor essen le majd utána megint emelkedjen és decemberben majd maradjon is ott! :D

Zsuzsi, neked meg hajrá ebben a ciklusban!


Hát tesztelni még nem merek mert a szerda reggeli nega lett, és egy Clearblue halványan + de ugyebár ez már átvágott a múlt hónapban, így többet nem veszek. Szóval majd jövöhéten ha addig sem jön meg, csüt-péntek körül tesztelek. Már hétfő óta fáj a méhem (a szeméremcsont alatt és kicsit fölötte) és néha olyan mintha jönne vm, rohanok a wc-re de semmi... Sajna a kiszámíthatatlan ciklusom miatt lehet hogy csak késik és jövőhéten jön meg. De ennyire előre így soha nem szoktam érezni. Ez már a 4.nap. Persze lehet később volt pé-m. Márha volt...

Ági! Az esküvődön mindenképp gondolunk majd rád, biztos nagyon szép leszel, és nagyon jól fogod magad érezni! Táncolni meg szabad, úgyis érzed majd hogy mennyit bírsz! Aztán majd várjuk az élménybeszámolót! Tényleg, ugye hányinger meg ilyesmi nincs ugye? Örülök hogy minden rendben van.

Majd reggel még írok de holnap is sokáig dolgozom, így most megyek aludni.

Tényleg! Mit dolgoztok? Asszem erről még nem is beszéltünk!

Na puszi Nektek! Jóccakát!

2008. nov. 13. 21:21
 66/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Hát Évi iriggyelek a türelmed miatt. Én bizots nem bírnám ki jövő hét végéig. De tök igazad van szeritnem, bár én úgy is vgayok vele amikor magammal megbeszélem hogy mikor, hogy max bukok egy teszt árát. Azt hiszem azt sajnos megtanította az élet velem hogy nem szabad 100%-ig beleélni magad, mert.... de ugye minden rendben lesz mostmár ebből indulunk ki:)

Ági akkor nálatok most meg a sürgés forgás gondolom. Tök jó lesz ám, meg nagon szép is. MI nagyon jól érzetük magunkat. Nálunk nem volt tánc csak egy vacsi szűk családdal meg barátokkal. De nagyon mókás volt mert volt több mint 10 gyerek. Szóval olyan ovi vagy inkább bölcsi jellege volt. Mesélj ám majd.

Hogy mit dolgozok? projekt monitoring mérnök vgayok. Jól hangzik mi? A BME-n végeztem építő karon úgy kerültem ide. De egész jó, szeretem amit csinálni kell. PErsze vannak jobb és rosszabb pillanatok is.

Legyen szép napotok!

puszi:

zsuzsi

2008. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/201 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagytok lányok????

El vgayok havazva de jó lenne hallani rólatok!

zsuzsi

2008. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/201 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok. :)

Köszi mindenkinek a biztató szavakat, gondolom, hogy egy esküvő nem lehet rossz. :) Ha már említettétek az élevzetek halmozását, hát még tudom fokozni: 2 nőstény kutyánk van (rottweiler és fekete labrador). Utóbbiról pár héttel ezelőtt kiderült, hogy vemhes és a tüzelési időszakának időpontjából kiszámítottuk, hogy várhatóan vagy az esküvőnk napján, vagy pár nappal utána kell megellenie. Szóval most nem is az esküvőn izgulok, hanem azon, hogy a kutyánk ne akkor hozza a világra a kölykeit, amikor senki nincs otthon, hanem bírja ki legalább vasárnapig. Ma reggel már beszéltünk is a fejével, remélem szótfogad majd. :)

A terhességemről most csak annyit, hogy tényleg jól vagyok. A reggeli hányinger mindennapos dolog, emellett csak annyi egyéb terhességi tünetem van a megjön érzésen kívül, hogy minden másfél órában éhes leszek és ennem kell valamit, különben rövid időn belül gyomorégés és hányinger kerülget. Ilyenkor gyümölcsöt vagy joghurtot eszem, ami elég is. Eddig még szerencsére nem híztam, viszont a hasam nő és már nem igazán tudom összegombolni a gatyáimat. Valószínűleg a jövő héten kénytelen leszek valamit venni, amiben jól is érzem majd magam. :)

A párom nagyon örül a babáknak, naponta többször is elmondja, hogy én vagyok a babatartály (ez a legújabb nevem), ő meg a dupla kispapa. :)

A munkám: egy svéd multicégnél dolgozom, a beosztásom pedig Training & Quality Manager, vagyis egy olyan emberke, aki a cégnél dolgozók tréningjeiért, oktatásáért és a megfelelő munkavégzésért felel. Szeretem ezt csinálni, mert nagyon változatos és emberekkel dolgozhatok...

Évi! Minden elismerésem, hogy a jövő hét végéig kibírod! Én biztosan pár nap múlva újra tesztelnék Clearblue-val, mert ha erősödik, akkor egyre több HCG van a szervezetedben. Mindenesetre szorítok!


Üdv,

Ági

2008. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/201 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. :)

Mára nekem ennyi volt a munkából, most rohanok elintézni az esküvőhöz szükséges utolsó dolgokat...

A jövő héten szabadságon leszek (internet nélkül), így nem hiszem, hogy tudok majd írni Nektek. Viszont ha visszajövök... :D

Mindegyikőtöknek nagyon szép hétvégét és további csodálatos hetet kívánok, irogassatok jó sokat!


Legyetek jók!

Ági

2008. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/201 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én ma nagyon el voltam kapva, a nagyobbik lánykám éjszaka sokszor fenn volt, fájt a füle, ott voltam vele egész éjjel, mert lázas is volt, aztán ma doki, meg nagyon nyügi volt, úgyhogy nagyon le vagyok fáradva. Én is mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!

Ági nektek nagyon szép napot holnapra, kívánom, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy megálamodtátok! És várjuk az élménybeszámolót!!!!!!!

Évi nem akarok beleszólni, de szerintem tesztelj egyet! Már szerintem biztos, hogy kimutatja!

Zsuzsi nektek meg hamarosan pé??? De jó!!!! Kívánom, hogy sikerüljön. Mégegyszer jó pihenést, Ági nektek jó szórakozást és vigyázz magatokra. Puszi, jó éjszakát!!! Gina

2008. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!