Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hónapos kisfiam mellett...

5hónapos kisfiam mellett terhes lettem de a párom nem akarja a babát mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal megbeszéltük késöbb jöhet a 2dik baba úgy 1.2év múlva de most jött viszont a párom nem akarja azt mondja menjek abortuszra

Persze ezért nem hagyna el és ha ragaszkodom hozzá elfogadja de lelekiismeretfurdálásom van nem szerettem volna ilyen hamar még 1babát de nincs szívem elvetetni vajon jól döntök?


2019. márc. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
51%
Nem veteném el, sosem bocsatanám meg magamnak, és idővel biztos hogy a kapcsolat is tönkremenne. Vállaljátok be a picit, Titeket választott!
2019. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk a harmadik gyerek jött úgymond túl hamar. Szoptattam a másodikat még és én is ezt az egyfázisú gyógyszert szedtem.

Rendesen szedtem, ugyanakkor. És mégis várandos lettem. Annyira képtelenségnek tartottam, hogy 8 hetesen vettem észre kB. (a szoptatás miatt a ciklusom amúgy se tért még vissza a gyógyszer miatt meg főleg nem)

Mi sem terveztük a harmadikat ilyen gyorsan, örültem hogy túl vagyunk a nehezen, már a munkám is megvolt hogy megyek vissza... Nekünk is megfordult a fejünkben hogy nem tartjuk meg de én nem tartom elégséges indoknak egy abortuszra azt hogy amúgy minden oké, adottak a körülmények de még várnék úgy egy két évet.

Súlyos valsaghelyzet esetén megertem h vki azt választja, de ez a szitu nálatok meg nálunk sem volt az.

2019. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezö

Ha minden annyira tökéletesen rendben van, akkor ezek szerint nem is kérdés, hogy még tartod e. A férjedet kérdezd meg!

2019. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

En biztos megtartanam. Nekem egy missed ab mutet is megterhelo volt, ugy fizikailag mint lelkileg, hat meg ha tudom, hogy el a magzat.

Amugy irigylem az ilyen noket, mint te, kedves kerdezo, soknak nem sikerul teherbeesnie vedekezes nelkul sem.

2019. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Így, hogy 1 év múlva belevágnátok újra, én megtartanám. Semmi értelmét nem látom úgy egy abortusznak, hogy pár hónap múlva megint terhes leszel, tervezetten.
2019. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok abortuszellenes, elfogadom, h ez mindenkinek a saját döntése és van az az élethelyzet, hogy ez a kevésbé rossz döntés (nem visz rá a lélek,hogy azt mondjam, hogy jó döntés.)


De a véleményünket kérdezted,szóval itt van: szerintem a ti helyzetetek nem ilyen. Az a baba nem tehet róla, hogy most jön. Egy év múlva úgyis akarnátok másodikat, akkor nem látok nagy különbséget.


Amikor a fiammal terhes lettem, a férjem ugyanezt mondta, hogy akar gyereket, de még nincs itt az ideje. Akkor kezdtem egy új munkahelyen, fix 6 hónapos szerződéssel. Amit ugye nem volt köteles a munkaadóm meghosszabbítani, szóval volt logika a férjem álláspontjában is. Amikor meghallotta a baba szívverését, akkor azonnal megváltozott a véleménye, azóta meg elválaszthatatlanok.

2019. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
90%
Kozottem es az ocsem kozott 1,5 ev van. Mindig vele jatszottam, mindig mindent egyutt csinaltunk, egyutt nottunk fel, olyan boldog gyerekkorom volt, neha barbiztunk, neha kocsiztunk pedig ellentetes nemuek vagyunk. Mai napig tokeletes a kapcsolatunk, mindent megtudunk beszelni, tehat en mindenkepp azt mondanam, hogy tartsatok meg, persze, ha ez nem utkozik egyeb akadalyba(anyagi,egeszsegugyi okok). En is kismama vagyok, ha szules utan ujra teherbeesnek, szerintem megtartanam. :) boldog babavarast, remelem jol dontesz!
2019. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

Mit tennék? Nos, semmit. Mivel nem esnék rögtön egy szülés után megint teherbe. Ennél még a nyulak is megfontoltabbak.


De vannak ilyen nagyon temékeny nök, hogy még a tavaszi széltöl is bejön nekik.


Mit tegyél?

Tartsd meg, ha már védekezni Luxus volt.

A szoptatás, és a fél kettönél kiszállunk, nem védekezés!

2019. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
44%

Mennyi rosszindulatú ostoba p*csa gyűlt itt össze.


Már nem aktuális, de megkérdezhetem mi lett a vége? Nagyon sajnálom, hogy ennyi értelmileg sérült ember adott választ, jött ítélkezni, irígykedni, ahelyett, hogy érett tanácsot adtak. volna. Sajnálom a gyerekeiket.


Aki írta büszkén, hogy 1 gyereket vállaltak, mennyire "okos-ügyes-felelős" húzás volt blablabla... remélem be is tartotta..ezzel az önző, korlátolt hozzáállással nem is való több (az egy szem gyereked is megfog idővel utálni, ha ilyen maradsz). Egy pici baba sorsa felett fröcsögtetek. Nagyobb szeretni akarást és anyai ösztön jellemzi azt, aki így felvállal picit, a nehézségek közt is ennek a megoldásán gondolkodik, mint azt aki paréjkodik, beszólogat, mert a saját életében valami valószínűleg nem stimmel. Talán pont a szex..? Amikor a kicsi kibújik, vagy rád mosolyog, és elönt az iránta érzett szeretet, nem fogod azt gondolni, hogy hiba volt, olyan lesz, mintha mindig is az életed része lett volna ő is. Ezt elvileg minden anyuka átéli, gyakorlatilag látom a kommentekből, hogy nem. A kérdezőnek segíteni kellett volna a jó döntést meghozni, megerősíteni, hogy tartsa meg. Emberségből, és Anyaságból már most megbukott az összes ilyen fröcsögő p*na.

2019. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Neked sem kell itt álszenteskedni meg megmondóemberkedni, mert senki sem kíváncsi rá.
2019. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!