Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hónapos kisfiam mellett...

5hónapos kisfiam mellett terhes lettem de a párom nem akarja a babát mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal megbeszéltük késöbb jöhet a 2dik baba úgy 1.2év múlva de most jött viszont a párom nem akarja azt mondja menjek abortuszra

Persze ezért nem hagyna el és ha ragaszkodom hozzá elfogadja de lelekiismeretfurdálásom van nem szerettem volna ilyen hamar még 1babát de nincs szívem elvetetni vajon jól döntök?


2019. márc. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Nem 18éves tini vagyok hogy ne tudjam:)
2019. márc. 3. 19:13
 12/45 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem 18 éves vagy,akkor ne viselkedj úgy!Igaza volt annak a kommentelőnek,aki kérdezte miért nem védekeztetek. A válaszod:védekeztünk.

Ugyan már! Egy gyerek mellett ,,felnőtt" nő létedre sem tudod hogyan kell úgy védekezni,hogy ne ess teherbe. A párod szintén.

Jöhetnek a gyógyszer mellett estem teherbe kommentek....letojom

2019. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Oke en meg teged tojlak le
2019. márc. 3. 19:24
 14/45 anonim ***** válasza:
22%

Szánalmas vagy anyuka létedre...

Inkább menj abortuszra...jobban jár mindenki

2019. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
34%
De ha te egy értelmes, felelősségteljes felnőtt nő vagy, mond már meg mi az a védekezés ami mellett sikerült teherbe esni. Csak mert még olyat nem hallottam, hogy valaki felelős védekezés mellett Essen teherbe. Kivéve persze a kis Jézus
2019. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
9%
Fogantatása
2019. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Nem hallottál? El arulom az a 100%os vedelem ha nincs szex

Ha van szex akkor mar meg van az esely ra bioszt nem tanultal?

Es kepzeld fogazmasgatloval amut szoptatas alatt is lehet szedni de ennek ide semmi koze a kerdesem nem ez volt

Felelosegteljes edesanya vagyok igen barmit is tudsz rolam hogy ilyet feltetelezel?

2019. márc. 3. 19:37
 18/45 A kérdező kommentje:
Az elso spirál mellett fogant ha ennyire erdekel
2019. márc. 3. 19:39
 19/45 anonim ***** válasza:
60%
A fogamzásgátló 99,9%. Hacsak nem hagysz ki vagy nincs hányás hasmenés antibiotikum. És nem nem hallottam olyat H megbízható védekezés mellett rendes használattal megfoganjon. Az esetek 99%ában emberi mulasztás a felelős.
2019. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
8%
Aztabetyárjátneki, nem vagy semmi.😂 Tartsd meg, meg a harmadikat, a negyediket is... Három után lesz píz.
2019. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!