Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hónapos kisfiam mellett...

5hónapos kisfiam mellett terhes lettem de a párom nem akarja a babát mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal megbeszéltük késöbb jöhet a 2dik baba úgy 1.2év múlva de most jött viszont a párom nem akarja azt mondja menjek abortuszra

Persze ezért nem hagyna el és ha ragaszkodom hozzá elfogadja de lelekiismeretfurdálásom van nem szerettem volna ilyen hamar még 1babát de nincs szívem elvetetni vajon jól döntök?


2019. márc. 3. 18:28
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Megtartottam a babát 27 hetes vagyok.

a páromnak idő kellett de jelenleg nagyon boldog hogy így döntöttünk a kisfiam 10hónapos ugyhogy nehéz lesz biztosan,elindultam az abortuszra márciusban..ki is fizettük a pénzt de meg gondoltam magam ott! valami hang súgta hogy nem tehetem meg és azóta is bánom hogy meg akartam tenni de jó döntest hoztam ezt mar most tudom :)

2019. aug. 11. 22:30
 42/45 anonim ***** válasza:
Egész életedben bánni fogod ha megölöd azt a pici ártatlan lelket.
2019. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
❤️
2019. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, jól döntöttél, kívánom a legjobbakat nektek.


40-es válaszoló, vegyél egy mély levegőt, nyomj egy ctrl + f4-et minden válaszod előtt, és sokkal értelmesebb dolog fog történni, mint amire most a gépelést a mutatóujjaddal pazaroltad.

2019. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
❤️🙏🏻🎊gratulálok
2019. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!