Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódással járó fájdalma...

A beágyazódással járó fájdalmak mennyire erősek, folyamatosak, és konkrétan milyenek?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 napja fáj a hasam.Hullámokban.Egy erősebb görcsel kezdődött,ami nem volt annyira durva.2 percig tartott.Majd feszülés követte.Aztan 2 napig apró szurkálás jobb,bal oldalt,majd középen a méhemnél.Majd szünet.Aztan egy este úgy belenyilalt,hogy begörnyedve maradtam.Mint egy késszúrás.Másnapra ez is teljesen elmúlt.És most vagyok a Nemvártig még 5 nap.Tesztelni még nem szeretnék.Mellem nem fáj.A hasam annál inkább idegesít.Remélem nincs nagy bajom.Tompa fájdalom a méhemben.Szerintetek?Ha bármi bakteriális érdekes az egybeesés pont mikor együtt voltunk rá 5. Napra volt a görcs.Onnantól vannak tüneteim.A nemvárt előtt 2 nappal lesz a 14. Napja az együttlétnek.Igazából most azon idegeskedek hogy nem e lehet mégis valami betegség a háttérben.Vagy ennyire érezni a beágyazódást?

2019. márc. 17. 22:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

A beagyazodast en a 10. Napon ereztem. Es nalam a beagyazodas az ugy van hogy vagy enyhe mensi gorcs vagy egy pontban erzem a mehem. De ezek csak par masodpercig tartanak aztan ennyi. Majd 1-2 nap szunet es megint.

Legutobbi terhessegemnel olyan erzesem volt mint mielott megjon. Olyan verboseg erzes lent de csak szinten par masodpercig. Aztan masnap semmi es kovetkezo nap megint ereztem. Gyanus volt mivel mar a 3. Terhessegem volt, es potitiv is lett a teszt.

Sok sikert🙂

2019. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
En 1 hétig! éreztem mindjárt megjön érzést. Kb olyan volt mint amikor meg akar jonni, igy visszagondolva de akkor meg nem is sejtettem h az lehet. Csinaltam tesztet 12 nap semmi .. majd a 15 nap lett elso vizeletbol , 10p utan egy nagyon halvany pozi ! :)
2019. márc. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig érzetem a beágyazódást,akirki akármit mond.Attol hogy valaki nem érzi,a násik érezheti.Én is has fájást érzek olyankor és egy nagy nyilalást....ráadásul hányingerem is van olyankor.Ezután mdg nagyon érzékeny a hasam,mintha szorítana a nadrág.
2019. márc. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Nemvárt elött 4 nappal olyan szinten görcsöltem és fájt mindenem hogy Nospát kelket bevennem fájdalomcsillapitoval.Megvoltam gyözödve hogy cisztám lett😁nem az volt.Valószinü a beágyazodást éreztem meg,érdekesége a dolognak hogy van már 1 lányom és nála semmi ilyen nem volt.
2019. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt több olyan ciklusom, amikor peteérés után menzeszig fájt a hasam, mintha meg akarna jönni (nem terveztünk babát és nem is voltam terhes, szóval nem akartam beképzelni). Azt olvastam, lehet hormonális oka (pl. a prosztagladin hormonok magas szintje okozhatja - és akkoriban a menzeszeim is elég durvák voltak, rosszabb, mint a vajúdás). Kétszer voltam egyébként terhes, azoknál nem volt ilyen, csak talán 1-2 nappal menzesz előtt, a beágyazódást meg nem éreztem vagy nem figyeltem és betudtam bélmozgásnak.

Szerintem ez teljesen egyéni. Lehet, hogy terhes vagy és lehet hogy nem, tünetekre sajnos nem tudsz alapozni. Türelem vagy néha lőj el egy olcsóbb tesztet, az többet mond, mint itt ismeretlenek látatlanba.

2019. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem egyik terhességemnél sem a beágyazódást.

Az elsőnél a görcsök jelentkeztek először az 5. hétben. Sajnos ez a baba nem maradt velünk.

A másodiknál a 4. héttől olyan hányingerem volt, hogy nagyon.:) Most járok a 23. hétben.

2019. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon érdekes látni, hogy aki azt írja, érezte a beágyazódást, azt lepontozzák. Ez teljesen nevetséges és rosszindulatú dolog. Kedves emberek. Attól még, hogy ti nem éreztétek, van, aki érzi. Mindenki és minden terhesség más. Mondjuk azokat is mindig lepontozzák, akik 1. vagy 2. hónapban könnyedén terhesek lettek. Érdekes dolog ez.... és nagyon szomorú is.
2019. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ! Igazából az a furcsa,hogy sok írást olvastam már a neten hivatalosat,hogy van ilyen,és olyan nő is.Igen is hogy lehet érezni a beágyazódást.Nekem még nincs gyerekem,de ha az elsőnél mondjuk ha nem éreztem volna semmit,nem kizárt hogy a másodiknál nem fogok.Sehol nem írják hogy nem érzékelhető.

A mai napra nagy fájdalmakkal ébredtem.Mikor nyújtózkodni szerettem volna annyira fájt az egész méhem egybevéve,és ingerli a leg kissebb vizelet is.mire már felöltöztem,mozogtam picit megint enyhült a fájdalom.Semmi folyáso nincs.Maximum valami kis vizes,de minimális,és szagtalan.Még azt lenne jó tudni,hogy a méhgyulladás milyen,mert félek nehogy ilyesmi legyen,és itthon ülök rajta.Még ami fontos.Idáig soha nem volt semmi nyomós megelőző jele a menstruációm mejövetelének.Szinte még a mellem sem mondhatnám érzékenynek.Görcseim meg kb. 15 évesen voltak párszor mikor az elsőket menstruáltam.El is múlt hamar.Fogalmam sincs mi lehet ez.Pont egybevág a teherbeesési szándékaimmal.Érdekes.Ha pedig valaki azt mondaná beképzelem,hát nem.Most erősebb a gyanúm hogy valami más lehet.Csak nincs mivel összekötnöm.Fel nem fázhattam,soha nem szoktam jó pár éve.Nem vagyok hajlamos,és vigyázok magamra.Fertőzésem is talán 7 éve ha volt.Jó az imunrendszerem,vagy kitudja minek köszönhető.De mégsem gondolom én sem hogy baba,mert furcsálom hogy azt ennyire intenzíven lehet érzeni?nem tudom.

2019. márc. 18. 11:24
 19/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Utolsó vagyok. Nem tudom nálad mi lehet, gyanús ez az elhúzódó fájdalom, de nem kizárt a baba, pont az egyediség miatt. Nálam nemvárt előtt körülbelül egy héttel volt a beágyazódás kezdete, több apró szúró érzés a méhemben. Ez körülbelül 2 napig tartott, nem folyamatosan. Ezzel együtt a mellem is feszülni kezdett. Ekkor már tudtam, hogy terhes vagyok (első terhességemnél is így volt, sajnos őt elvesztettem 6 hetesen), a teszt kb 2 napra rá, a 11. dpo-n lett halvány pozitív. Sok sikert kívánok!
2019. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan érzésem volt,mint amikor megakar jönni,csak az tünt fel,hogy sokkal erősebb,és mindig estére.Volt,hogy éjszaka felébredtem a fájdalomra.Azon a napon teszteltem,amire vártam.Pozitív lett.
2019. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!