Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódással járó fájdalma...

A beágyazódással járó fájdalmak mennyire erősek, folyamatosak, és konkrétan milyenek?

Figyelt kérdés
Már lassan 9 napja fáj a hasam.Hullámokban.Egy erősebb görcsel kezdődött,ami nem volt annyira durva.2 percig tartott.Majd feszülés követte.Aztan 2 napig apró szurkálás jobb,bal oldalt,majd középen a méhemnél.Majd szünet.Aztan egy este úgy belenyilalt,hogy begörnyedve maradtam.Mint egy késszúrás.Másnapra ez is teljesen elmúlt.És most vagyok a Nemvártig még 5 nap.Tesztelni még nem szeretnék.Mellem nem fáj.A hasam annál inkább idegesít.Remélem nincs nagy bajom.Tompa fájdalom a méhemben.Szerintetek?Ha bármi bakteriális érdekes az egybeesés pont mikor együtt voltunk rá 5. Napra volt a görcs.Onnantól vannak tüneteim.A nemvárt előtt 2 nappal lesz a 14. Napja az együttlétnek.Igazából most azon idegeskedek hogy nem e lehet mégis valami betegség a háttérben.Vagy ennyire érezni a beágyazódást?

2019. márc. 17. 22:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
38%
A 10-es leírta, hogy hogyan jön létre a terhesség. Ha nem világos, es mindenkinél ugyanaz.
2019. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi mind a 2 választ!Nagyon boldog lennék ha így lenne.Ami még az érdekes,hogy a méhem bal oldalán érzem az apró szúrkálásokat most.Valóban egyedi a dolog magamhoz képest.Ilyent még életemben nem éreztem.Bízom benne hogy baba,és nem valami csúnya betegség.De újra megemlítem hogy nem sok esély lenne rá,de aztán vannak csodák.
2019. márc. 18. 12:46
 23/23 anonim ***** válasza:
Végül mi lett veled?
2019. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!