Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd el most próbálkozni...

Ki kezd el most próbálkozni baba "ügyben"?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném, akik most döntötték el a párjukkal, hogy babát szeretnének.

Elkezdtetek szedni vmilyen vitamint?

Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót 8 év utan, a dokim 3 hónap "türelmi időt" ajánlott -nem a szervezetből való kiürülés miatt - a ciklus rendeződése miatt.

A ciklusom 27-32 nap között mozog. Most kezdek el Elevitet szedni, a Trimeszterrel szemeztem még, mert baromi sokan mondtak róla pozitív véleményt, összetevők alapján viszont nem láttam a két termék között nagy különbséget.

Ti mit próbáltok tenni azért, hogy minden rendben legyen?



#babavárás #terhesvitamin #fogamzásgátló mentesség
2019. ápr. 29. 09:49
 11/95 anonim ***** válasza:
Mi is elkezdtuk. De mi bem szedunk semmit. De nem is tudtam, hogy kellene... (?). Le vagyok maradva. ☹️
2019. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Mi október óta próbálkozunk, márciusban kezdtem el a cickafark, palástfű kombót inni és március végén pozitív lett a teszt. Sajnos április elején elvetéltem. Most várom, hogy megjöjjön a vérzésem és elkezdem a Trimeszter vitamint szedni.

2019. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
100%

11-es válaszoló!

Ne érezd magad rosszul azért mert nem szedsz,szedtek semmit.

Ha mind a ketten egészségesek vagytok, ráérsz majd akkor vitaminokat szedni, amikor már jön a baba. Akkor úgyis az orvos is felír neked mindent.

Szóval ez a vitaminszedés nem kötelező, csak ajánlott. :)

Mindenkinek mihamarabbi babásodást kívánok!

2019. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
100%
11-es: sokkal-sokkal fontosabb az életmód, mint a táplálékkiegészítő :) Mi azért szedünk vitamint, mert eleve szoktunk.
2019. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
100%
A trimeszterrol en inkabb rosszat hallottam. Ami a facebookon van ott negativ dolgokat torolnek rola. Azert van amnyi pozitiv eset ott
2019. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
100%
Így van!A trimesztertöl több barátnőm is rosszul lett,és a szabályos ciklusaikat felborította.Amugy a párod szedhetne pl.fer 14-et,ferulantot,vagy folandrolt.Párom az utóbbit issza,mert ez por.Én az elevitet szedem és az inofolicot iszom. Sok sikert! :)
2019. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:

Uhhh...nem gondoltam volna, hogy ennyire "kamu" a Trimeszter :/ amúgy valóban a Facebookon negatív kommentet nem is olvastam róla...

Köszönöm a sok tanácsot, véleményt! 😀

2019. ápr. 29. 17:30
 18/95 anonim ***** válasza:
100%

Én a jutavit vitamint szedem abban elég sok vitamin van szép arányban. :)

Plusz halolaj kapszulát is.

Ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni.

2019. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
Azt esetleg meg tudnatok mondani hogy melyik vitamin miert kell/mire jo? Mire van hatassal a fogantatast illetoen? Vagy egy jo linket esetleg tudtok ide tenni? Koszonom.
2019. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


A 3. link táblázatba foglalja a különböző vitaminokat.


Én bevallom őszintén, van amit egyáltalán nem fogyasztok pl.: máj, hal... Így azt gondolom legalább étrend kiegészítő formájában megpróbálom bevinni a szervezetembe.

2019. ápr. 30. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!