Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd el most próbálkozni...

Ki kezd el most próbálkozni baba "ügyben"?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném, akik most döntötték el a párjukkal, hogy babát szeretnének.

Elkezdtetek szedni vmilyen vitamint?

Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót 8 év utan, a dokim 3 hónap "türelmi időt" ajánlott -nem a szervezetből való kiürülés miatt - a ciklus rendeződése miatt.

A ciklusom 27-32 nap között mozog. Most kezdek el Elevitet szedni, a Trimeszterrel szemeztem még, mert baromi sokan mondtak róla pozitív véleményt, összetevők alapján viszont nem láttam a két termék között nagy különbséget.

Ti mit próbáltok tenni azért, hogy minden rendben legyen?



#babavárás #terhesvitamin #fogamzásgátló mentesség
2019. ápr. 29. 09:49
 81/95 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.

Nagyon sajnálom kérdező. 😞

Nekem ma volt missed ab-om mert nem volt szívhangja a pici babámnak. 😭

2019. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
Jajj. Sok erőt neked
2019. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:

😭😔😘 neeee, nagyon sajnálom 😣 sok erőt és kitartást kívánok neked és a párodnak! Jól emlékszem Te teszteltél előttem 1 héttel pozitívat?

Úgy sajnálom 😔

2019. okt. 2. 20:46
 84/95 anonim ***** válasza:

Köszönöm csajok! 😞 😘

Igen elötted teszteltem.

Voltam uh-on mondták 4 mm-es de nincs szivhang, de várhatunk még egy hetet. Egy hét mulva (most hétfőn) már csak 3mm-esnek mérték, szivhang nem volt, sőt a petezsák körül vékony hematoma is volt már.

Pedig ebben az egy hétben én teljesen meg voltam gyözödve arrol hogy minden oké, se görcs, se pecsételés se barnázás se volt. 😞

2019. okt. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy a következő pozitív teszt után már csak a nagyon boldog babavárós hónapok fognak ránk várni, mármint rád is kérdező meg rám is! 💕
2019. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 A kérdező kommentje:

Úgy sajnálom, olyan szomorú ezt olvasni 😔

Én is nagyon bízom benne, hogy ezek után mindkettőnknél rendben lesz minden ❤️ (egy picit félek tőle, hogy megismétlődik a dolog, de a párom szerencsére optimistább, sokat biztat.

2019. okt. 3. 15:39
 87/95 anonim ***** válasza:
Miujság azóta kérdező?
2020. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:

Most volt 2.-án + az ovu tesztem, összebújások alapján van esélyünk, most nagyon bizakodom.

Szedem a GAL babavárót, pluszban E-vitamint, Inozitolt.

Megbeszéltük itthon, ha ez a hónap sem sikeres, elindulunk dokihoz. Már utána néztem kihez mennék szívesen. Ez a 10.hónapunk.

Nem tudlak beazonosítani kedves utolsó, nálatok mi a helyzet?

2020. márc. 5. 15:39
 89/95 anonim ***** válasza:

Én még új vagyok itt, csak véletlenül bukkantam a kérdésedre.


Mi most kezdtünk el próbálkozni, ezért olvastam ebben a témakörben és érdekelt hogy miujság. Én a Pregnazon nevű vitamint kezdtem el szedni.


Sajnálom hogy még nem jött össze, de egyébként az átlag 1 év, egészséges embereknél. Persze jól teszitek hogy mentek dokihoz.

Én már láttam mindenfélét a környezetemben. Volt akinek 1.5 év kellett, valakinek elsőre sikerült..


Drukkolok Mindenkinek :)

2020. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en január 29-en megszültem a kisfiamat. 50 cm 3910 g. Nagyon szorítok nektek is. Van meg valaki, aki sikerrel járt az eredeti válaszolok közül?
2020. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!