Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd el most próbálkozni...

Ki kezd el most próbálkozni baba "ügyben"?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném, akik most döntötték el a párjukkal, hogy babát szeretnének.

Elkezdtetek szedni vmilyen vitamint?

Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót 8 év utan, a dokim 3 hónap "türelmi időt" ajánlott -nem a szervezetből való kiürülés miatt - a ciklus rendeződése miatt.

A ciklusom 27-32 nap között mozog. Most kezdek el Elevitet szedni, a Trimeszterrel szemeztem még, mert baromi sokan mondtak róla pozitív véleményt, összetevők alapján viszont nem láttam a két termék között nagy különbséget.

Ti mit próbáltok tenni azért, hogy minden rendben legyen?



#babavárás #terhesvitamin #fogamzásgátló mentesség
2019. ápr. 29. 09:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
Ja eredetileg en voltam a 11-es válaszoló
2020. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 A kérdező kommentje:

89 drukkolok nektek! Ne is mondd... sógoroméknak elsőre sikerült 😀 (ezzel kérkednek is) majd közlik, nem értik, baráti társaságukban sem jön olyan hamar a baba...


90 szívből gratulálok a babához! ❤️ Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

2020. márc. 5. 21:13
 93/95 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! Nektek is hasonló jókat. Ne adjatok fel, meglesz a baby. En most visszaolvastam a valaszaimat és teljesen biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, mikor terhes is voltam már. Úgy néz ki nem lehet jósolni tünetekbol.
2020. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:

A Kérdező vagyok.

Kérlek drukkoljatok, hogy most minden rendben legyen. 🍀


[link]

2020. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
Huuuuu nagyon drukkolok!!! Gratulálok. 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
2020. júl. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!