Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd el most próbálkozni...

Ki kezd el most próbálkozni baba "ügyben"?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném, akik most döntötték el a párjukkal, hogy babát szeretnének.

Elkezdtetek szedni vmilyen vitamint?

Én decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót 8 év utan, a dokim 3 hónap "türelmi időt" ajánlott -nem a szervezetből való kiürülés miatt - a ciklus rendeződése miatt.

A ciklusom 27-32 nap között mozog. Most kezdek el Elevitet szedni, a Trimeszterrel szemeztem még, mert baromi sokan mondtak róla pozitív véleményt, összetevők alapján viszont nem láttam a két termék között nagy különbséget.

Ti mit próbáltok tenni azért, hogy minden rendben legyen?



#babavárás #terhesvitamin #fogamzásgátló mentesség
2019. ápr. 29. 09:49
 61/95 A kérdező kommentje:

Sziasztok! ☺️

Hogy vagytok? Pozitív tesztek? Nem várt napja? Írhat bárki, aki szeretne picit beszélgetni.

2019. aug. 8. 08:33
 62/95 anonim ***** válasza:
59-es vagyok. Alacsony kockázatú lett a down és a mai véreredmenyem is kiváló. 3 eltérés van de terhesen az mind normális. Minden más mintaszerű. Sajnos terhelelses cukorra kórtörténet miatt kétszer kell menni. Következő uh szeptember. Nálatok?
2019. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Kivel mi újság? 😊
2019. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm annak a válaszolónak, aki révén megvettem a GAL babaváró vitamint. Ugyan az sosem fog kiderülni, hogy konkrétan ez segített-e, de 1 hónap szedés után ma reggel + lett a tesztem 🥰 még annyira nem merek örülni, hétfőre nem várom és bízom benne, hogy nem is fog megjönni.


[link]

2019. szept. 13. 15:12
 65/95 anonim ***** válasza:

Gratula kérdezőőő!! :)

Én múlt hét szombaton teszteltem pozitívat 😊

2019. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ☺️ Én is gratulálok Neked! 😉

Te teszteltél még a pozi teszt után, hogy erősödik-e? Mikor érdemes dokihoz menni kb?

2019. szept. 13. 16:39
 67/95 anonim ***** válasza:
Jajj gratulalok!!! Mi holnap toltjuk a 21. Hetet. Mar nagyon mocorog a pici. Most van egy kis para nalunk, mert nem volt minden tökéletes az uh-n de azt mondták valószínű semmiség. 24-en megyünk kontrollra, lehet hogy addigra már ott sem lesz. Drukkoljatok. En isnagyon drukkolok kérdező, nagyon jó hír 😉😊😊🥰
2019. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:

Én nem teszteltem azóta, 6 nap késés után lett erős pozitív, igaz facelle teszttel, ami 10-es, de 36-37 naposak voltak a ciklusaim így a 42. napon teszteltem. Elvileg holnap már 7 hetes leszek, de a hosszabb ciklus miatt tuti hogy később fogant, jövő héten szeretnék orvoshoz menni. 😊

Te mikor szeretnél újra tesztelni? 😊

2019. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 A kérdező kommentje:

67! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Veletek! 🍀 Ne aggódj, anno anyumnak is volt egy vizsgálat, ahol vmi érték nagyon nem lett jó, végül a kövi kontrollon már minden rendben volt és tesóm makk egészségesen született.

Puszillak! 😘

2019. szept. 14. 07:11
 70/95 A kérdező kommentje:

Ma reggeli x-epil tesztem 😍

[link]


Ez volt most itthon, a párját még júniusban ellőttem mikor késett a nemvártam, de akkor negatív volt.

Kíváncsi voltam a facelle után mennyire lesz erős az x-epil, de meggyőzött. 🍀

Hétfőn biztosan tesztelek megint egy facelle-lel, hogy össze tudjam hasonlítani a 29.ciklusnapi teszttel.

2019. szept. 14. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!