Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen teszttel mikor mehetek...

Ilyen teszttel mikor mehetek leghamarabb orvoshoz?

Figyelt kérdés

Meg nincs kimaradt menzeszem, csak holnap lenne esedekes, de nehany napja csinaltam tesztet es az eredmeny egyertelmuen latszik. Ha valoban terhes vagyok, mikor erdemes legkorabban felkeresnem az orvost?

Ettol fuggetlenul ilyen eros pozitiv tesztnel meg megjohet holnap? Alhasi fajdalmaim vannak, gorcsok, szurkalodas, de semmi mas jellegzetes tunet.


2019. máj. 11. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
7-8. Héten az az egy hónap múlva.
2019. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Én már a 6-on szoktam menni, egyrészt lehet, hogy már vanszívhang, másrészt nem árt kizárni a méhenkívülit.
2019. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

[link]


a tesztem...

2019. máj. 11. 12:57
 4/21 A kérdező kommentje:

Jovo het penteken mar latna valamit az orvos?

akkor tudnek menni

2019. máj. 11. 12:59
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
7-8. héten ráérsz menni. Addigra már biztosan van szívhang és ha méhenkívüli sem kell keresgélni, hogy hol lehet.
2019. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kerlek ne iteljetek el, de egyelore kerdeses hogy vallalhatom a babat, amikor apuka meglatta a tesztet, kozolte, hogy nem akarja. Sziven utott a dolog, nem tudom egyelore hogy merre tovabb, ezert minden lehetoseget alaposan at kell gondolnom. Ezert is kerdezem, hogy mikor mehetnek legkorabban, hogy orvos is kimondja hogy valoban az vagyok. :(
2019. máj. 11. 13:04
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen esetben nem húznám, mert simán lehet pulzálás az 5. hét végén és onnantól ibtézheted. Ha meg mégsincs akkor, mész majd újra.

Nekem a terhesség megtartása érdekében kellett korán mennem és hosszabb ciklussal is volt pulzálás 6+0-n.

2019. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát ilyen esetben tényleg nem érdemes húzni a dolgokat. Kb 2 héten belül menj el orvoshoz, mert az abortuszt sem egy nap elintézni, illetve neked is kell idő míg átgondolod és mérlegeled ezt a helyzetet.
2019. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
6-7hetesen mennj el legkesobb, ha abortusz lesz...
2019. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Hiába akar abortuszt, azt sem lehet addig elkezdeni intézni, amíg nincs szívműködés, teát ugyanúgy halál feleslegesen 5 hetesen orvoshoz rohanni. 6-7. hét között leghamarabb.
2019. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!